Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Hej wieczorkiem I stał się cud, od kilku dni, wieczorami nie dało się wejść na kaffe z żadnej przeglądarki:( dziś mi się udało. Zasłona dymna znikła :D Ostatnio nie jestem w najlepszej kondycji, najpierw gardło, teraz znów ogólne przeziębienie i tak wciąż coś mnie męczy. Z pracy nie piszę, bo mam coraz słabszy wzrok i muszę niestety pójść do optyka po mocniejsze okulary :( Nie było mnie wczoraj na kaffe , ale to że nie dało się wejść, spowodowało, że dokładnie przeglądnęłam pocztę @ . Zaglądnęłam nawet do spamu i ....tadam...w spamie spokojnie oczekiwały na mnie dwa zdjęcia Calinessy, które sądziłam że w ogółe do mnie nie dotarły, a tu proszę siedziały sobie w spamie. Dziękuję Ci Calinessa za fotki, postaram się w niedługim czasie Tobie i Wiolce podesłać moją facjatę, Daa już mnie widziała i na fotce i na żywo, to chyba nie będę jej męczyć swoim widokiem :D Fajny kolorek domu, moi sąsiedzi mają podobny i ładnie się prezentuje mimo upływu lat. Moja chata jest biała, ale dlatego że pokryta jest panelem plastikowym, przez co niestety wciąż drżę by w sylwestrową noc, jakaś petarda do niego się nie przykleiła :( A pro po Sylwestra.... U mnie już jest bardzo zimno a w pracy oczywiście właściciel lokalu oszczędza na ogrzewaniu i do tej pory go nie włączył. Ponieważ jednego dnia tak potwornie zmarzłam,że się pochorowałam, postanowiłam zakładać moje zimowe buty, ocieplane futerkiem. Jakież było moje zdziwienie dzisiaj rano , kiedy zakładałam buty, dojrzałam w środku ....liścia laurowego, którego to liścia Calinessa podpowiedziała by włożyć w sylwestrową noc :D Jak widać magia liścia działa :D Moja sytuacja finansowa znacznie się poprawiła, choć przecież nie wygrałam losu na loterii, ale za to mam pracę, dzięki której coś tam mam więcej przychodów :D Koniecznie, ale to koniecznie musimy wszyscy pamiętać, by w tą , już niedługo zbliżającą się noc sylwestrową, włożyć znów te przynoszące kasę listki :D Tym razem dam świeże, bo rosną mi dwa okazy w doniczkach :D a może świeże będą miały jeszcze większą moc ? a może dzięki nim uda się zgarnąc kiedyś taką kumulację jak jest dziś w lotto ? Trzeba dać losowi szansę ...a nóż ją wykorzysta ? :D Sama też dziś losu nie wysłałam, bo byłam za bardzo zmęczona by jeszcze jeździć gdzieś więcej jak prosto do domu. Daa, ty to masz wspaniałego tego Ułana, tyle pracy potrafi w domu zrobić, zresztą Calinessa, też narzekać nie może, bo dzięki troskliwości M, wiele prac domowych udało mu się wkręcić. Mnie się taka sztuczka nie udała nigdy i pewnie to się już nie zmieni. Dziś, mimo że był w domu cały dzień, nie pomył nawet naczyń po sobie :( Violka chociaż nie ma złudzeń że ją M wyręczy, no chyba że będzie egzekwować pomoc od synusia, a z drugiej strony, to skoro jest zakochana, czyli jakiś men może być już niedługo przygotowywany do prac domowych ...oby się umiał podporządkować, bo Violka nie z tych co sobie pozwolą w kaszę dmuchać :D Violuś ale z tymi sutkami to mnie zagięłaś :D Moja wyobraźnia zaczęła działać na najwyższych obrotach :D Saam, pomaga młodym, tak jak myślałam, zawsze to pomocna dłoń ojca bardzo wskazana, bo to i pomoże w pracach i wesprze dobrą radą, brawo Saam. Oj chyba się za dużo rozpisałam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ferdżi Powiem,że o tym liściu nie słyszałam:-Djutro jadę do Brico to może dostanę tą roślinkę,a jak dostanę to niech mnie:-D wsadzę do buta całe drzewko:-D Daaduś rzuć tej sałatki,stanę przy południowym oknie,tylko dobrze wyceluj:-D:-D:-D Call nie machnęłam:-(już to naprawiam.Cześć Caal😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Violuś, nie wkładaj całego drzewka :D, wystarczy po 1 listku do jednego buta :D W zeszłym roku ,dałam takie zwykłe z torebki, bo nie miałam żywych, ale w tym roku mam więc czemu nie skorzystać ?:D a nóż będzie miało większą moc :D Przyznaję że wcześniej też o takim przesądzie nie słyszałam, to Calinessa, przyniosła na topik, podobno podpowiedziała jej klientka. A może w tym roku jakaś inna klientka podpowie jeszcze lepszy sposób na lepsze jutro ? Ja tam się wszystkiego złapię , byle by do przodu iść ...i.....:D Kurcze ale kusicie tą sałatką, już dawno nie robiłam więc może jutro? No tak ale nie mam warzyw, wszystko pokrojone w kosteczkę i leżakuje w zamrażarce, a do sałatki trzeba przecież świeże. Nie wiem,może jutro poczuję się lepiej, a jeśli tak będzie to zrobię mały wypad na zakupy, przy okazji kupię warzywa, a najważniejsze to imbir, bo już mi się skończył:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
A ja myslalam , ze to luski z wigilijnego karpia daja pieniadze na przyszly rok. I nie w bucie a w portmonetce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ma ktos ochote obejrzec program i sie wypowiedziec ? Tam jest - co prawda - o nastolatkach. A jak to wyglada oczami osob doroslych , ktore wlasna mlodosc bazowaly na realu a nie wirtualnych znajomosciach ? Myslicie , ze mlodziez ma dzisiaj latwiej , trudniej , inaczej ? http://f.kafeteria.pl/temat/f4/z-innej-beczki-p_6636136

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny normalnie sie prawie posiusialam ze smiechu :D ,a wczesniej gdy posluchalam piosenki Poloczka to poszlam polozyc sie na boku i sie poplakalam .Ech ,wciaz tesknie za tym co sie juz nie wroci . Ferdzi :D ,Tobie finanse sie poprawily ,a u mnie pogorszyly i tak mysle ,ze moze tez powinnam te liscie trzymac w butach prawie caly rok :D,nawet z nimi chodzic :-).Ja nie pamietalam ,ze byly wkladane w Sylwestra :-) Ferdzi ,fakt ,Ulan jak trzeba to mi pomaga ,ale za to ma dobre jedzonko :-). Wiolka ,kurcze ,salatki mam duzo i nawet jest superancka (bo czasem nie moge jej dosmaczyc ).Przyjezdzaj ,najesz sie i jeszcze dostaniesz na wynos :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, ja pamiętam że wkładałaś liście menom Twoim do butów, ale zaraz na drugi dzień je wyjęłaś ...a ja włożyłam do zimówek i w nich zostały do teraz :D Czyżbyś sugerowała że ja nie dogadzam M ? Czy sugerujesz że mój M nie dostaje dobrego jedzonka ? Sądzę że za to że podporządkowałam kuchnię pod niego, powinien sprzątać cały dom gruntownie conajmniej raz w tygodniu :D Hehehe wiem, że to tylko marzenie :D no ale jakież piękne ":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, ja pamiętam że wkładałaś liście menom Twoim do butów, ale zaraz na drugi dzień je wyjęłaś ...a ja włożyłam do zimówek i w nich zostały do teraz :D Czyżbyś sugerowała że ja nie dogadzam M ? Czy sugerujesz że mój M nie dostaje dobrego jedzonka ? Sądzę że za to że podporządkowałam kuchnię pod niego, powinien sprzątać cały dom gruntownie conajmniej raz w tygodniu :D Hehehe wiem, że to tylko marzenie :D no ale jakież piękne ":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to ja się pakuję i jadę do Ciebie Daaduś:-Dnie wiem czy szybko byś się mnie pozbyła:-D:-D:-Di nie słuchaj takch piosenek,potem Ułanek chodzi i mówi:Nie rycz mała,nie rycz.Ja znam te Twoje numery.......:-D Ferdzi nie przypominam sobie,żebym mówiła,że zakochana jestem:-Dto Daa sieje propagandę:-Dno ale dobra powiem Wam,jest taki jeden pacjent.Spokoju mi nie daje,chyba będę musiała być niegrzeczna i powiedzieć wprost,że nie jest w moim typie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurza mnie ta zabawa z kaffe w ciuciubabkę, raz widać moje posty i znów ich nie widać a pierwszy zniknął bezpowrotnie. Naprawdę Wp mogłaby się bardziej postarać a nie psuć ludziom krew , w dodatku wieczorem, kiedy każdy powinien się wyciszyć a tu masz babo placek,......kafe świruje. Nie wiem czy przejdzie ten post, ale ja na wszelki wypadek mówię dobranoc, miłych kolorowych snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to ja się pakuję i jadę do Ciebie Daaduś:-Dnie wiem czy szybko byś się mnie pozbyła:-D:-D:-Di nie słuchaj takch piosenek,potem Ułanek chodzi i mówi:Nie rycz mała,nie rycz.Ja znam te Twoje numery.......:-D Ferdzi nie przypominam sobie,żebym mówiła,że zakochana jestem:-Dto Daa sieje propagandę:-Dno ale dobra powiem Wam,jest taki jeden pacjent.Spokoju mi nie daje,chyba będę musiała być niegrzeczna i powiedzieć wprost,że nie jest w moim typie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ale ciężko wejść na topik! Naładowali dużych reklam i cała machina nie daje rady tego przemielić. Wiola:) niestety jakoś nic nie może zastąpić makaronu nitki do rosołu, nie znalazłam zamiennika. Aczkolwiek bardzo lubię rosół z ziemniakami. Przekazał mi to mój ojciec;) pamiętam, że mama często robiła sama do rosołu makaron ale ziemniaki dla ojca też były. Mi smakowało z tymi ziemniakami ale cicho siedziałam i przy mamie jadłam rosół z makaronem. Ona była przeciwna i trochę wyśmiewała te ojcowe ziemniaki do rosołu, że to takie wieśniackie:) Dzisiaj mam makaron bo mimo, że unikam białej mąki to czasem się nie daa...:)a nie chciało mi się już gotować ziemniaków. Co ciekawe M się naśmiewa ze mnie i tych ziemniaków do rosołu:D o Ferdzi:) dużo rad słyszę od ludzi w markecie ale często wylatują mi one z głowy i zostają tylko niektóre. Cieszę się, że listki laurowe sprawiły niespodziankę i spełniły swoje przesłanie polepszając Twoją sytuację finansową.Kurcze a ja dalej nie mam żywego laura:( za to nabyłam fajnie pachnący rozmaryn w doniczce i muszę zerknąć do netu co z tym fantem? czy trzymać w doniczce w domu czy można do ogródka? nazwa sugeruje, ze chyba można nim marynować:D może mięso? Zupełnie nie używałam tego zioła dotychczas. o Zuzia:) ja obejrzałam program i twierdzę, że młodzi mają teraz łatwiej, inaczej i ciekawiej ale chyba bardziej niebezpiecznie w zależności ile o sobie ujawnią w sieci. Poza tym takie znajomości chyba rzadko pozwalają założyć trwały związek, rodzinę gdyż wciąż kuszą nowe twarze, ciała, sytuacje itd. No i tyle powiem bo skutki cyberseksu pewnie poznamy dopiero w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie ,nastukalam sie i nie ma postu ,wkurzylam sie i wylaczam ustrojstwo .Pewnie ten przejdzie ,a niech to . Dobranoc 🖐️ Jesli przejdzie ,to moze napisze to co pisalam wczesniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co się dzieje z kafe,nawet nie wiem czy będę widoczna:-(więc tylko machnę łapką. Dzień dobry Udanej niedzieli;-) Inwigilacja czy co:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×