Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

https://www.youtube.com/watch?v=DQXUzo11_98 'Kto jesli nie Ty ' :-) Saam ,no wlasnie kto jesli nie Ty :-) ,przeciez na dzien dzisiejszy jestes jedynym chlopakiem ,chyba ,ze czegos nie wiem :-) Piosenka jest dla Ciebie jako prezent na Dzien Chlopaka ,wysluchaj jej :D .Dzien Dobry ciu....wy :D Jesli chodzi o chodniczki ,to wlasnie przed chwila bym rypnela przez chodniczek :-).Mam maly chodniczek przy szafce zlewozmywakowej ,przy wannie i w przedpokoju ,tez maly . He ,he ,Ci od poży ....ej lodowki zachowuja sie tak jakbym to ja ich lodowke zapierniczyla ,stary ledwo burknie Dzien Dobry ,wczoraj gdy mijalam sie z nim na schodach ,to nawet nie zrozumialam co burknal ,moze i powiedzial dzien dobry ,ale w obcym jezyku :D Wiolka ,ta mloda ,to dziewczyna syna ,bo jestes bardzo tajemnicza :-). Przygotowalam juz surowke z pekinki i mizerie ,a do ziemniakow beda rybusie i jajeczka :-) Spokojnego Dnia Mili ....Dlugo pisalam ,a Ferdzi juz prawie sie obrobila z chodnikami :-) Wiesz ,mysle ,ze z tymi hektarami chodnikow ,to kupa roboty ,chocby takie pranie i odkurzanie .Zlikwiduj je ,a nie bedziesz musiala sie tak urabiac ,pamietaj o bidnych kolankach :-) ....W klipie do powyzszej piosenki na łace to ja i Ulan ,wypisz ,wymaluj ,tak bywalo 😭😭😭 ,tez byl taki piekny :D ...Wiolka :D,tak znam Madzie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam Ferdżi nie rozpamiętujmy kiedy to pisałaś,ale chyba właśnie jak chodziło o tą lodówkę.Chyba już nie będę się udzielać,bo,na przemian z Daa nie rozumiecie:-D:-D:-Dco piszę:-P Daa przyszedł mi katalog z ponprixa potem zobaczę co tam jest ciekawego. Madzia Daaduś;-)wiem,że nie znasz,ale mówiłam Ci o Niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Daa Ja już zdążyłam uprasować wczoraj wypraną nową pościel :D Dodzwoniłam sie też do sprzedawcy drukarki, na razie czekam na jakieś jego podpowiedzi w sprawie. No i dziewczyny...tadam....mam muminki w piekarniku :D Pieką się już jakieś 10 minut, ciekawe co mi z tego wyjdzie, bo jak zwykle eksperymentowałam :D Baza, to babka majonezowa, ale do mąki ziemniaczanej, dodałam 1 budyń a do całości dwa wafle kokosowe w kawałeczkach i 2 łyżki kokosu ...eh....zobaczymy czy to da się zjeść. Miałam też włożyć naszą jagodę czarną, bo rozmroziłam, ale tak się zapętliłam z tym kokosem, że nie chciałam już mieszać smaków. Daa, jeśli chodzi o chodniki, to ja jestem ich miłośniczką :D wszędzie muszę mieć :D Te akurat na klatce schodowej, to mam dwa komplety na zmianę i nie wyobrażam sobie by ich tam nie było. Już pisałam, że to raz w roku, czy nawet dwa, upiorę te chodniki, ale jaki mam święty spokój w użytkowaniu :D Sprzątam klatkę raz na miesiąc, bo częściej nie trzeba a i to wyłącznie odkurzaczem. Gdyby nie było chodników, to co najmniej raz w tygodniu musiałabym zapierniczać przy ich sprzątaniu a najpewniej myciu a tak to mam o wiele mniej pracy. Wioluś, no tak jakoś wychodzi że sygnalizujesz temat nie do końca wyjaśniając więc stąd te nieporozumienia :D Myślę że gubi Cię pośpiech albo zbytnia wiara w nasz geniusz intelektualny :P:D:P Idę już do kuchni, bo niby jeszcze 5 minut mają tam siedzieć ale pachną już tak jakby chciały wyskoczyć z pieca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam przedweekendowo w ostatni dzien wrzesnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ferdzi ,mysle ,ze takie muffinki beda suche ,no chyba ,ze spalaszuje sie w jeden dzien .Mysle tak dlatego ,poniewaz i dodatek wafli i kokos zageszcza to ciasto .Gdybys dala w miejsce majonezu gesta smietane i jeszcze jogurt np.smakowy ,to wowczas bylyby wilgotne .Ja od pewnego czasu uzywam wlasnie gestej smietany i takich jogurtow i wowczas muminki sa superowe :-) i wowczas mozna rowniez sypnac kokos lub dolozyc wafli .U mnie jeszcze stoi pod kloszem jeden duzy i zjadlabym go ,ale po obiedzie jestem ;pelna':-).Gdy mam surowke z pekinki ktora bardzo lubie to sie nia najadam . Wlasnie czytalam o wybuchowych Samsungach i chyba przyjdzie mi kupic aparat dla seniorow :D ...Ferdzi ,nie ma co ,jestes mocna kobita ,tyle roboty przerobic w 'tym wieku ':-),to wielki wyczyn ,ja juz bym umarla z wysilku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) o Ja myślę, że chłopaki dzisiaj myślą i pokładają nadzieję w swoich dziewczynach:P...i wszystkim chłopakom życzę spełnienia skrytych marzeń:)🌼 http://www.grubatuba.pl/u/W1/u/ent/51d/52487ecc.jpeg o szkoda, że wcześniej nie pomyślałam o takim prezencie;):Dzwłaszcza, że dzisiaj tak się złożyło, że mam randkę ze śniadaniem:P jak dobrze pójdzie:D http://niecenzuralne.itl.pl/images/PG24%20PREZENTYNA/opis.jpg o a dla Saama jako topikowego "chłopaka" buziak, a jakże👄 o miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) I Przy okazji takiego święta musiałem przejść gehennę. Mianowicie zostałem zmuszony słowną retoryką do wzięcia udzialu w zakupach ciuchowych. A tak mi się dzisiaj nie chciało. Niepowodzeniem zakończyły się próby umilenia sobie czasu ciekawymi widoczkami z przymierzalni. Tak niestety konstruują te pomieszczenia ze nawet bystre oko nie jest w stanie dotrzeć do sasiednich kabin :p puls z wyprawy po sklepach chociaż taki że wzbogacilem się o nowe spodnie jeansowe. I Bardzo dziękuję topikowym dziewczynom za życzenia, buziaki i inne dowody miłości (braterskiej) ;) Przyznam się że bardzo mnie ciekawi ile kosztuje zamówienie takiego prezentu opakowanego w bardzo gustowną kokardą. Nie wiem czy np. dziewczynie, narzeczonej czy żonie (niekoniecznie chodzi o moją) nie byloby szkoda pieniedzy na taki prezenyt. A co by było gdyby prezent chciał zostać na dłużej :D I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witamy starych znajomych. Gdzie sie podziewales przez tyle czasu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to ciebie obchodzi zuza, spadaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Gosc - Ty spadaj. Ale to juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he hee:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chciałbym przywitać starych znajomych ale nie przywitam bo starzy znajomi się nie przywitali. I Wyrywam się wcześniej spać albowiem aczkolwiek gdyż że jutro pracuję i muszę wcześniej wstać niż zwykle. I dobranoc :) I kolorowych chłopakowych .... I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam sobotnio juz pazdziernikowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o A co Wam wszystkim mowę odebrało?:D w sumie mi też :D ale mój Bolomondo poszedł już do pracy więc jestem;) Dzisiaj widzę świąt nietypowych od groma: -Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu -Międzynarodowy Dzień Pracownika Ochrony Zdrowia -Międzynarodowy Dzień Osób Starszych -Światowy Dzień Ptaków -Międzynarodowy Dzień Muzyki -Międzynarodowy Dzień Walki z Wirusowym Zapaleniem Wątroby Najciekawsze to muzyka i ptaki jak dla mnie. Bo ptaki też tworzą muzykę:D o Wiola:) tak, u mnie w kalendarzu też jest Danuty ale na tym ściennym jak byk Teresy :) Ja staram się zrozumieć co Wiola pisząc ma na myśli ale np. co to znaczy, że zamiast randki była "zawieszka"?:D różne domysły snują mi się po głowie...;):P o Daa:) weź przykład z Saama i też zbieraj życzenia i buziaki kilka razy w roku, a co? Wszystkiego co najlepsze dla Ciebie👄🌼 o Ferdzi:) narzekałaś, ze Ty nie masz okazji podczas zakupów to ja Ci podsunę pomysł;) w mojej firmie gdy przyjdziesz na zakupy jeszcze do jutra to w gazetce reklamowej na pierwszej stronie jest kupon 30 zł gratis :)warunkiem jest, że zakupy mają wynosić 200 zł bez alkoholu, tytoniu i doładowań tel. Ja dziś się wybieram na takie zakupy bo mam kilka rzeczy przemysłowych do kupienia. No i karma psia i kocia będzie w zapasie:) o Saam:) wczoraj trochę nie tak zrozumiałeś z tym prezentem. Chodzi o saamą kokardę w którą można się wystroić dla swojego chłopaka. Modelka jest fikcyjna by zobaczyć jak to ma wyglądać:D Co do ceny to sama kokarda kosztuje 19,99 na allegro. Dziewczynę trzeba już we własnym zakresie:D nie wierzę, że nawet Żonkila poskąpiła Ci widoczków w przymierzalni:) o miłej soboty wszystkim🌼 i mało roboty:)co trochę trudniejsze...😭 więc może miłej roboty:D zawodowej dla Ferdzi i Saama i tej domowej dla Daa, Zuzi, Wioli i mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wiola 🌻 I Witaj Zuziu 🌻 I Hej Danusiu 🌻 I Cześć Celinko 🌻 I z braku czasu miałem machnąć tylko łapką ale jak tu nie złożyć życzeń topikowej koleżance. Wszystkiego najlepszego Danusiu 🌻 🌻 🌻 zdrowia szczęścia pomyślności, dużo radości a mało złości. I Celinka mnie sprowokowała do odpowiedzi więc też parę słów. Bez modelki kokarda traci na atrakcyjności i już zapewne nie będzie tak przyciągać meskiego wzroku. A własną żonę to chyba praktycznej jest opakować w bieliznę. Co prawda dziewiętnaście zlotych nie wystarczy ale za to opakowanie będzie wielokrotnego użytku :D Swojskie widoczki to mam w domu. Szukanie ich w przymierzalni wydaje się być czymś dziwnym. Gość obsługujący kamerki zamontowane na korytarzu przymierzalni pewnie by się uśmiał :p I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,he ,jasne ,jestem gotowa przyjmowac zyczenia ,choc dzis nie obchodze imienin :-),moje sa w czerwcu .Mimo wszystko dziekuje Wam baaaaardzo 👄. Cal ,poszlam za przykladem innych i tylko sie przywitalam :-) Bylismy na zakupach ,ale nie chcialo mi sie chodzic po sklepach z bielizna ,a mialam w planie zakup mini koszulki nocnej ,a co :-),nawet juz mialam wczesniej upatrzona ,ale stwierdzilam ,ze mam kilka koszul ,wiec nie bede ich gromadzic na zas . Rano upieklam muminki ,a teraz musze zrobic solanke do kurczaka i niech sie solankuje do jutra .Kupilam kurczaka niby lepszego z Lidla ,nie cuchnal :-) Nie chce mi sie juz nic ,bo troche sie nachodzilam i tak sie zastanawiam czy sobie nie odpuscic odkurzanie ,bo jak patrze na podlogi ,to niby jeszcze da sie przejsc :D ...A Cal ,wypozyczylam druga czesc Greya ,jestem ciekawa jak to sie skonczy dla dziewczyny .Zreszta mowilam ,ze jak cos zaczne czytac to nawet gdy jest niezbyt ciekawe ,czytam do konca . U mnie chyba zbiera sie na deszcz ,bo jest tak ponuro . Spokojnej soboty 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) widocznie trafił Ci się kogucik niedbale dbający o higienę :D myslisz że morska kąpiel mu pomoze ? U mnie po pięknym dniu zaczęło sie chmurzyc. Od czasu do czasu spada kilka kropli. Nie przeszkadzało mi to zrobic porządek na cmentarzu. Teraz trzeba z grubsza zatroszczyć się o podwórko. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×