Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Machnę radośnie łapką na koniec niedzieli bo już pożegnałem rodzinę po mieczu i po kądzieli l dobranoc :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek Ale się cieszę,że Daduś się pokazała❤️ja wiem Daa przez co teraz przechodzisz,i nic nie będę już gadać w tym temacie bo wierzę,że będzie wszystko dobrze;-)wszyscy tutaj w to wierzymy http://s3.flog.pl/media/foto/2996887_frezja-to-przyjazni-kwiatdla-ciebie-ten-zapach-.jpg Co do babeczek:-Dto i owszem,ochota była i to wielka,żeby je popełnić,ale jak tutaj weszłam to powiedziałam,że nie będzie u mnie muminek,na czas Twojego dochodzenia do siebie:-)zrobiłam dwuwarstwowego sernika na zimno z bananami,teraz widzę,że to był błąd hehe,może dzisiaj jak mi czas pozwoli zrobię:-) Caal😘pytasz o rybki,nic się nie zmieniło co do cen,musisz około czterdziestu złociszczy dać za obiadek,żeby poczuć,że jadłaś rybę:-D:-D:-Da ile przy tym naszukasz się dobrej smażalni,to już inna sprawa;-)bez względu czy będę miała limo pod okiem:-Dczy nie muszę w środę wracać i przyjadę na ściągnięcie szwów,kurcze napaliłam się na spotkanie,zobaczymy,może wypali.Oby.Caal jak się uda to pójdziemy na dzikie chłopaki:-D:-D:-Dtylko nie bierz ze sobą drzewa do lasu,bo inaczej nici z tego:-D:-P Ferdżi jestem ciekawa czy udało Ci się zobaczyć swoje dzieci przez kamerkę;-)dzwoniłaś jaką mają pogodę i czy dużo ludzi?Ogórków to możesz mi troszkę podrzucić,chętnie je bym przerobiła,bo z moich już nic nie będzie:-(uciekam teraz na kawkę i jakieś zakupy trzeba ogarnąć.Miłego dzionka,trzymajcie się cieplutko.Daaduś ściskam bardzo mocno😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o Troszkę chłodniejszy wietrzny ranek i od razu lepiej się spało:) Aż musiałam zarzucić szlafroczek na grzbiet gdy wstałam. Dzisiaj już 1 sierpnia i kobitki uwaga:) pierś do przodu!:P świętujemy bowiem Światowy Dzień Karmienia Piersią nawet jeśli już nie karmimy to może ktoś nam będzie chciał tak sobie possać i pomamlać?:P;) Ciekawe czy dużo jest panów Alfonsów i Justynów? bo dziś mają imieniny. Przypomniało mi się powiedzenie..."każdy z wąsem jest Alfonsem..":D oj ciekawy będzie dzień bo mi pod deklem buzuje:D:D o Wiola:) dzięki za namiary o rybce, kurcze coraz częściej mi kiełbie we łbie:D żyję już urlopem i to mi dodaje sił na te pozostałe 9 dni pracy jakie mi zostało bo wolnych miedzy nimi nie liczę. Oj poszłabym z Tobą na te dzikie chłopaki, na jakieś bajery:D:D może się uda;) o Daa:) ja też wierzę, że znajdziesz dobre rozwiazanie i uśmiech zawita na Twoją buzię:)wspieramy Cię mocno👄 o Dziś moje zamrożone wiśnie zmienią lokal i pójdą do słoików w formie dżemu. Dzisiejszy dzień temu sprzyja i potrzeba zrobić trochę miejsca w zamrażalniku. o fajowego poniedziałku wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! :) l cześć Wiola 🌻 l Pierwszy urlopowy poranek przeznaczylem na odespanie zaległości. Oczywiście tylko tych największych bo szkoda by było przespać cały dzień. Przy kawie trzeba zrobić jakieś plany. Być może gdzieś wyskoczę na dzień lub dwa. A reszta to będzie załatwianie zaległych i bieżących spraw a także prace porządkowe. l Z deszczowego przedpoludnia pogoda przeobraziła się w mocno słoneczną. To dobrze bo będzie można wyjść zobaczyć co w ogródku piszczy. Ostatnio z braku czasu nawet nie odchwaszczałem. l udanego poniedziałku wszystkim życzę :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 jeszcze się zastanów co do miejsca urlopowania. Ja tydzień temu nad morzem zjadłem rybkę w towarzystwie frytek i surówek za cenę prawie połowę niższą. Chyba że Wiola podała cenę restauracyjną a nie barową.Albo cenę porcji dla głodomora :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ,ze wszystkie rybki maja pipki ,ale ciiii ,bo babcia tak nie kazala mowic ,jak to mowila moja bratanica gdy byla malusia :-) Dzien Dobry 🖐️ Zadna robota mi nie idzie ,ale muminki upieczone ,a co tam i tak g.... i tak g.... :-) Ferdzi ,probowalam wytropic Twoje dzieci :-) ,ale przeciez nie wiem jak wygladaja :-) Cal ,wlasnie pomyslalam czy bedziesz miala okazje zalozyc nowo zakupiony stroj plazowy i to nie ze wzgledu na np.brak slonca ,ale czy M by na to pozwolil przy jego podejrzliwosci i chorobliwej zazdrosci :-o ....Nie pamietam czy Saam mowil ,ze ma wąsy ,ale go takim widze ,choc w moich snach takowych chyba nie mial (ze strachu trace pamiec ),no ale takim imieniem jakie podala Cal bym go nie nazwala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:) nie prowokuj....bo teraz trzeba Ci odpowiedzieć, że ...,,karasie po ku....ie..":P ale ciiii :D A byś się Daa zdziwiła jaki mój M jest przewrotny. Pozwoli, pozwoli, lubi to. Jak gdzieś jedziemy samochodem to podpowiada mi bym założyła krótkie spodenki albo kiecke. Tylko widzę, że "cierpi" gdy chcę się tak ubrać pod jego nieobecność. Nie zawsze go słucham bo ubieram się tak jak mi intuicja podpowiada:) Ja o tym Alfonsie pisałam ogólnie bez aluzji do konkretnych osób, mój M też ma wąsa :D Zmieniłam sobie pościel na panterke, wywiesiłam pranie, zjadłam z M śniadanie i trzeba brać się za obiad i dżem. o Saam:) już nie zmienię miejsca urlopowania bo tym razem posłuchałam się męża :D. A że on nie lubi zbytnio zmian to nalegał na miejsce w którym byliśmy 2 lata temu. Bardzo mu się tam podobało. W sumie też dużą rolę w wyborze odegrał środek komunikacji jakim jest pociąg letnią porą. Gdyby był tylko autobus jak zeszłym razem to może dał by się namówić na inną miejscowość. Bo w autobusie nie można puścić dymka a on przecież palacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka niezalogowana
Hello all:) Wreszcie po pracy jestem i troche zmeczona zarazem:), dziekuje dziewczyny za dobre slowka 👄 . Szefowa mam naprawde super babke i jej meza. Mialam pare dni nerwowki ale wszystko sie wyjasnilo bo osoba ktora mnie wprowadzala narobila troche zamieszania co do mnie i nie miala racji. X Co do pogody u mnie to wczoraj bylo burzowo u nas i nawet pare godzin u mnie pradu nie bylo jak i w calym Zabrzu ludzie nawet do poznego wieczora nie mili pradu tak jak slyszalam dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka niezalogowana
Daa dla Ciebie sle zyczenia, duzo zdrowka i miej wiare w to ze ulozy sie wszysko dobrze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viollkka
Popołudniowe hej:-Dtroszkę się obrobiłam,ale to jeszcze nie to na co liczyłam:-Dciągle mi ktoś dzisiaj zawraca gitarę. A jakie Daa piekłaś?Podeślij mi ze dwie sztuki.Chociaż dwie:-D Widzisz Caal,Saam lepiej zorientowany w cenach,lepiej o takie sprawy pytaj Saama,bo ja przepłacam i to ostro:-0no w restauracji jadam obiad Saam a gdzie mam jeść:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jolka ,dzieki bardzo :-) Cal ,kutas to nie jest zberezne slowo ,przeciez taka nazwe maja ozdobniki w formie pedzli ,fredzli itp .A karasie tez maja po kutasie ,ciurala ,ciurala ,la :-). Dzisiaj w nocy Ulan chyba chcial mi ulzyc ,juz ,juz prawie odlatywalam ,tzn lapalam sen ,gdy nagle dostalam takiego kopa z kolana w plecy ,ze o malo na zawal nie zeszlam (bylby wreszcie spokoj ) .On mial taki duzy tik w czasie snu :-) i sam zerwal sie na rowne nogi ,nie wiedzial co sie dzieje ,oczywiscie dostal nagane :-) ...Wiolka wejdz na mojego skyp'a to Cie obdaruje mumunkami duuuuzymi :-)Pieke jak zwykle z glowy ,z mojej 'chorej' glowy ,ale sa dobre .Ostatnio pieke na smietanie + troche jogurtu ,albo mleka albo wody kranowy ,no i prosto z butelki troche oleju i jajko i łyzka dzemu ,no i suche dodatki .Do srodka bubusiek mozna juz nic nie wkladac albo jesli ma sie zapasy tak jak ja to wkladamy np.po kostce czekolady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Daa ale kusisz:-0wiesz,co?Gdybym nie była w tej chwili rozczochrana,to kto wie czy bym tego nie zrobiła,ale nie będę Cię straszyć:-D:-D:-D Caal jak już mowa o panterce,to ja kupiłam sobie ostatnio szlafroczek w nią.Fajny i nawet nie źle w nim wyglądam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka ,co Ty mowisz :-).Ja musialabym w takim razie pojsc do odnowy biologicznej ,do fryzjera i kosmetyczki ,juz nie wspomne o doktorze Gojdziu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam poniedzialkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dopiero wieczorem Machnę tylko łapką na dobranoc, bo miałam dziś strasznie ciężki dzień. Rano był pracowity, bo wynalazłam sobie fizyczną pracę, tz postanowiłam przemalować ściany:P Wiem, głupia jestem, ale moje szefy, malując lokal zapomnieli o pomalowaniu ścian w służbowej części. Przez jakiś czas nic nie mówiłam, bo nie byłam pewna czy długo przetrwamy, ale teraz, nikogo nie pytając, poprostu przyniosłam z domu farbę i pomalowałam ściany. Oczywiście nie wszystkie, dopiero dwie, jutro dalszy ciąg prac. Taka praca, przyniosła mi trochę satysfakcji, bo akurat szef dziś przyjechał i zrobił oczy w słup:D Niestety, nerwówka zaczęła się po skończeniu pracy(brakło mi farby) i te nerwy towarzyszyły mi do końca zmiany. Jestem strasznie zdołowana, może jutro popatrzę na tą sprawę inaczej. Cieszy mnie aktywność Daa, a jeszcze jak przeczytałam że upiekła dziś babusie , to już całkiem dziób mi się uśmiechnął i pomyślałam...nie jest źle :D Daa, słoneczko nasze , będzie dobrze, nie stresuj się niepotrzebnie. 😍 Całą ferajnę serdecznie pozdrawiam i życzę miłego wieczoru i spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) o Ferdzi:)przypominasz mi moją bratową. Tylko patrzeć jak złapie za pędzel czy wałek i jak co roku będzie robiła malowanie w chałupie. A to zaskoczyłaś szefów, dostrzegli jaki skarb mają w Twojej osobie i może to ich zmobilizuje i jutro dokupią Ci farby. o Daa:) wiem, że historia z kopem w plecy, którą opowiedziałaś była dla Ciebie i Ułana szokiem ale tak ją komicznie przedstawiłaś, że uśmiałam się, wybacz:D:D o Wracam z dalekich podróży na YT. Urzekły mnie utwory Enigmy i takim się pożegnam dzisiaj na dobranoc. Muzyka porywająca a tekst bajkowy:) .....Siedzę na księżycu Oglądając błękit planety, witaj Rozglądając się wokół Obracając się bez dźwięku, gdzie jesteś? Gdzie jesteś? Ja siedzę na księżycu Gdzie jesteś? Tęsknię za Tobą.... https://www.youtube.com/watch?v=GdANl5mPdNY Enigma - Sitting on the Moon o a że ja jeszcze nie urlopuję to zmykam bo rano ciężka pobudka😭 dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
Pomysły na rano oczywiście już są. Czy ciekawe to się okaże w trakcie dnia.Jak się wyśpię to ruszam do Trójmiasta. Gdybym sie nie odezwał to znaczyć to będzie że nie miałem takiej możliwości. Nie rozdrabniałem się dzisiaj na babeczki. Stworzyłem jedną dużą babkę. Ale ponieważ nie powstała ona z żebra to nadaje się wyłącznie do zjedzenia. I dobranoc :) I p.s. Odzyskałem możliwość pisania z nowego. Teraz widzę że jest wygodniej niż na starym. Dwie karty w jedynym telefonie - ciekawe czy się połapię w tym.Ale może będzie to lepsze niz używanie wzamian trzech telefonów. Nie wspomnę o czwartym służbowym. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Pewnie będziecie w szoku że piszę o tej porze, ale... Chyba po tych wczorajszych stresach, złapał mnie skurcz łydki około 1 tak mocny że się obudziłam i już nie zasnęłam. W głowie zaczęły wirować wczorajsze tematy i jak zaklęte powracały choć wcale tego nie chciałam...chciałam znów zasnąć. Niestety nie udało się, więc wstałam i usiadłam przy kompie. M zresztą też nie śpi, być może też mu się udzieliły moje nerwy, w pewnym sensie spowodowane przez niego. Dlatego przez niego, że kiedy chciałam zwolnić pracownika w trybie nagłym, to mnie od tego odwiódł, wręcz oskarżył mnie że się czepiam niewinnego człowieka. Teraz się okazuje, że miałam rację, trzeba było to zrobić i się nie patyczkować, bo ten człowiek zachowuje się tak jak małpa z brzytwą w łapie:O a to może być bardzo szkodliwe nie tylko dla mnie ale i dla firmy. Calinessa, farby mi nie dowiozą, bo nie trzeba, w domu mi jeszcze zostało na tyle że wystarczy:D a poza tym, to widzę że im jest tak na rękę, że wiele spraw załatwiam we własnym zakresie:D Saam, to potrzebujesz aż tyle telefonów ? Ja co prawda też mam dwa, a w pewnym okresie czasu miałam trzy:D ale był ku temu powód szczególny:D Teraz mam dwa,ale tak prawdę mówiąc ten drugi to bardziej ze względy na większy transfer internetu, no ,ale pewnie Tobie też na tej opcji najbardziej zależy. Życzę Ci pięknej pogody i miłych wrażeń, nie tylko dziś w Trójmieście, ale na cały okres urlopowy. Daa, takie kopnięcie, chcący czy nie chcący u mnie spowodowałoby natychmiastową rozdzielność łóżkową :P Pewnie nieźle się wkurzyłaś i ze snu znów były nici:( Wiolka, chętnie bym Ci podesłała ogórasy, ale chyba w słoikach by trzeba było, bo nie mam tak szybkiego transportu, by Ci świeże dostarczyć w ciągu kilku godzin. Szkoda że Twoje padły, pewnie miały za sucho, moje nadal jeszcze zieloniutkie, tylko zrywać nie będę miała kiedy, wolne mam dopiero we czwartek. Zerknę jeszcze do kalendarza; mamy już 2 dzień sierpnia. Imieniny obchodzą: Gustaw, Karina, Piotr Przysłowie: „Jakim pierwszy, drugi ćmi, takie sierpnia, września dni” patrzmy więc jaka będzie dziś pogoda, będziemy wiedzieć czego się spodziewać we wrześniu. Światowy Dzień Pamięci o Zagładzie Romów Cytat dnia: „Kiedy łamiesz za­sady, łam je moc­no i na dobre.” - Terry Pratchett Kiedy pisałam do Was, w tle leciała mi Enigma, dzięki Calinessa, akurat na dzisiejszy poranek👄 Miłego dnia Wam życzę, powodzenia na każdym polu. Trzymajcie się dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wtorkowo. To juz sierpien. Alez ten czas leci. Juz niedlugo wrzesien i jesien. Ale na razie cieszmy sie jeszcze latem. Przypomina mi sie taki obraz "Babie lato" Na pewno znacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o Ferdzi:) chyba każdemu szefowi jest na rękę gdy pracownik we własnym zakresie dokonuje renowacji stanowiska pracy:D i oby ta nadgorliwość zaprocentowała na przyszłość, zwłaszcza finansowo. Ja też kiepsko spałam tej nocy ale dlatego, że kimnęłam się w dzień i gdy zadzwonił budzik byłam w dużym szoku, że to już trzeba wstawać gdy ledwie zasnęłam :-o w sumie o trzeciej jeszcze widziałam zegar w neostradzie. Dobrze, że jutro na popołudnie:) Dzisiaj kupiłam bardzo okazyjnie fajną walizę na 4 kółkach, taką jakby plastikową, na szyfr. Ale moja mała( he, he prawie mnie dorasta:D ) zabiera ją już dziś na kolonię taneczną w Poddąbiach nad morzem. Kurcze, gdy spojrzałam na mape to okazuje się, że to prawie te rejony gdzie potem pojedziemy prywatnie:D o Zuzia:)a w końcu gdzieś wyjedziesz na urlop czy będziesz babie lato oglądać w swoim ogródku? Przecież marzysz o podróżach...wystarczy kupić bilet, spakować torbę, chociaż na trzy dni;):) o miłej reszty dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ca - Dobry pomysl. Na najblizszy weekend wybiore sie na wycieczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a myślałam że tylko ja piję w ten wieczór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saamowi podpowiem, żeby został w Trójmieście bo jutro ma tam być słonecznie ale chłodniej. Właśnie luknęłam kamerą:) a kto pije?Wiola?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bym sie napila a nawet nawalila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko co potem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×