Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Dzień dobry.! :) I Cześć Fergie 🌻 I Witaj Danusiu 🌻 I Na początek małe sprostowanie. Czy ja powiedziałem że reglamentacja wychodzi z mojej strony? Nie chcje mi się szukać i sprawdzać ale myślę że nie :p Koleżanki uważają że jeżeli facet myśli o seksie to w tych myslach główną rolę gra zawsze żona? Sądzę że tutaj nie sięga monopol ślubnych. Dlatego mężczyźni tak często mówią i myślą o seksie ;) poza tym jeżeli nie można czegoś zrobić to dobrze jest chociaż o tym pogadać. Nie ma co ukrywać że wraz ze stażem zapał do seksu małżeńskiego maleje. Inna sprawa to możliwości które nie są ciągle takie same. A przy okazji może koleżanki pochwalę się częstotliwością dopieszczeń w swoich związkach co by mnie zmobilizować do codziennych zabiegów w tym kierunku ;) I i po przerwie ....udanego dnia wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie właśnie zaczyna się burza. Lekko pada ,ale chyba będzie ulewa bo niebo robi się coraz bardziej granatowe. Saam, hehe... czyli myśli krążą wokół innej spódniczki :-D Ty zbereźniku jeden:-D:-P Powiadasz że z żoną to pańszczyzna :-D a chęci byłyby wieksze jakby jakas swiezynka się trfila:-D:-P No niby masz rację, ale w związku z częstymi rozstaniami to chyba wszystko staje się jak nowe, bardziej atrakcyjne :-D Przynajmniej tak mi się wydaje. Ja tu nie pochwalę się częstotliwością, ale chęciami owszem :-D Kurcze, sama nie wiem jak to się dzieje że wciąż wracamy do wątku seksualnego:-D Ja już przestaję, bo napiszę za dużo i znów będzie zgorszenie:-D:-P U mnie ostro teraz burzy więc się na razie wyłączam. Odezwę się później, jak dzieci już się u mnie pokażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Dziewczyny już działają więc i ja dołączę póki mam trochę czasu. Zrobię przegląd kalendarza. Dziś 14 czerwca a nietypowe święta to: Światowy Dzień Żonglerki Dzień Dziennikarza Obywatelskiego Światowy Dzień Krwiodawstwa imieniny obchodzą: Eliza, Metody, Walery Imię Eliza padało na Filtrowaniu, może i dzisiaj padnie :) Krwiodawcą zawsze chciałam być bo mam niby rzadką grupę krwi ale jakoś nie udało mi się tego dostąpić. Owszem byłam krwiodawczynią ale dla komarów :D Żonglerkę widuję tylko w cyrku bo jakoś mimo prób nie chciała mi ta czynność wychodzić. Pewnie potrzeba żmudnych ćwiczeń by był efekt, więc póki co żongluję w pracy:D Właśnie zarezerwowałam pokój nad morzem, 120 zł za dobę(2-osobowy). Ale jeszcze nie wpłaciłam zaliczki więc mogę zmienić miejscowość bo jest mały dylemat wśród uczestników letniego wypoczynku;) Może gdy wróci Wiola to podpowie czy w Kołobrzegu nie ma czegoś tańszego a fajnego? o U mnie jak na razie więcej błękitu niż chmur ale rano też coś siąpiło Ferdzi :)pewnie siedzisz w pracy jak na szpilkach i wydaje Ci się, że marnujesz czas. Ja to mogę wziąć na szczególne okazje użetę i mam z głowy pracę;). W tym roku jeszcze żadnego z czterech należnych mi dni nie wykorzystałam. Ale już niedługo gdy zaczną się jagody nie popuszczę i gdy M też będzie miał wolne to jedziemy do lasu. Ważne by to było w tygodniu bo weekend jest zbyt wielu zbierających. Jakoś jeszcze nie zauważyłam w handlu jagód. o Daa:) uparta jesteś z tymi babeczkami, nie ma co:D a może zorientuj się trochę czy domownicy czasami nie tęsknią już za drożdżówką albo serniczkiem? foremki też potrzebują odpoczynku bo zaś trzeba będzie nowe kupować gdy te się wypieką na amen ;) o Saam:) już Cię widzę:) tak długo piszę posta😭 no to ruszyłeś temat :P u mnie częstotliwość jest zależna od kilku okoliczności. Mogłoby być często ale nie jest bo podobno mam za duże wymagania co do tych okoliczności:D No i wspomniane możliwości ze strony M też lekko mnie degustują. Manualne i oralne pieszczoty(Daa, nie czytaj:D ) bez tego kluczowego posuwistego i finiszowego momentu też nie zachęcają :D tak więc żadnej regularności w tej materii nie ma tylko ruska ruletka:D o miłego dnia wszystkim🌼 Ferdzi mnie już wyprzedziła drugim postem. Nie przejmuj się Ferdzi ja też mam wciąż sekualnie w głowie tylko cicho z tym siedzę:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kończymy wątek sexualny. Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Żonglerki. Ciekawe jak topikowe koleżanki radzą sobie z żonglowaniem jajkami? ;) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam:) nie za szybko kończysz? :P żonglerka jajkami? nie próbowałam ale kulkami tiki-taka to i owszem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Celinko🌻 też już cię widzę :) podziwiam Twój zapał do zbierania jagód. Wydaje mi się że jak już będziesz w lesie to ten zapał szybko zgaśnie. Szczególnie w zetknięciu z chmarą komarów :D I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) jestem przekonany że próbowałaś , i to wiele razy. Jeżeli jajka umieszczone są w woreczku to taka żonglerka jest prostą sprawą, prawda? I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem warto szybko skończyć aby zacząć zaraz wszystko od nowa . I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba za mocno owijam w bawełnę:D właśnie tiki taka przyrównałam do żonglerki jajkami w woreczku:D tak, tak, zgadzam się, jeśli można od nowa to lepiej szybko kończyć;) Saam:) powtórzę za Ferdzi, Ty zbereźniku!, nabuzowałeś temat a tu trzeba do pracy😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,nie czytalam ,no skadze :D:D,jeszcze moglabym sie zgorszyc :D:D W ogole nie kumam o czym mowicie :D,co to jest oral ? :D:D i ruchy posuwiste ? :D:D:D.Jestem ciemna w tym temacie jak tabaka w rogu :D Czytasz w moich myslach ,poniewaz nie dalej jak wczoraj pomyslalam o tym ,ze odkad ogarnela mnie babeczkomania ,to zarzucilam pieczenie drozdzowki ,ktora tak lubimy ,sernik juz mniej . Moje blaszi babeczkowe sa super jakosci ,takze przetrwaja nawet mnie :-) Ale powiem Wam ,dzisiejsze babunie sa takie dobre ,ze pupe urywa :-),mojego autorstwa ,wszystko (no prawie wszystko )na oko i juz zjadlam jedna i jednak z wkladka .Pomyslalam o okresie z ubieglego roku kiedy przez dwa miesiace nie moglam nic jesc****ic ,doslownie ,a wszyscy wokol wrecz mnie prosili abym cokolwiek zjadla ,a mnie na sam widok torsje braly ,eh. Cal ,jak to nie zonglujesz ,a skakanie na trampolinie ? :-) Ferdzi ,a moze mlodzi faktycznie poleca do Grecji ,a Ty pewnie nie mozesz usiedziec w pracy z podekscytowania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie wciąż czekam i rzeczywiście mam nerwa. Jakby naprawdę polecieli do Grecji, to puszczę focha takiego, jakiego jeszcze nie widzieli w moim wydaniu :-D Daa, przypomniałam sobie że pytałaś o moje włosy :-D A przecież mnie widziałaś na żywo, więc wiesz że jestem czarna z polyskim ni to fiolet ni to wisnia.....no powiedzmy wprost: w kolorze bakłażana. Jednak siwe tez się pokazują :-( i szybko je zakrywam farbą :-Dale do pełnej siwizny mi jeszcze daleko:-D Mam nadzieję Daa, że dziś się skusisz na niejedną babeczkę, tylko się przyznaj co do nich włożyłaś że aż takie dobre. Calinessa, fajnie napisałaś o tym zonglowaniu:-D A Saam jak widać od razu uruchomił swoją wyobraźnię :-P Oj.,u mnie znowu zaczyna się burza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
A ja witam już przedwieczornie oczywiście z gracją i wybornie :classic_cool: I U mnie pochmurno ale już zdecydowanie się cieplej. Można wyjść na podwórko na krótki rękaw bez obaw o dreszcze. I Gdyby komuś uszło uwadze to powiem że aktualnie do końca roku mamy jeszcze 200 dni. Natomiast wiosny zostało nam już tylko pięć dni. Dlatego dzień jest krótszy od najdłuższego tylko 2 minuty. Poza tym mamy piąty dzień Mistrzostw Europy. Niby spokojnie ale z napięciem czekamy na mecz z Niemcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello all:) Saam nie potrafie zaglowac jajkami, jak probuje w tensposob zabawiac sie to najczesciej mam duzo sprzatania;) X Co do pogody , to u mnie jest susza, wczoraj i dzisiaj to ledwie postaszylo mzawka. Czesto tak bywa ze mam naprawde juz naprawde po dziurki w nosie taka pogode:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide do wanny wymoczc swoje obolale czlonki i sama w blogim lenistwie pomoczyc sie oraz wyszorowac swoje nie powiem co::-D . X Zycze wam spojnego wieczoru.,nocy i milusienskiego dzionka Do znow 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jolu 🌻 Tak to już jest że bawiąc się jajkami zawsze trzeba się liczyć z ubocznymi skutkami ;) miłego relaksowania i szorowania w wannie :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kontekście meczu z Niemcami (jeżeli jeszcze o tym nie słyszeliście) doniosę Wam o niezwykłej historii z czasów drugiej wojny światowej. Otóż w obozie koncentracyjnym Gross Rosen rozegrany został mecz między polskimi więźniami a Niemcami. Pomimo wiadomej różnicy w konvdycji zawodników mecz wygrali Polacy wynikiem 1:0. Co ważne bramkę strzelił Lewandowski, Zdzisław Lewandowski. Dodać trzeba że naszym po meczu oberwało się od "honorowych"esesmanów. Może w czwartek Polscy zawodnicy powtórzą wyczyn obozowych piłkarzy. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,tak prawde mowiac ,to ja Ciebie praktycznie nie widzialam ,bo jak moglam zobaczyc jesli pokazalas sie na ok 3 sekundy :-).Wydawalo mi sie ,ze mialas w tamtym czasie wlosy koloru blond :-) 'Wiolka i Marek chodzili ze soba od dluzszego czasu ,a Marek byl bardzo powsciagliwy .Wiolka momentami miala go dosc i postanowila przejac inicjatywe .Pewnego dnia zainicjowala przechadzke po lesie liczac na zblizenie .Chodzili dosc dlugo po lesie ,a Marek nic .....Wkurzona Wiolka rzekla -nogi mnie bola ,usiadzmy .Marek rozglada sie po konarach drzew i nic nie zamierza .Wkurzona Wiolka wreszcie krzyczy - Marek ,rob cos ,a Marek pyta 'co mam robic ? Poloz chociaz reke na mym łonie ! Marek pyta -a co to jest mymłon ? ....Sledze mecz Portugalia (zawsze ich lubilam i trzymam kciuki ) -Islandia .Poki co jest 1:1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór na filtrowni:) o Jolcia chyba dzisiaj próbowała sobie pożonglować jajkami i szoruje się z jajek i kurzu po pracy :D o Saam:) ciekawa historia z tym Lewandowskim. Dobrze by się powtórzyła. Fajnie że ją przypomniałeś bo dodaje wiary w naszych i w te magiczne nazwisko;) Ludziska przygotowują się na czwartek jak na bal:D, kupują specjalne grzechotki, farby do malowania ciała na biało czerwono, chorągiewki zwiewki itd.będzie się działo!!! :D o Daa:) widzę, że Ciebie na wieczór sprośności biorą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Widze , ze zyjecie meczami. Mnie pilka nozna nigdy nie bawila. Kilkunastu ludzi biegajacych za jedna pilka. Ale i tak jest milo jesli Polacy wygrywaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia:) lepsza piłka niż np walki byków gdzie giną czasem ludzie, czasem zwierzęta :-o Ludzie lubią igrzyska:) Czas się przygotowywać do spania. Dobrej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,nie no skad :-),to tak dla przelamania nastroju .Czytam bardzo smutna historie wspanialej rodziny i ich umierajacej na raka matce . Mecz zremisowany ,niestety . Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żart od Danusi dużej dawki sprosności to nie zawierał. Większe wrażenie zrobiłoby na nas opowiadanie erotyczne. Najlepiej jak by było z życia wzięte. Oczywiście dane osobowe można ujawnić lub utajnić :D I Dobrej nocy wszystkim życzę :-) I kolorowych tajnych .... I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. Skoro się pojawiłam to znaczy że dzieci jednak nie przyleciały :-( Moje nadzieje rozwijały się jak poranne mgły, dopiero wtedy kiedy wróciłam do domu ok. 21 a ich w nim nie było :-( Trudno, muszę się z tym pogodzić, choć nie ukrywam że jest mi przykro. Występ wnusi bardzo udany. Publiczność żywiolowo reagowala przy kazdym występie. Szczególnie owacyjnie zostala przyjęta formacja Mistrzów Polski. Jednym słowem, zabawa była przednia. Dziś dzień jak codzien. Trzeba zapomnieć o zabawie i zabrać ze się za pracę. Po wczorajszych burzach, dziś pogoda ekstra. Jest rześkie powietrze, ale słonecznie. Daa, fajnie że wieczorem miałaś dobry nastrój, mimo że czytasz jakieś same smutne książki. Mam nadzieje że imiona z tej opowieści, są przypadkowe :-P inaczej pomyślę że coś chciałaś zasugerować Saamowi :-D Ojej, tylko przez kilka sekund mnie widziałaś? A ja myślałam że jestem cały czas na wizji :O W takim razie zapewniam że od zawsze byłam szatynka z inklinacja do brunetki :-D Calinessa, podeszlam dzis do mojego T, ale nie w nim maki z ciecierzycy. Kupilam tylko ksylitol, choć byla stewia ale bardzo droga 100gr kosztuje 17 zl ,to za tyle mam 500gr ksylitolu. Saam, a jak wykorzystałeś wczorajszą wolną godzinę? Jolka, widzę też żągowała jajkami :-D i musiała się przez to moczyć w wannie :-D Powiadacie że jutro znowu będzie mecz. Czyli emocje sięgną zenitu, bo to chyba mecz z Niemcami. Może oglądać nie będę, ale słuchać na pewno, bo tv pójdzie tak głośno że trudno byłoby nie słyszeć :-D Na razie kończę pisanie, bo jeszcze tu nie ogarnęłam, a za chwilę ma przyjechać szef. Miłego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) o Melduję, że u mnie pogoda bardzo słoneczna, firma sprzątająca z wielkim hukiem opróżniła kubły, jest 15 czerwca czyli imieniny Jolanty:) Wszystkiego najlepszego dla naszej Joli, dużo zdrówka i pomyślnych wiatrów🌼 jako, że dziś Dzień Wiatru. Pamiętam Saam w te święto wklejał fajny lekko zabarwiony erotyką wiersz. O tym jak wiatr owiewał i podwiewał...:P http://static.fishki.pl/static/posts/100/100071/foto_00801b1ccae188013f2a6288d77ef5d7_org.jpg :D o Ferdzi:) kurcze:( to jednak polecieli do tej Grecji. Teraz są tam bardzo korzystne oferty jako że Grecja z turystyki żyje. Nawet przez chwilę też myślałam by tam udać sie na wakacje ale jeszcze tego lata postanowiłam być patriotką i zasilić polskie budżety:D Ja bym zadzwoniła, jak minęła podróż itd przecież telefony mają. I wszystko było by jasne. A tak gryziesz się tym niepotrzebnie. o miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiersza nie pamiętam ale wiem że wiatr jest moim sprzymierzeńcem w podziwianiu skrywanych walorów pięknych kobiet. Ale trzeba mieć niezwykle dużo szczęścia aby trafił się taki rarytas jak na zdjęciu ;) I Dzień dobry! :) I cześć Fergie 🌻 I Hej Celinko 🌻 I Wczoraj nie miałem wolnej godziny. Tuż przed zmierzchem przypomniało mi się że mam do przesadzenia w bardziej eksponowane miejsce półdziką ale pięknie kwitnącą i jeszcze piękniej pachnącą różową różę. A że pogoda sprzyja takim manewrom to właśnie to uczyniłem. Mam obawy czy się przyjmą sadzonki bo te które udało mi się wyrwać z ziemi były słabo ukorzenione. I u mnie pokazuje się słońce ale po południu ma padać udanego dnia wszystkim :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Poki co nie mam melodii do zartow ,opowiadan erotycznych :-)i w ogole do niczego .Ulan siedzi w przychodni lekarskiej ,wczoraj niby czul ,ze cos uwiera go w oku ,a dzisiaj ma w nim maly wylew .Boje sie ,bo jest zagrozony od lat jaskra i choc ma leki ,tzn.krople obnizajace cisnienie w oczach ,to one i tak juz nie wyrownaja cisnienia do prawidlowego .Dlugo juz tam siedzi i teraz do mnie dzwonil ,ze pielegniarka okulistki wyslala go do rodzinnego po skierowanie ,a niedawno ,no moze z miesiac temu zanosil tam skierowanie .Co za idiotyzm ,ona powiedziala ,ze jesli faktycznie cos mu tam wpadlo ,to musi byc osobne skierowanie ,brak slow. Ferdzi ,spojrz na ten Twoj ksylitol ,bo cos mi sie wydaje za tani ,moze jest chinski . Jesli chodzi o imiona z wczorajszego humoru ,to w orginale byla Wiola i Robert (cos mi mowi ,ze nasz Saam tez momentami tak byl nazywany :-). Spokojnego Dnia Mili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×