Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

znów trzeba skakać, pchać, co kto woli, więc puszczałam post w kawałkach, ale widzę że dalej ciemność widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor 🖐️ Powtorze za Saamem ,jak nie urok to ....laksacja :-).No nie doslownie ,u mnie z tymi sprawami to trudno ,ale od rana tak mnie bolal globus ,ze nie bylam zdolna do niczego ,ledwo obiad zrobilam . A durna ja zamiast zmierzyc cisnienie ,to zrobilam to dopiero poznym popoludniem i mialam za wysokie nawet jak na mnie .Dolozylam sobie lekow i teraz jest znacznie lepiej ,nawet bylismy na poczcie i w Piotrze i Lidlu :-) Heh ,Wiolka sie przestraszyla ,ze bede ja dusic we snie niczym zmora i sie pokazala :-) Tez mialam problem aby tu wejsc ,krecilo ,mulilo i error . Ide sobie przygotowac mala kolacje ,bo mnie ssie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie ! Juz zabraklo mi cierpliwosci i wreszcie sie wykrecilo . Chcialam Wam powiedziec tylko ; Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cierpliwy to moje piąte imie. Dlategoż jestem z zyczeniami dobrej nocy :) I kolorowych kolumbowych .... I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
Dobranoc juź z pod kołderki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna trzynastka w kalendarzu.To już dziesiąta w tym roku. Mam nadzieję że niczym nam się nie narazi. I Dzień dobry ! :) I U minie dzisiaj bez deszczu a po południu są nawet szanse na słońce podobno. Niestety jest zimno i chyba już tak zostanie. I Dzisiaj w kalendarzu Dzień Pomyślności Szarych Myszek, Dzień Ratownika Medycznego, Dzień Dawcy Szpiku, Dzień Garnituru, Dzień Bez Bielizny. I Jestem dzisiaj bez garnituru ale za to w bieliźnie. Tego pierwszego nie mogę założyć bo nie mam przy sobie. Drugiego natomiast nie mogę zdjąć bo przez spodnie nie przejdą. Co innego gdybym był w spódnicy. Widać że trzynastka działa bo wiele rzeczy jest na nie. I a ja jednak pomyślnego dnia wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry. Saam jak zawsze zabawnie. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Witaj Saam 🖐️ Heh ,przeczytalam Dzien Starych Myszek :-) i chcialam powiedziec ,ze to moj Dzien :-),ale Szarych Myszek tez moze pasowac do mnie :-). Naczytalam sie juz dzisiaj niezbyt optymistycznych wiadomosci tyczacych kazdego z nas ,a bardziej przyszlosci ekonomicznej kazdego z nas .Politycy kombinuja na wszelkie sposoby ,a na kazdym z nich traci ten maluczki ,nie oni . U mnie wlasnie slonce pokazalo swoje cudne oblicze ,jest bardziej optymistycznie :-) Natknelam sie na przepis 'cukiniowe kotlety pieczone ' ,a ze lubie cukinie ,to pomyslalam ,ze moga byc dobre .Moze kiedys wyprobuje ten sposob . Teraz ide do kuchni zajac sie prostym obiadem ,schab siekany ,mizeria i buraczki :-) Dobrego dnia Mili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viollkka
Dobry Machnę teraz bo potem znowu się nie daa:-Dwczoraj od 19tej była blokada Daaduś,a Ty się dziwisz?Ktoś musi przecież spełniać obietnice.A jak nie my to kto:-Dszkoda gadać.Ja mam jeszcze prostszy obiad:-Dkapuśniak i placki ziemniaczane,ale placki za to wyszły normalnie petarda;-) Miluśkiego dzionka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdżi😘tak troszkę posiedzę teraz w domku.Nie wiem jak to wytrzymam,bo już mnie troszkę nosi na samą myśl,że pauzuję;-)no może mnie nie rozniesie:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
a ja już wieczorowo witam :) I O tej godzinie to nic dziwnego że wieczorowo skoro dzień już jest krótszy od najdłuższego o sześć godzin. Aby coś na podwórku zrobić po pracy trzeba z lampką w reku chodzić. Na dodatek wieczory już mocno chłodne i trzeba sobie o kurtce przypominać I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saam ,saam,saam ,saam ,saam ,saam ,saam ,saam ,saam ,saam :-) Nie zebym miala cos ciekawego do powiedzenia ,ale znow trudno bylo sie tu wkrecic . Wiolka ,oj nosi Cie ,nosi :-).Oddaj mi troche Twojego temperamentu :-).Pomieszkaj troche w domu ,napiecz muminkow ,wycisz sie :-) Przeczytalam oto taka ciekawostke ,otoz nie da sie kichnac z otwartymi oczami :-).Przy najblizszym kichaniu trzeba to sprawdzic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Witajcie o Mimo wolnego dzisiaj byłam jakaś padnięta:( ale pod całodzienną troskliwą"opieką":) Trzynastkę mam wbitą do odebranego dzisiaj dowodu rejestracyjnego, wspólnego teraz z synem:) W moich wielu dokumentach "życiowych" jest data z 13. I jest to zupełny przypadek. Tak jakoś wypada. Kwiaty z podwórka zabrane ale krzaczorki przesadzę i posadzę jutro. Dokupiłam jeszcze jedną porzeczkę czarną, jeżynę bezkolcową i ....krzaczek różowej róży:) Jeśli chodzi o Szare Myszki to pewnie chodzi o te ludzkie bo te malutkie zwierzątka np. na moim podwórku nie mają za dużo pomyślności za sprawą mojej Kropki. Co rusz przynosi martwą pod drzwi. o Zapodam piosenkę dzisiejszego laureata nagrody Nobla. Wprawdzie za wesołych tych piosenek nie ma ale posłuchać można:) https://www.youtube.com/watch?v=s10ldVRHRSw Bob Dylan - The Man in Me (The Big Lebowski version) o Ferdzi :)co do kuchenek gazowych to teraz one raczej wszystkie mają piekarnik elektryczny. o ....Daa:) właśnie, czułam, że ciężko będzie pisać i dopiero teraz wieczorem włączyłam laptopa. Ciekawe czy doedytowanie przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez chcialam doedytowac ale tez nie przeszlo ,moze teraz przejdzie . Pisalam ,ze Saam jako amator zlocistego napoju musialby zebrac 55 puszek połlitrowych aby otrzymac za nie w skupie 3,5zł :-) Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość od szczęśliwego dnia
zajrzałam:) Zostawiam pozytywną energię na jutrzejszy nowy dzień🌻 Oczywiście dla wszystkich użytkowników:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saambor
Ja też lubię zaglądać ale teraz to zdecydowanie utrudnione bo pojawiły się golfy, apaszki, kominy itp. dobrej nocy wszystkim życzę :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×