Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Gość Wiollkka
Machnę Wam łapkąi w drogę;-) Miłej niedzieli i całego przyszłego tygodnia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola :)miłej podróży i bezstresowej pracy. Aleś mi narobiła chętki na ten Kołobrzeg. Oglądałam slajdy, fajne miejsce na urlop. A plaże tam są z kamyczkami czy czysty piaseczek? o Czarnula :)to w takim razie pewnie kilka obrazów posiadasz na swoich ścianach skoro tak Cię fascynują, co? :) o Saam :) cholercia:( przedwczesna nasza radość była z tymi boćkami. Miejmy nadzieję, że bociany też będą wystraszone sytuacją terrorystyczną na swiecie i wiecej ich przyleci do Polski i będą rywalizowały o każdą platformę pod gniazdo na Pomorzu:):D o Jako, że wstaję jutro skoro świt pożegnam się już pięknie:) dobrej nocy wszystkimżyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....kocham cie ,kocham cie Polsko :-),wlasnie ogladalam :-) Wiolka ,Ulan pozdrowiony i odpozdrawia :-).Obejrzalam molo po liftingu ,bardzo ladne .Dlaczego jedziesz tak pozno ?.Nie lepiej w dzien ,mysle ,ze byloby bezpieczniej ,przynajmniej gdy jedzie sie w obszarach lesnych . Cal ,ale sie obkupilas i nie tylko siebie :-).M. zadowolony ? ,buty pasuja ? Mam jeszcze troche roboty wiec tez juz mowie Dobrej ,Spokojnej Nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciała mi się strona odświeżyć więc tylko machnę dobranockowo lapką pozdrawiając także Elizkę 🌻 którą widziałem wcześniej na topiku. Przedemną jeszcze ostatni mokry punkt programu. Co prawda nie bardzo mi się chce bo czuję w kościach trudy dnia. Jednakże dzisiaj nie jest Dzień Dziecka więc obowiązek łazienkowy spełnić trzeba. l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych minowych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry niedzielnie. Ja oczywiście jestem już w pracy i piję sobie pyszną kawusię. Może nie aż tak dobra jak z domowego ekspresu ale może być. Saam już samo to że bocki są w pobliżu i latają Ci nad głową, daje nadzieję że Twoje marzenia mogą być zrealizowane. I tego Ci życzę. Daa napisz proszę czy rzeczywiście zniknął ból i już możesz tańczyć chache? Wiolka szczęśliwej drogi i wracaj szybko. Gdyby Ci się czasem zrobiło tam smutno to pomsl jaka szczęściara jesteś skoro tyle osób zazdrości Ci tego pobytu w Kołobrzegu a ja też do tego grona się zaliczam. Czarnula jednak miałam rację że masz artystyczną duszę :-D Calinessa,tylko 20cm? ja myślałam że ścięłaś włosy naprawdę krótko. Myślę że szybko przywykniesz a też włosy szybko rosną. Fajnie że skorzystalas z okazji wyprzedaży i kupiłaś taniej butki ale uważaj z tymi szpilkami w samochodzie. Wybaczcie muszę kończyć mam goscia. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :D.. Niedziela moj budzik juz odrana wola "mamo glodny brzuszek"wiec trzeba bylo sie zerwac o swicie:D Obrazy-uwielbiam ...u siebie w domu nie mam ale garaz:Doj garaz to mala galeria haha...i cos czuje ze mloda idzie tez ku temu ...trzeba bedzie powiekszyc"domek dla auta":D W kazdym z nas drzemia duze poklady artystyczne:)no nie powiecie mi ,ze nic w zyciu nie zmalowaliscie haha Saam tez odpozdrawiam i macham👋 martwi mnie tylko nieobecnosc Brata ...kaj On zas sie zawieruszyl ...ja to rozumiem kobiety ponoc maja malo rozwinieta orientacje w terenie ale zeby Brat drogi na Flirtowanie nie odnalazl...a to Lobuziak:D:classic_cool: kawusia z rana to dobry pomysl wiec ide zaparzyc;)ktos chetny ? http://ulubionykolor.pl/images/normal/14012013/376cc7e31672b937259efc5ab14012013123320.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiollka a moi dwaj malarze stworzyli najlepsze dzielo jakie mogli dopracowali w kazdym szczegole a fotka haha w awatarze :D:classic_cool::D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Ja też już na nogach i w pracy. od 6. Ferdzi :) całkiem normalnie dojechałam w nowych butkach. Ale wygodniejsze na wszelki wypadek też wzięłam i leżą w samochodzie. o Czarnula:) ja bym pogrzebała w ustawieniach tego budzika . Po co wstawać gdy nie trzeba? O Brata się nie martw nie zginie, pewnie weekenduje z rodziną ;) o u mnie słoneczko piękne i oby tak się utrzymało do końca dnia. o miłej niedzieli wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️👄 dzień dobry, nawet bardzo :D Siostra :D Ty to mnie tu myślami przywołasz zawsze ...juz nie mowię o wołaniu tym pięknym głosem! :D dziekuje, ze zaczynasz sie martwić jak mnie dłużej tu nie widzisz...👄 masz rację mam dobrą orientacje (nie tylko w terenie:D ) i mój GPS mnie jeszcze nie zawiódł ...zawsze odpowiednio ukierunkowany i znajdzie drogę ..;):D Potwierdzam obiema rękoma... Siostra to niezła artystka jest! Haha :D i nie chciałem wcześniej zdradzać (wolałem jak sama sie przyzna :D ) ze te czarne włosy w avatarku to Jej...Haha :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liness ;) no nie, no! ...:( jak to tak ścięłaś włosy? ...oj...chyba faktycznie dobrze, ze nie miałem czasu na te zakupy, bo bym Cię chyba nie rozpoznał ...;) :D przyzwyczaisz sie, i zaakceptujesz i się polubisz, zobaczysz...;) Spokojnej tam pracy :) Ferdżi tez dziś od rana juz pracuje...ale to sie porobiło, no...;) oby Ci szybko zleciało ...;) Maribell :) rownież pozdrawiam serdecznie i ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze słowo o pogodzie...;) wczoraj po wielkiej burzy i ulewie dziś od rana piękne słońce! i niech tak zostanie do zmroku ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saamopołudniowe niedzielne dzień dobry! :) l Widzę spore grono filtrujących a to mnie niezmiernie cieszy :) l cześć Ferdzi 🌻 l hej Elizko 🌻 l witaj Celinko 🌻 l siemka Olivier l Widzę też że Elizka robiła dzisiaj za młynek. Na taką kawę to ja się piszę. l Pracującym dziewczynom życzę przyjemnych obowiązków i szybkich wskazówek (zegara). l Patrząc na awatarki to coś to topikowe rodzeństwo nie bardzo podobne jest do siebie. Może po prostu jedno jest po adopcji :D l U mnie rano padało. Teraz się wypogodziło i od czasu do czasu pojawia się słońce. l Udanej niedzieli wszystkim życzę :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiecień biegnie już z górki. Jeszcze tylko jedna niedziela w tym miesiącu i będzie maj. l Dzisiaj imieniny obchodzą : Rudolf, Klara, Robert l Mamy Dzień Hemofilii i zaczynamy Tydzień Dla Serca. Dzisiaj jest Niedziela Dobrego Pasterza. l Dorzucę dwa przysłowia które być może pozwolą lagodnkejszym wzrokiem patrzeć na deszczowe kwietniowe dni. l "Deszcze częste w kwietniu wróżą, że owoców będzie dużo" l "Gdyby w kwietniu nie padało, to owoców będzie mało". l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no i po obiedni fajrant i u mnie ...naczynia sie myja wiec pora na kawe i chwile relaksingu;) Cal ja tam wiem,że Braciszek i po omacku tu trafi ...ale jako dobra siostra trzeba sie glosno o niego pozamarwiac hihi no i jest i ON:D... Braciszek ...zagubiony sie odezwal hihi no wolalam najglosniej jak moglam gardlo zdarlam ale co tam jestes;)) Liness przywykniesz do wloskow ...ja kiedys dawno temu postanowilam radykalnie zmienic to i owo ...powiem Ci ze pierwsze dni przebeczalam:Ddzis sie smieje z tego bo wlosy odrosly a ja mam niezle wspomnienia a i przestroge(nigdy wiecej takiej fryzury juz nie poczynilam...co wiecej hahaha do dzis nie mam wariacji na temat wlosow ...rosna jak chca tylko koncowki scinam);) Saam postanowilam sama zemlec kawe :D:classic_cool: Rodzenstwo moze wizualnie niepodobne ale za to dusze takie same mamy :Di prawie to samo nam tam gra hahah...wrecz rozumiemy sie emotkowo:D:Dco nie Braciszku ?;)A Twoja sister taka podobna do Ciebie?:classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...pogoda iscie barowa bym rzekla...raz slonce raz mrzawi ...ale nie wolno ponoc narzekac bo w kwietniu od narzekania tylki rosna ...a ja bym wolala zeby mi jednak inne rzeczy rosly ;):Di nie mysle o tym co wy o nie nie nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem Siostra, jestem...i będę :D a a Twój głos jak to echo do mnie pod dom doleciał bo silny wiatr zachodni wiał ...:D i nie mogłem przecież tego zlekceważyć, w życiu, jak Siostra w potrzebie to rzucam wszystko! :D a gardło do jutra przejdzie ;) Co do podobieństw to są! i to duże ...:D (bo ja nie mam swojej foty w avatarku)...siostra tam wie o czym mowię, bo ja je widzę na każdym kroku ...;) :D nawet we włosach ...trochę masz dłuższe, ale mnie tez szybko rosną :P :D Tak! My możemy tu rozmawiać samymi emotkami i sie rozumieć :classic_cool:😴👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha...tylko ja Twojego deszczu z tym wiatrem to nie chcę! Siostrzyczko...słonko tak! ale deszcze niech lecą gdzie indziej ...:D bo nadciąga jakaś mega chmura...może znów burzowa ... Co do narzekania w kwietniu (nie wiedziałem, że tak sie dzieje :D ) to nie pomyślałem o tym o czym niby mógłbym pomysleć :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mocno popołudniowo:) a nawet dobry wieczór:) o Saam:) czyli według przytoczonych przysłów u mnie w tym roku będzie mocno owocowo, normalnie...frugo!!!:D i co? bociany nie wróciły?:( o No i zakupiłam następną parę butów ale już letnich, z kremowych paseczków. Zakupiłam też nową teczkę dla mojego byczka M bo już za niedługo ma urodziny. Jego dotychczasowa to już nie teczka tylko wytarta torba się zrobiła:D Wesołe Rodzeństwo pozdrawiam;) Pewnie, że się przyzwyczaję do krótszych włosów. Postanowiłam spoważnieć:D i dłuższych niż do ramion już nie zapuszczać. Gdy zwiążę kitkę to mam taką jak Ty Olivier:D a nawet może ciut dłuższą:classic_cool: o Hemofilia to choroba krwi i oby nikogo z nas i naszych bliskich nie dotykała. Niedziela Dobrego Pasterza to pewnie raczej coś religijnego. Mimo to myślę, że każdy pasterz powinien być dobry w każdy dzień tygodnia:)no nie tak?;) o Daa:) tak, wszystkie zakupy dla M są udane, bo jeszcze oprócz butów skarpetki i bokserki mu kupowałam. Znam jego wymiary lepiej niż on sam :D o Ferdzi nie odtrąbiła fajrantu ale pewnie już go zaliczyła tylko myślami bardziej jest w domowych pieleszach a one przecież nie uciekną:) o miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja Tak Calinessa, jestem już w domku, a raczej dopiero teraz, bo niedawno wróciłam. Prosto po pracy pojechałam z mamcią na zakupy no i nam zeszło choć mam wrażenie że szybko się uwinęłyśmy :D Zakupy były wyłącznie dla mamy a sobie kupiłam blaszkę bez jednego boku i 1 l gorzały z okazji jutrzejszych imienin żonkila, bo przecież choć abstynent to jednak coś tam w pracy postawić kolegom musi a że impreza będzie dla kilku solenizantów, więc tylko jeszcze jakieś żarełko dołożę i będzie gites :D Jutro mam wolne, ale już w głowę zachodzę jak sobie poukładać plan by się ze wszystkim wyrobić, dobrze że gotować nie muszę, wiec może jakoś to wszystko ogarnę. A jeszcze nie pisałam że moja nowa pralka to elektrolux ładowana od góry i nareszcie mi się pierze :D:D Też cieplutko witam Czarnulę i Oliviera, nie wiem jak tam z tym Waszym pokrewieństwem dusz jest :P ale coś wspólnego zapewne macie :D no i fajnie . U mnie jak u Oliviera, wczoraj przeszła intensywna burza a dziś było słonecznie ale wietrznie. Mnie cały dzień było zimno, a na dworze przechodnie w bluzeczkach z krótkim rękawkiem albo prawie na letniaka:O Nie wiedziałam już co zrobić by się rozgrzać i przyszło mi do głowy że gdyby nie antybiole, które nadal biorę, to walnęłabym chyba herbatkę po góralsku i od razu zrobiłoby mi się gorąco :D No, ale to tylko takie marzenie, często mnie nachodzi, kiedy nie mogę procentów, jakby na przekór, kiedy mogę ochota nie przychodzi a wręcz odrzuca mnie od alkoholu i zrozum tu kobieto sama siebie :D:P:D I Saam i Calinessa nawrzucali tu jakieś świąteczne okazje, ale jakoś mi dziś nie podchodzi, więc poczekam na jutrzejsze święta :D Daa, dlaczego znów Cię nie było ? Przecież miałaś być już całkiem zdrowa i wywijać nam tu hołubce ....więc gdzie Cię wywiało ? Wiolka, jak zaglądniesz, machnij łapką i napisz jaka pogoda u Ciebie i przede wszystkim kiedy wracasz, bo w tym temacie nas nie oświeciłaś:( Wybaczcie proszę, pożegnam się na dziś, muszę szybko przyjąć pozycję horyzontalną, bo jednak 12 godzin w pracy, choćby to była żadna praca ale jednak...to męczy. Jutro postaram się być z rana, ale zobaczymy czy się uda. Trzymajcie się cieplutko, miłej spokojnej nocy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
dobry wieczór :) l Wyraźnie się u mnie ochłodziło, zaledwie kilka stopni pewnie jest Przy takiej temperaturze to pewnie niewiele wzejdzie z tego co wsiałem w ogródku. Trzeba będzie robić w maju poprawki. Wiatr też wzmocnił swoją siłę. Jeszcze wyjdę na podwórko to się odczuwalnie przekonam. Bocianów po sąsiedzku niestety nie widać. Widocznie nie były przygotowane na taką inwestycję. Albo doszły do wniosku po co się przepracowywać skoro można znaleźć lepsze wyjście. Może wśród maruderów albo singli bocianich znajdzie się budowniczy. l Jestem jakiś rozbity po tym dłuugim weekendzie. Źle na mnie działają długie przerwy w pracy Z braku innego wyjścia trzeba się zmobilizować do pozytywnych myśli o poniedziałku. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :)pewnie, że 12 godzin jest męczace. Leć do wyrka i odpoczywaj:) o Saam:) stwierdzam, że masz delirkę:D bo pewnie jesteś pracocholikiem. Masz wyraźne symptomy odstawienia:D A u mnie leje sobie deszcz, ale nich leje skoro mają być z tego później owoce;) o Jutro z rańca znowu pobudka:-o więc życzę już dobrej nocy wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ,ze juz co niektorzy zbieraja sie do wyrka :-),a ja przyszlam aby podpisac przed polnoca liste obecnosci :-). No wlasnie ,tak jak powiedzial Saam ,dlugi weekend go rozbija ,a ja mam niemalze codziennie takie dlugie weekendy i wierzcie ,to nie jest wcale fajowe ,wrecz odwrotnie ,czlowiek gniusnieje .Do pracy raczej juz nie pojde ,chociaz kto to wie .Moze pojde sladami Ferdzi i tez wyrwe sie z domu :-) Ferdzi ,wczoraj na SORze pielegniarka tak mi wbila igle w pupe :-),ze az glosno syknelam ,a ona sie rozesmiala i powiedziala ,ze pewnie teraz sie zemszcze ,gdy ja spotkam na ulicy :-) Niby juz nie bola gnaciki ,a czy zatanczylabym cha-che ,no nie wiem ,nie posiadam takich umiejetnosci :-) Dzis duzo czytalam ,nagromadzilo mi sie roznych gazet i czekaly na odpowiedni nastroj . Cal ,skoro mozesz z wlosow robic kitke ,to przeciez nie mozesz miec krotkich .Wiedzialam ,ze az tak drastycznego ciecia bys nie popelnila :-). No nic ,lista podpisana wiec juz moge zyczyc wszystkim Spokojnej Nocy :-) O ,na TVS jak romantycznie spiewaja ,serce mieknie i znow robie sie melancholijna i beczec mi sie chce ,eh:-) ..https://www.youtube.com/watch?v=_380ZkYx9ik Damian Holecki Minelo tyle lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Danusiu 🌻 jako topikowy pasterz bardzo się cieszę że chociaż późno to jednak odnalazła się zagubiona owieczka. Rodzeństwo jako stopień pokrewieństwa jest mocno zajęty więc aby nie było mylnych sytuacji i dla tych którzy nie mają nic przeciwko od dziś mogę być kuzynem Saamem :classic_cool: Korzyść z tego taka że kuzynowstwo wydaje mi się może się bardziej zbliżyć do siebie niz brat z siostrą :p l Tymczasem dobrej nocy wszystkim życzę :) l kolorowych poweekend .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniewaz szukalam ciekawych inspiracji kulinarnych w necie to zajrzalam jeszcze tutaj :-) Saam ,jestem ugodowa dziewczyna :-),wiec jesli taka ,troche dalsza wiez krwi ma przyniesc wieksze mozliwosci ,to ja jak najbardziej jestem za :-),ale slubu tak czy siak by nie bylo :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry poniedziałkowo Dla niektórych to trudny dzień, dla innych dzień jak co dzień a dla mnie kiedyś, był dniem wytchnienia po dwudniowej męczącej obecności żonkila :D teraz mam po prostu wolny dzień po dwóch dniach pracy. Miałam w planie opanować dziś prace działkowe, ale od wczoraj pada cały czas, więc mowy o tym być nie może. Pewnie dlatego postawiłam już na rosołek, dziś będzie indyczo kurzęcy...ale jeszcze nie wiem czy to rzeczywiście będzie rosół , czy jednak przyjdzie mi ochota na jakąś konkretną zupę. Na drugie danie będą kotlety z piersi kurzęcych, czyli dziś w mojej kuchni króluje drób :D Korzystając ze złej pogody, udzielę się może bardziej porządkom domowym, bo ostatnio robię to tak trochę "po łebkach" No i najważniejsze, muszę dziś wypikować pomidory, bo już dawno powinny być w skrzynkach, a ja stale o tym zapominam, więc dziś już obowiązkowo trzeba to zrobić. Strasznie mi łyso bez myszki przy kompie, wysiadła mi bateria i też zapomniałam kupić :O Muszę chyba kupić zwykłą mysz na USB bo ta bezprzewodowa strasznie żre prąd i często muszę wymieniać baterię. To tyle o mnie ... Saam, myślę że jeszcze jest szansa na jakąś rodzinkę bocianią, ale jak piszesz, maruderów. Te pary które przyleciały już zakładają gniazdo i bardzo się spieszą, by włożyć w nie jaja, bo inaczej młode nie zdążyłyby urosnąć do lata. Nie martw się, jak nie w tym roku, to w przyszłym, jakaś parka dojrzy tą platformę i uzna że to jej dom. Nie dziwię się takiemu rozleniwieniu, bo pewnie jesteś już teraz Saam a to też daje odprężenie. Nie narzekaj jednak, bo organizm się dopominał na pewno o zwolnienie, tylko może tego nie zauważałeś, albo nie chciałeś zauważyć, tuszując oznaki zmęczenia złocistym płynem... Życzę Ci by dla Ciebie poniedziałek był wyjątkowo miły i spokojny. Daa, ja tam nie wymagałabym byś tańczyła, ale sama dałaś taką obietnicę, więc teraz się z niej musisz wywiązać:D Sądzisz że pielęgniarka powiedziała to żartem, czy serio ? kurcze, no czasem się zdarzy że takie wkłucie boli mocniej, wystarczy że się wkłuje w naczyńko i kicha, ale przecież mordować pielęgniarek z tego powodu nie będziemy :D:D więc chyba dowcipna jakaś ta piguła była :D choć Tobie pewnie nie było do śmiechu:( Powiadasz że dużo czytasz, sądzę więc że wciąż masz dobre oczy. Moje wysiadają bardzo szybko, zwłaszcza kiedy czytam w fonie:O to już masakra jakaś, przez chwilę, mam całkowicie rozmazany obraz i zwyczajnie bolą mnie oczy. Calinessa, zastanawiam się czy zamówić te truskawki pnące via net, czy może kupić w centrum ogrodniczym, co polecasz ? Wiesz, skusiłaś mnie tymi truskawkami, a że w zeszłym roku zlikwidowałam plantację, to choć kilka sztuk takiej pnącej mogłabym zakupić. Nie wiem tylko czy mogą rosnąć w gruncie przy podporze, czy muszą być w donicy...ale to chyba wszystko jedno, prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam sobie małą przerwę, bo już spóźniona byłam z wypiciem antybiolu, też w wolnym dniu,czuję takie rozprężenie jak Saam, ale mam nadzieję że tak jest tylko z rana, a później to już będzie walka z czasem i sto procent aktywności:D Zerwę może karteczkę z kalendarza; Mamy dziś wspomniany wyżej poniedziałek, 18 dzień kwietnia; Imieniny obchodzą: Bogumiła, Bogusława, Ryszard oraz Alicja, Amedeusz, Apoloniusz, Bogusław, Eleuteria, Eleuteriusz, Eleutery, Flawiusz, Gosław, Gosława, Gościsław, Maria, Sabina Przysłowie: „Wróżą pogodną jesień ciepłe deszcze w kwiecień” dodatkowe święta dziś to; Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków Światowy Dzień Krótkofalowca Europejski Dzień Praw Pacjenta Podpisuję się pod dniem ochrony zabytków, jako eksponat zabytkowy proszę o ochronę :D:D:P Miałam tu wkleić jeszcze cytat J Korczaka, bardzo mądry i pouczający, ale zamiast tego mam ochotę wkleić cytat pewnej sławnej aktorki, dla mnie ikony amerykańskiego kina. Nie dawno natknęłam się na ten tekst i ...jeśli tylko otwieram komputer, to otwieram tekst i czytam jak mantrę. Ciekawe co na ten tekst odpowiedzą moje koleżanki, ale mnie ten tekst bardzo się podoba i ukazuje dokładnie jak powinna myśleć kobieta świadoma i spełniona. "Nie mam już cierpliwości do pewnych rzeczy, nie dlatego, że stałam się arogancka, ale po prostu dlatego, że osiągnęłam taki punkt w moim życiu, gdzie nie chcę tracić więcej czasu na to, co mnie boli lub mnie nie zadowala. Nie mam cierpliwości do cynizmu, nadmiernego krytycyzmu i wymagań każdej natury. Straciłam wolę do zadowalania tych, którzy mnie nie lubią, do kochania tych, którzy mnie nie kochają i uśmiechania się do tych, którzy nie chcą uśmiechnąć się do mnie. Już nie poświęcę ani minuty na tych, którzy chcą mną manipulować. Postanowiłam już nie współistnieć z udawaniem, hipokryzją, nieuczciwością i bałwochwalstwem. Nie toleruję selektywnej erudycji, ani arogancji akademickiej\\\" - Meryl Streep A teraz na rozluźnienie poranna kawusia; https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTmAdPbVgsW-Kqvokh1qQ2hIEmyB0CfSE5nKcSZApynnOkhR8i5 i zielona; https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTThWAWHTjULBAPpXZtehm-xqg2gzu8JHCKtLO8emLppQho11yVMg do kawy i herbatki pyszne tiramisu; http://d.wpimg.pl/2026989883--1162859376/desery-tiramisu.jpg zapraszam. Na razie zmykam do zajęć, choć jeszcze muszę odwiedzić pocztę i bank. Trzymajcie się cieplutko, miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×