Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Dzięki Wiola:)spojrzałam w niebo ale żadna gwiazda nie chciała się ruszyć:D. Nawet Wielki Wóz stoi w miejscu jakby czekał by do niego wsiąść....ale jeszcze raz wyjrzę przed snem może coś spadnie?;) A zimno się zrobiło jakoś.. brrrr Cieplutkiej nocy wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez okno nie widzę gwiazd. Pewnie chmury zasłaniają. Chmury były cały dzień i co pół godziny padało. Ale rzeczywiście jak zauważyła Celinka między chmurami pojawiało sie czasem słońce. Może gwiazdy między chmurami też da sie wypatrzeć.Spróbuje ale nie mogę zbyt dużo czasu na to poświęcić bo rano pomimo urlopu trzeba wstać i jechać do pracy. Dobranoc :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się zastanawiam dlaczego dzisiaj jestem w pracy? Czyżby odpowiedzią był Dzień Pracoholika? I dzień dobry! :) I Być może w moim postępowaniu można się doszukać symptomów uzależnienia od pracy ale chyba jeszcze mogę być spokojny bo mamy czas zjeść i wypić w pracy. Znaczy mam na myśli picie bezalkoholowe. Jednak w ramach przezorności na wypadek kataklizmu lub klęski żywiołowej uniemożliwiającej mi wyjazd z pracy w bagażniku auta mógłbym znaleźć ośmiopak puszkowy. Ale myślę że nic takiego się nie zdarzy i ośmiopak będzie na przedłużony weekend jak znalazł. Dzisiaj także Dzień Słonia. Jednak w tym wypadku szukanie trąby pozostawiam moim topikowym koleżankom ;) I udanego dnia wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o A to się dobrze składa bo mogę oba święta uczcić. Zaraz ruszam do pracy pracocholikować się:D a trąbę a nawet kilka znalazłam w moim sklepiku przy domu. Może nie od prawdziwego słonia ale skojarzyć można:)proszę spojrzeć... http://www.fotosik.pl/zdjecie/d2a222136d096465 o Saam:) może jeszcze zdążysz się poczęstować...:). Najpierw pomyślałam, że nareszcie jakiś piekarz pomyślał o bułce w kategorii dla pań:) potem pomyślałam, że może to była piekarzowa. Ale jeśli piekarz to może innej orientacji:D Fakt faktem dostałam od M kilka epitetów:P i dwie bułki ze stojącą trąbą zostały zabrane przez M do pracy a mi się została z opadniętą trabą:(:D ale raczej nie skuszę się na nią bo mam jeszcze wieloziarnisty chlebek i z niego zrobię sobie kanapki. o Miłego dnia wszystkim:) ...przy okazji pokazuję blat na jednej z kuchennych szafek. Inaczej wygląda w świetle żarówki(po lewej) a ineczej w świetle dziennym z okna. Oczywiście te różnice są na fotkach, w rzeczywistości jest jeszcze inaczej bo blaty są na wysoki połysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor 🖐️ Dzisiaj dlugo dochodzilam :-),a potem nie wiedzialam w co najpierw rece wlozyc :-) .Rano zobaczylam sporego krwiaka w kaciku oka ,a Ulan mnie nie walnal :-),zarejestrowalam sie do lekarza i bylam po poludniu po skierowanie na badania ,bo takie krwiaki moga sugerowac rozne choroby .Potem otrzymalam wiadomosc ,ze beda goscie na obiedzie ,wiec trzebabylo troche poglowkowac nam menu ,bo dzisiaj piatek ,a my poscimy .Od listonosza dowiedzialam sie ,ze w poniedzialek jest swieto :-),zupelnie o tym zapomnialam .Od lekarza wrocilismy ok 19:00 ,bo jeszcze bylam na zakupach .Przyprawilam karkowke aby ja jutro upiec i sie okazalo ,ze mamy jechac znow do Gdanska i teraz szybko smaze to mieso i udusze ,wezme ze soba w gosci ,jak zawsze ,a rano upieke ciasto ,a jakzeby inaczej :-).Ostatnie podrygi lata ,wiec tym razem nawet chce mi sie podrozowac :-).Troche podbudowal moje ego lekarz :-),taki zartownis :-) Saam ,po moscie rozklekotanym tez bedziemy jechac :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyzby wszyscy udali sie na dyskoteke :-),a moze wpatrujecie sie w niebo :-) Spokojnej nocy bezkomarowej :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazd u mnie dalej nie widać, królują chmury. O dyskotece nawet nie myślę bo wróciłem do domu dopiero po dwudziestej i padam na wszystko na co tyko padać można. Oprócz przedluzonej pracy byłem również na pogrzebie. A że goście zapowiedzieli że zajrzą w długi weekend to i zakupy obszerniejsze trzeba było zrobic. I Celinko :) takich nietypowych bulek u mnie nie ma. Zresztą ja bym takiej nie kupił. Uważam że bulka powinna być podłużnie okragla i mieć kreske na środku. Za to blaty takie saame są. Najbliższy u mnie w kuchni. I Dobranoc :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej północą o Daa:) widocznie to nic takiego z tym krwiakiem. Za długo siedziałaś w tych papierach wczoraj i może nadwyrężyłaś oczy. No popatrz Saam, nawet blaty mamy takie saame:D wprawdzie mam je od niedawna ale gdy bywałam u syna to wciąż myślałam, że chciałabym też mieć takie:) o Ja też już padam. Ale zwyczajnie w pościel bo już pora. o Spokojnej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DobranocSaam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani Jestem wreszcie i od razu proszę o wybaczenie, ale nawał pracy i problemy inne wepchnęły mnie na dno Rowu Mariańskiego i pozwoliły oddychać tylko przez cieniutką słomkę :O Dziś mam wolne od pracy, ale niestety muszę zaraz się zbierać na zakupy. Chciałam kupić M spodnie i buty, a sobie może coś przy okazji też się uda. Później jakąś niewielką spożywkę, ale najważniejsza jest woda, której zapasy ewidentnie się skurczyły. Teraz u mnie chłodno było. Chłodno to nawet za słabo powiedziane, było zwyczajnie zimno. Kiedy wychodziłam rano z domu, było 9 st....normalnie jesień. Tak potwornie zmarzłam w pracy przez ostatnie dwa dni, że wczoraj wróciłam do domu z silnymi dreszczami i bólem głowy. Nie miałam w domu imbiru, więc czym się tu szybko rozgrzać ? A no, poszłam do mojego barku i tam wykopałam imbirową nalewkę i się nią rozgrzałam dobrze :D a później zrobiłam sobie kanapkę z masłem i 2 dużymi zębami czosnku. Chyba pomogło, bo spałam całą noc, a rano nie jest mi już zimno i głowa nie boli....to się nazywa ekspresowe leczenie :D Gdzieś za godzinkę powinnam wyjechać z domu, ale tak naprawdę to mi się wcale nie chce, bo jeszcze muszę zrywać dziś ogóry, które nie zrywane od niedzieli, pewnie wyrosły strasznie i będą się nadawały jedynie na sałatkę:O Nie mogłam ich wcześniej zerwać, bo padało, a kiedy nie padało, to ja w pracy. Prosiłam synową, by sobie obrała i zabrała wszystko, ale mnie zwyczajnie olała:( Syn tylko wczoraj zerwał z samego brzegu, pewnie w mizernej ilości...a reszta czeka na moje ręce:( Postanowiłam, że w przyszłym roku zmniejszę ilość plantacji, bo po co mi aż tyle, a każdy chciałby ...ale dostać gotowe. Calinessa, oglądnęłam z ciekawością buły :D, bo pisałaś ,że M nawet o bułki był zazdrosny :D i wybacz, ale myślę, że M ma jakąś erotyczną obsesję :P:P żeby aż tak????:D Blaty, kurcze, wybacz ale jakoś mi nie podeszły. Być może na żywca prezentują się lepiej, ale mnie się bardziej podoba wszystko co gładkie, to znaczy bez maziajów , które według mnie stwarzają wrażenie chaosu. Przepraszam Cię , to moje odczucie, jak mówię, być może na żywca patrząc zmieniłabym zdanie, ale ja z tych co lubią mieć wszystko pod kreskę:D proste, jednolite. Saam, chyba jakoś nie wypocząłeś szczególnie przez ten urlop, szkoda że pogoda Cię nie rozpieszczała. Moje dzieci też wypoczywały w tym czasie nad morzem i syn mówił że w 10 dni było tylko 4 dni ze słońcem. Jednak nie zawsze słońce jest potrzebne do odpoczynku, ważne by było dobre towarzystwo i miła atmosfera. Wolne szybko przeleciało, ale żeby zaczynać pracę od piątku ? w głowie się nie mieści...to nie dało się przedłużyć już tego wolnego o jeden dzień? Daa, z okiem pobiegłaś szybciutko do lekarza a z tym co Cię naprawdę męczy zwlekasz. Nie czekaj, przełam strach i obawy i zgłoś się na badanie, przecież nie będzie Ci go robić ta sama nawiedzona lekarka. Po co cierpieć fizycznie i psychicznie maltretować się strachem ? Proszę zadzwoń i umów się na wizytę. Wioluś, wybacz, tak jakoś wyszło, że Ty wróciłaś a mnie wcięło. Przecież to nie było zamierzone ani zaplanowane. Moja psyche ostatnio bardzo siadła i muszę bardzo intensywnie popracować, by ją przywrócić do równowagi, ale jak czytam Twoje energetyczne wpisy to od razu mi się poprawia👄 Jolka, wszystkiego dobrego dla Ciebie 👄 Mam nadzieję że praca dalej sprawia Ci dużo przyjemności, no i kasa też Cię satysfakcjonuje. Teraz już uciekam, bo mam jeszcze kilka spraw do załatwienia na kompie, a czas ucieka. Trzymajcie się cieplutko, miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek w ostatni dzień przed urlopem:) Dziś już 13-ego sierpnia i oby pechy nas omijały z daleka. A święto? zaraz... Nietypowe święta: Międzynarodowy Dzień Osób Leworęcznych i dość wymowny cytat dnia: „Prawdziwa miłość nie ma granic, ale potrafi się ograniczać, aby wyjść na spotkanie drugiego, aby uszanować wolność drugiego.” - Papież Franciszek ja bym ten fragment...,,wyjść na spotkanie drugiego,,..zamieniła na ...,,aby nie szkodzić drugiemu,,..;) A leworęczna jestem tylko częściowo. Np myszkę obsługuję lewą ręką by prawą stukać w klawiaturkę:)W pracy też często używam lewej obsługując kasę. o Ferdzi :)witaj po długiej przerwie. Dobrze, że psyche zaczyna Ci się normować. Przyznam, że mi też czasami siada ale widocznie nie aż tak bardzo skoro potrafię to ukryć i nikt tego oprócz mnie nie dostrzega. Jestem z tych co tłumią i gryzą się w sobie i obwiniają tylko siebie:( Blat tylko pokazałam. Nie chcę nikogo przekonywać do niego. Od zawsze miałam blade i gładkie więc teraz te wzorki mnie rajcują i głaszczę je codziennie;) a jak jest porządek to wszystkie ładnie wyglądają. Chociaż gdy widzę jakie moja synowa wybrała teraz na miejsce tych które mi oddali to chyba musiałabym do nich dojrzeć. Są czarne, matowe. Zdecydowanie wolę z połyskiem bo lubię gdy lśni:) o Miłej soboty wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Calinessa właśnie wróciłam z zakupów, niestety w nie najlepszym humorze a humor zepsułam sobie wchodząc do sklepu Netto w mojej wsi. Nie będę tu opisywać całej sytuacji ale na pewno napiszę skargę do dyrekcji na jaśnie panią kierowniczkę tegoż sklepu, która ostentacyjnie lekceważy klientów Poza tym udało mi się dopasować i kupić M buty i spodnie, a sobie niestety nic nie kupiłam:( Byłam też w kauflandzie na małych zakupach...piszę małych bo skoro na kasie zostawiłam lekko ponad 100 zł, to na pewno były małe. Będąc tam znów zaszalałam i kupiłam losy na dzisiejsze losowanie...a co tam.... Zakupiłam też gotowego kurczaka z rożna na dzisiejszy obiad, bo chyba się na czas nie wyrobię, przecież muszę zaraz lecieć do ogródka po ogóry. Calinessa, wow, czarne blaty...to hardcor :O Oby się nie okazało że po krótkim użytkowaniu, trzeba je będzie wymienić. Moje są też już zużyte mocno, ale tak jak Tobie, też mi się podobają błyszczące, bo wtedy mam pewność że są czyste :D Zdaje się że mam w kompie jedno takie zdjęcie z wazonikiem wnusi, może uda mi się wklepać. https://zapodaj.net/31d9971d5663d.jpg.html Muszę już lecieć do zajęć, czas mam bardzo okrojony. Razem będziemy się urlopować, z tym że ja tylko 4 dni , na sobotę i niedzielę do pracy a później cały wolny tydzień i znów sobota i niedziela pracująca. Trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) I Dopiero teraz mam sposobność aby coś napisać. To znaczy mógłbym wcześniej gdybym miał łączność. A z łącznością w tańszej sieci różnie bywa. Trzeba chyba będzie wrócić do plusa. I Nabyłem wielkie chęci na placki ziemniaczane. Pomimo późnej pory chyba jeszcze chwycę za tarkę a potem chwycę za patelnię I Miłego weekendowego wieczoru wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka niezalogowana
Hello all:( Praca byla przyjemna do pewnego czasu ale mialam juz do dzisiaj jeszcze dobre zdanie o niej ale szala przelala sie w odwrotny sposob :( szefowa za duzo namieszala na moj temat i kolezanki w pracy. Mialam dobre zdanie na poczatku ale nie dzisiaj, szantaz emocjonalny na kazdym kroku . Po paru dniach takich dreczocych i po pokilkakrotnych probach szantazu odechcialo mi sie tam pracowac:( Juz nawet nie mowie o czym innym bo to juz jest za duzo i nie moge pisac o tym tutaj Pozdrowiam Was serdecznie i przepraszam za te moje wypowiedzi tylko na moj temat Calusy dla kazdego przesylam 👄 Oraz spojnej nocy wam zycze i niedzieli [ kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DobranocSaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
Jedni zaczynają, drudzy kończą. Akurat w przypadku urlopów kończenie nie należy do przyjemności. Wiem coś o tym bo kończę. Co prawda do pracy dopiero za dwa dni ale zostały tyko świąteczne dni i stres pourlopowy już się uaktywnił. I Jolę pozdrawiam :) i współczuję problemów w pracy I dobrej nocy wszystkim życzę :) I dobranoc Gość :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielne dzień dobry! :) I Na Pomorzu Środkowym dalszy ciąg iście jesiennej pogody. Nadzieja w pokazującym się od czasu do czasu słońcu. Ale czy będzie mocniejsze od chłodnego wiatru to się okaże w dalszym ciągu dnia. I Dzisiaj w kalendarzu Dzień Energetyka. Mnie by się przydał energetyk w płynie. A to dlatego że goście w drodze a jeszcze nic nie przygotowane. To znaczy mam na myśli obiad bo ciasto już upieczone było wczoraj. Trzeba więc zacząć działać. I udanej niedzieli wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam niedzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ach...jak przyjemnie uuurlopować się.... w dodatku pusto w domu i nikt nie pląta się:) o Saam:) Ty tam czaruj pogodę dla mnie bo jak na razie to nic się nie starasz:D Już nie mogę zmienić kierunku bo pobyt nadpłacony i bilety kupione. U Daa w Gdańsku jest ciepło bo mi doniosła sms-em;) Ale na podglądzie widziałam sporo słońca nad morzem. Według prognozy długoterminowej ma być średnio 20 stopni w moim czasie. A co będzie to się okaże. Na pewno poparzeń słonecznych nie będzie:D i dobrze:) Uważaj z tym energetykiem bo może Cię to spotkać:D http://demotywatory.pl/4638419/Kiedy-zmieszasz-kawe-z-energetykiem :D Ja zaczynam teraz gotować, znaczy się robię gulasz z karczku, cukini i papryki już na jutro. Wcześniej gdy tylko M wyszedł do pracy wybyłam na relaksujące zakupy bez pośpiechu...a co:) kupiłam sobie trochę ciuszków i różowe japonki:) natomiast nie spotkałam klapek męskich w numerze 43. Widać to bardzo popularny rozmiar i trzeba będzie się udać do bardziej specjalistycznych sklepów niż markety. o Zuzia:)u Ciebie też zimno? bo u mnie 25 stopni:) o Jola :) z pracami tak często jest, że gdy zapowiada się zbyt różowo to czarno się kończy:( Złotym środkiem jest wykonywać swoje obowiązki a nie wdawać się w plotki i nie angażować zbytnio w wątpliwe przyjażnie. Dobrze też wcześniej sprawdzić czy w danym miejscu pracy jest duża rotacja bo to też wymowny element czy pracodawcy i ich warunki są fair. o Miłego weekendowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energetyk brałem ten co zawsze, na bazie chmielu. Oczywiście przed kawą i po kawie. Coś chyba musi być na rzeczy bo na gałkach ocznych czuję duży ucisk. Jednakże nadzieję mam że moje "gałazy" jutro nie będą aż tak wyłupiaste jak u kolegi na zdjęciu :D I dobrej nocy wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo nas wszystkich to tu dziś nie ma. Ja też niepotrzebnie się przypałętałam i zawracam gitare:(:) Jutro obiecuję nie włączać laptopa ;) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo i mam pytanie. Zbieram wszystkie mozliwe cwiczenia na poprawe wzroku. I te fachowe i te z "domowej apteczki". Czy ktos z Was zna jakies ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj w necie i spadaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Szukalam w necie. Nie ma nic konkretnego. Jedyne co znalazlam to cwiczenia na miescie okoruchowe i cwiczenie na glaucoma. A mnie interesuja na akomodacje soczewki.Wiec sie nie wymadrzaj i spieprzaj Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DobranocSaam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) I dzisiaj miałem dwie tury gości. Po takim dniu muszę jutro iść do pracy. Trzeba wziąć pod uwagę fakt że to pierwszy dzień po urlopie i słodko nie będzie. I nie znam sposobu na poprawę kondycji. Ostatnio słyszałem tylko że borówka amerykańska, to znaczy jej spożywanie poprawia wzrok. I Trzeba się spiąć i szybko obrobić aby się wyspać. I Dobrej nocy wszystkim życzę :) I Dobranoc Gościu :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka niezalogowana
Hello all :) Teraz to wiem , ale już za późno o tym rozmawiać.Dziwi mnie tylko że tacy niby chcieli być w porządku a okazali się naprawdę dziwni i chamscy pod wieloma względami. Nie wiem czy ktoś pracujący w tej branzy musi sprzątać co chwila np. podłogę, nie mówiąc już o nawet chwilowym wyjściu przed drzwi zaczerpnąc swierzego powietrza. Bo co robiłam było dla nich złe i niewlaściwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka niezalogowana
Tak w sumie Zyczę Wam miłego , spokojnego tygodnia i oby Wam nie przytrafilo się cos takiego jak mi w ostatnim tygodniu👄 x Jadę dzisiaj tylko rozliczyc się i dalej szukac pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×