Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

witajcie wieczorkiem Nie mam za wiele czasu, właśnie pożegnałam małą i muszę jeszcze wszystko ogarnąć, bo jutro świtem do pracy. Jednak pójdę, zobaczę czy dam radę. Na razie czuję się w miarę dobrze, ale na środkach uspokajających:( Calinessa, masz rację, fajki muszę odstawić, przecież jestem ich wrogiem, a nawet nie wiem kiedy wciągnęły mnie w swój zaklęty krąg:( Żeby to były jakieś sporadyczne ilości, to można by machnąć łapką, ale wypalałam prawie paczkę dziennie, oczywiście tylko kiedy byłam w pracy. Od jutra postanawiam z tym skończyć, a jeśli to najwyżej 1 lub 1 sztuki, ale najlepiej wcale. Problem jest w tym, że w moim lokalu palić wolno a dym palących, mnie normalnie dusi:( Nie wiem jak to się dzieje, że kiedy sama palę to się nie dzieje, ale faktycznie fajki przestały mni całkiem smakować ... Saam na imprezie, mam nadzieję że udanej, bo jeszcze połączonej z parapetówką , to się dziś przecież nie skończy :D Calinessa, czy nowy telefon przestał Cię już straszyć ? Na razie lecę do łazienki, pewnie dziś już tu nie zaglądnę, więc miłej spokojnej nocy życzę wszystkim. Daa, trzymam kciuki by wszystko było dobrze👄 😍 Trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Zacielo sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Juz widac. Masz cierpliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sobie poskakałam ale dobrze, bo przynajmniej wiem że Daa, jest w domku. Jeszcze raz dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Kolorowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viollkka
A żeby tradycji stało się zadość:-D Saam wszystkiego dobrego😘;-) Dzień dobry mordeczki Ferdżi,co straszysz:-0jaki stan przed:-0no wiesz ja też jak kocham to na maksa,no ale bez przesady:-Dto czy będziesz paliła czy nie to i tak do bani,jak pracujesz w kotłowni:-(ja bym nie dała rady siedzieć w takim dymie,chyba że w masce:-D Caal co to za film oglądałaś:-Dten co Daa czytała książkę?:-D;-) Miłej niedzieli;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry niedzielnie. Znowu mnie czeka gapienie się w monitor :-( Za oknem mgła jak mleko, temp. około 9 stopni czyli zimno. Jeszcze nie palilam i mam nadzieję że wytrwam. Cieszę się że wszystkie zagubione owieczki, odnalazły drogę do topiku. :-D Daa, rozumiem Twój strach, ale dasz radę. Wiesz że nie ma innej drogi i musisz przez to przejść. Będzie dobrze, musi być dobrze innej opcji nie ma. Wiolka, jak się cieszę że wróciłaś cała i zdrowa i jak sądzę pełna energii jak zawsze. Calinessa, czy dziś pracujesz? Jak zapatrujesz się na ten projekt że niedziele mają być wolne od handlu? Co na to koleżanki w pracy? Ja tam wolałabym by zostalo po staremu, bo często robię zakupy właśnie w niedziele. Mam nadzieję że dzisiejsza ostatnia niedziela września, będzie dla Was miło spędzonym dniem. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam niedzielnie. Od rana za oknem chmury wiec pewnie posiedze z Wami. Patrze przez okno jak powoli jesien maluje swiat swoimi kolorami. Lubie te pore roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej A tak normalnie,to gdzie się zapodziewacie?:-DTeż korzystacie ze słoneczka?Ja dziś na maksa korzystałam z ładnej pogody:-)zrobiliśmy sobie wycieczkę nad jeziorko,dopiero wróciliśmy,a głodna jestem jak nie wiem co:-Didę robić kawkę,a do kawki wezmę spooory kawałek ciacha:-Da co. Daaduś machnij łapką😘 Ferdżi chyba też powoli kończy pracę😘 Caal jesteś w domku,czy w pracy😘 Saam pewnie chasa,no nie koniecznie na golasa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuza, spadaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! I Cześć Wiola 🌻 I Hej Ferdzi 🌻 I Witaj Zuziu 🌻 I Bardzo wszystkim koleżankom dziękuję za życzenia :) fajnie by było żeby wszystkie się ziściły. I Niedawno wróciłem i jestem bardzo zadowolony z wyjazdu. Miło spędziliśmy czas w rodzinnym gronie a przede wszystkim poznaliśmy nowo nabyte gniazdo młodnych. Okazało się że jest lepiej niż się spodziewałem bo w dosłownie ostatniej chwili trafiła się możliwość najciekawszego zakupu. I Teraz trzeba pociągnąć domowe obowiązki a później próbować jakimś miłym akcentem zakończyć ostatni weekend września ;) I Udanego niedzielnego wieczoru wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ 🖐️ Macham ,macham :-) Myslalam ,ze juz dzis machnelam ,eh z nerwow nie wiem co robie . To ,ze ja trace rozum ,to nie dziwota ,ale zaczynam niepokoic sie stanem umyslu Ulana :-).Przed chwila dal mi ksero wplat Zusowskich na ktorych widniala pieczatka z sierpnia .Pytam ,a ostatnie wplaty ? No i do tej pory nie moze pojac ,ze te sierpniowe ,to nie ostatnie :-).Wiecie ,nie na darmo sie mowi 'z kim przystajesz ,takim sie stajesz ' :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wieczorowo. Ja podobnie jak Saam ostatni weekend wrzesnia spedzilam bardzo pracowicie. Teraz pora na poczytanie co napisaliscie ale widze , ze malo osob tu dzisiaj zagladalo. Wszyscy swietowali powitanie kalendarzowej jesieni. Daa - Wrzesien jeszcze sie nie skonczyl wiec oplaty sierpniowe mozna uznac za aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) witajcie o Tak właśnie u mnie wygląda moja wolna niedziela. Mam całą rodzinę na garbie:D i zero czasu dla siebie. A tu widzę pytań do mnie się nazbierało. Dlatego odpowiadając Ferdzi, nie przeszkadza mi zupełnie, że sobie mykam w niedzielę do pracy. Ale dzisiaj robiłam zakupy jedynie na Orlenie bo w baku paliwowym już było echo i gaz się skończył w kuchni. M poszedł do pracy to mogę coś skrobnąć ;) Mój telefon już nie straszy i jest bardzo przyjazny. Czy Wy w tych nowych też macie w telefonie opcję, że podczas rozmowy można się widzieć z rozmówcą o ile on też włączy kamere? o Wiola:) fajnie, że jesteś już. Tak, ten film oglądałam co Daa książkę czyta. Humor mi się popsuł bo dostrzegłam w filmie mimo różnic sytuacyjnych podobny schemat działania faceta, nawet te same słowa i siebie jako ofiarę😭 Chociaż to nie tak do końca jestem ofiarą bo mam też swoją siłę i daję radę. Tyle, że nie potrafię "uciec"z tej relacji bo mam postawione ultimatum, które gdybym wyjawiła to byłby szok:-o. Kurcze, moja książka też byłaby ciekawa :D o Daa:) u mnie nie widziałam torebek z frędzelkami ale chyba oglądałam tylko część stoiska. Poczekam bo na początku października dostaniemy bonusa w postaci 40% zniżki na wszystkie ciuchy i dodatki i wtedy coś wybiorę. Daa:) Ferdzi dobrze mówi, musisz być twarda i wytrzymać pobyt w szpitalu. Lepiej być pod kontrolą w Twoim wypadku bo stawka jest duża. Lepiej szybciej to wtedy krócej byście się denerwowali z Ułanem. On pewnie też przeżywa niemniej niż Ty. Będziemy trzymać kciuki, wiesz przecież:) i będzie dobrze:) o U Saama wszystko dobrze i niech tak zostanie:) o Zuzia:) trochę dopisałam byś miała co poczytać:) o Pora późna więc chyba czas na dobranoc:) Spokojnej nocy wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Cal ,ja chyba nie chcialabym ogladac tego filmu ,wystarczy mi przeczytana ksiazka ,choc to byla tylko pierwsza z trzech czesci .Facet chwilami zachowuje sie jak opetany przez ......az boje sie uzywac dalszych slow .Nie ogladaj tego filmu ,wystarczy ,ze no wiesz :-). Cal ,mnie mozna powtarzac jak mantre ,ze bedzie dobrze ,ze musze byc twarda itp.a to wszystko na nic ,u mnie nie dziala ,sama wiesz o co kaman ,dzieje sie i nie pyta czy mozna .Caly czas serce mi dokucza ze stresu ,a co dalej .Juz nic nie mowcie na ten temat . Caly wieczor szukalam kwaterunku dla Ulana ,jak najblizej szpitala ,jutro gdy bede juz wiedziala kiedy mam sie stawic do szpitala ,bede dzwonila po pensjonatach aby zarezerwowac pokoj . Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry No jak ładnie,że spędziliście niedziele z rodzinką.Brawo;-) Daa i co teraz?Wystąpicie z pismem błagalnym:-DMusisz wybaczyć to Ułankowi,ma do tego prawo,pewnie jest też zakręcony,ale to już Caal napisała.Tak na pocieszenie powiem,że ja też wczoraj karpia strzeliłam,znalazłam w skrzynce ponaglenie za nie zapłaconą wodę i to za lipiec:-(dla mnie sytuacja jest śmieszna,bo co się oszukałam dowodu wpłaty,to moje:-Dale znalazłam,no i co o tym mam myśleć:-Dmuszę dzisiaj jechać i wyprostować temat:-) Caal nie oglądaj tego,po co masz mieć lusterko przed sobą:-Dtutaj mogłabym długo na ten temat,bo dla mnie to abstrakcja,ale zamknę paszczę i powiem tylko:Maleńka......Jesteś wielka!!! U mnie dziś też zapowiada się ładny i ciepły dzionek,to trzeba go pożytecznie wykorzystać i porobić porządek przy kwiatkach:-) Fajnego dzionka mordalki;-) Zapomniałam:-Dtak Caal,mamy taką mozliwość;-)w tel,to co kiedy pogadamy hehe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdżi
Dzień dobry wszystkim Niestety wiele nie napisze bo nie zabrałam okularów do czytania i ślepa jestem jak kret.Teraz pisze bardzo intuicyjnie Ciesze się że Saam wrócił szczęśliwy do domku, w dodatku mile zakończył wczorajszy dzień. Calinessa.,muszę sprawdzić ta opcję, ale na pewno mam ją w tym nowszym telefonie. Nigdy jeszcze z niej nie skorzystałam. Zastanów się czy nie warto byłoby opisać swoje przeżycia. Myślę że wiele gazet chętnie by je opublikowało. Daa, cieszę się że zakupilas sobie nową torebusie bo to znaczy że dopieszczasz się a teraz jest Ci to szczególnie potrzebne, bo zżera Cie stres. Nic więcej nie napiszę, jedynie to ze mocno trzymam kciuki. Jakbyś chciała pogadać to jestem do dyspozycji. Wiolka gdzie Cie znowu wywiało? Ty sobie możesz pozwolić na wszystkie słodkości, to sobie nie odmawiaj. Napisz czy są grzyby w Twoim lesie i ile nazbierało. Musze kończyć. Miłego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! I hej Wiola 🌻 I cześć Ferdzi 🌻 I Teraz to już chyba każdy nowy telefon ma możliwość wykonywania połączeń wideo. Takie telefony są wyposażone w dwa aparaty - przód i tył. Tylni aparat służy do wykonywania zdjęć a przedni właśnie do rozmów wideo i na przykład do używania telefonu jako lusterka. Ja jeszcze nigdy nie korzystałem z takiej możliwości. Myślę że do takiej rozmowy trzeba posiadać internet w telefonie, najlepiej z tańszym pakietem danych aby rozmowa nie była zbyt kosztowna. I chyba rozmowa będzie w trybie głośnomówiącym skoro telefon trzeba trzymać przed sobą. Przyznaję że nie mam rozeznania w jaki sposób dokładnie realizowane są takie połączenie. I Natomiast w sprawie handlu w niedzielę nie mam sprecyzowanego stanowiska. Uważam jednak że nikt nie powinien być przymuszony do pracy w niedzielę. Mnie osobiście wystarczą dni robocze na zakupy. Trochę za niesprawiedliwe uważam to że mogłyby być czynne w niedzielę restauracje a sklepy nie. I udanego poniedziałku wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzybów podobno nie ma w lasach bo jest sucho. Od środy ma padać deszcz ale będzie też I zimniej więc nie wiem jak to będzie z grzybami. Ja na Wigilię mam już wysuszone grzyby więc chyba do lasu się już nie będę wybierał. I dzisiaj w kalendarzu następujące święta: - Ogólnopolski Dzień Aptekarza - Światowy Dzień Antykoncepcji - Światowy Dzień Królika - Europejski Dzień Języków Myślę że znaczna część ludzi już wczoraj ćwiczyła języki. Zapewne niektórzy zachowywali się niczym kroliki. Zwracając uwagę na antykoncepcje lub nie zwracając. Ciekawe ilu z nich uda się dziś lub w najbliższym czasie do aptekarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ I co ja mam Wam powiedziec :-o Moze to ,ze jest super pogoda ,prawie jak w srodku lata :-) Moze to ,ze od 1 pazdziernika nie musialabym juz segregowac smieci ,bo otrzymalismy pismo ,ze wprowadzaja jednolity system gospodarowania odpadami poniewaz ludziska chcac placic mniej za odpady zadeklarowali sie segregowac a tego nie robia ,no i teraz narzucili wszystkim jednakowa oplate .My przyzwyczilismy sie do segregacji i dalej bedziemy tak robic ,no chyba ,ze zabiora czesc pojemnikow . Dzisiaj po rozmowie z lekarzem troche glebiej zlapalam powietrza ,bo wyznaczyl mi termin na 5 pazdziernika ,czyli od srody za tydzien . Wiolka ,czy Ty sie dzisiejszej nocy wyspalas ? .Pytam poniewaz ni w zab nie rozumiem o czym piszesz :D Cal ,mysle o tym co wczoraj napisalas i troche ,a nawet troche mocno jestem zaniepokojona ,musimy pogadac . Ferdzi ,chcialabym Cie opitolic ,ale z drugiej strony troche rozumiem ,ze ta praca jest nudzaca ,moze czytaj tam ciekawe ksiazki i nie kopc ,albo kopc znacznie mniej :-) Saam ,fajnie ,ze mlodzi beda na swoim ,pamietam jeszcze to uczucie jak urzadzalismy z Ulanem swoje nowe mieszkanie .Wowczas praktycznie niczego nie bylo w sklepach i kupowalo sie wyposarzenie z 'lapanki ' ,ale fajnie bylo . Spokojnego popoludnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×