Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

No i koniec meczu.Rumuni nie źle grali,nie? To by było Daa nawet wskazane:-DW końcu by dotarło do pacynki:-D:-D:-D To teraz ja odmaszeruję do łazienki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos musial wygrac ,ale szkoda Rumunow ,nie mieli szczescia . Pozegnam sie na dzis . Spokojnej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymałem kciuki za Rumunię ale niestety się nie udało. W następnych meczach będą mieli łatwiejszych przeciwników to pewnie pójdzie im lepiej. I Ziewam jak śpiący królewicz więc zabieram się w stronę poduszek. Trzeba wypocząć bo na jutro wyznaczyłem sobie wiele pracy. I dobrej nocy wszystkim życzę :) I kolorowych bicyklowych .... I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ciemną nocą na niebie gwiazdy migoczą, księżyc jak rogal złoty a na dachu siedzą koty. Oczy zmrużyć nadszedł czas i otulić kołderkami Was. Teraz śpijcie wszyscy smacznie rankiem niechaj dobry dzień się zacznie... Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. U mnie chłodno i pochmurno. Naprzeciwko mojego lokalu rozłożyła pani stragan z owocami. Kupiłam truskawki po 5,50. Jako że zachlanna jetem to kupiłam od razu 2kobialki czyli 4kg....i to był błąd :-( Teraz to wiem. Trzeba było kupić parę deko na próbę. Niestety te truskawki są kwaśne :-( Praktycznie nie czuje się smaku naszej truskawki, choć pani twierdzi że pochodzą z pobliskiej plantacji. Eh.. jestem porostu jakaś pechowa :-( Dziewczyny pisały wczoraj o pieczeniu i znów narobily mi smaku na pieczenie. Wczoraj nie miałam natchnienia, może dziś jak wrócę do domu a nie będę bardzo zmęczona to jeszcze coś upichce. Jutro przecież niedziela,wiec wypadałoby mieć czym godci poczęstować. Nie wiem jakie dziś święto, ale ja będę świętować dzien wygranej :-D bo udało mi się dziś wygrać ładną sumkę :-D. Na razie mykam, muszę jeszcze wykonać kilka telefonów :-Da że mam teraz bez limitu, to trochę mi zejdzie :-D Miłego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że pomimo późnej pory Celinka była w poetyckim nastroju. Dziękujemy za rymowaną dobranockę :) I Dzień dobry ! :) I cześć Fergie 🌻 Ty to raczej wpasowałaš się w właśnie trwający Dzień Sprzeczności. Z jednej strony mówisz o pechu a z drugiej o wygranej. Bilans pewnie i tak nie wyjdzie na zero lecz raczej na plus. Mną również targają sprzeczności. Przy wolnym dniu i fajnej pogodzie chciałbym nadrobić trochę zaległości. Ale jak na razie nie udało mi się przezwyciężyć panującego się we mnie lenistwa. Muszę się jednak przymusić bo czas ucieka. I udanej soboty wszystkim życzę I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mili 🖐️ Wiolka ,nie dotykaj miksera !!!:-) Wolam ,ale mysle ,ze juz babeczki upieczne :-) Ja jeszcze dochodze :-),ale kto mi zabroni :-) Cal ,oooooo ,normalnie poczulam jak jestem otulana ,jak milo ,az pomruczalabym niczym maly kotek :-) Ferdzi ,no fakt ,moglas najpierw te truskawki posmakowac kupujac pare deko .Co teraz z nimi zrobisz ,az 4 kilo .Moze plesniaka upieczesz ,a reszte na kompot ,albo zamroz ,beda do ciasta . Saam ,ładnie zwracasz sie do Ferdzi ,po angielsku 'Fergie':-),podoba mi sie :-) Cal wygrywa ,Ferdzi tez ,a ja z Ulanem dzis tez moglibysmy zaszalec ,bo odbieramy 'nadplate' :-p .Dlatego dzis ,poniewaz listonosz wrzucil do skrzynki awizo 3 dni temu ,a ja przez ten czas nigdzie nie wychodzilam ,nawet do piwnicy ,bo mam uraz do sasiadow od lodowki :-) Spokojnego dnia 🌻-gerberka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doberek Dzięki Daa,tak mi mów:-D jeszcze nie piekłam,najpierw trzeba posprzątać,żeby w bałaganie nie brać się za jedzonko:-D Call ja chcę tak co wieczór czytać takie dobranocki;-) Bardzo mi się podoba nowa nazwa Fergi:-)mam perfumy z takim imieniem,to teraz Ferdżi będzie chodziła ze mną:-D:-D:-Dbardzo się cieszę;-) Miłego dzionka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tętniące już od rana Filtrowanie:) o u mnie sprzeczności są non stop, niezaleznie od preferowanego święta. A najczęściej w sprawach ważnych decyzji :-o o Ferdzi:) gratuluję!!! ale powiem Ci coś w sekrecie;) otóż gdy się pochwalę o wygranej to później dłuższy czas jest null:D ani trójczyny...ale może tak czy inaczej tak by było?;) z drugiej strony trudno radosną wiadomość utrzymać w tajemnicy:D Z truskawkami to jednak lepiej posmakować chociaż jedną. Dobry sprzedawca powinien albo dać popróbować albo rzetelnie poinformować czy kwaśne czy słodkie. Do przetworów i ciasta takie kwaśniejsze jak najbardziej się nadają ale tak do pojedzenia sobie to już rozczarowanie:( o Daa:) już nie lubisz frezyjek? czy by ta gerbera oznaczała jakiś tajemny kontakt pozatopikowy?:D ale ciekawska się zrobiłam...ale już dawno miałam zapytać:) To pewnie możesz poszaleć za tę nadpłatę, zapraszam do mnie, będę po południu w pracy;):) o Wiola:) miłego sprzątanka:) takiego co by ani się obejrzysz a już porządeczek był;) i ciekawskie pytanie:D czy wyjeżdżasz znowu opuszczając nas ?:( o Saam :) Ty to zagadkowy jesteś od pewnego czasu;)bo trzeba się głowić co za robotę masz do wykonania w domu lub około. Obstawiam, że wziąłeś się za malowanie piwnicy:) o A ja kończę gotowanie żurku na cieniutkich białych kiełbaskach. Ciekawe jak będzie smakował z młodymi ziemniakami w kostkę. o miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Caal Już pomału dochodzę:-Djeczcze troszkę i będzie finał;-) Jadę jutro,odpoczniecie kilka dni ode mnie:-D Niby nie muszę jechać jak nie chcę.Tak mnie zapewniają przez telefon,ale muszę zobaczyć na własne oczy czy naprawdę wszystko jest ok.Może gdzieś się otrę o Sama?......:-Dmyślałam,że dziś odpoczywasz od pracy:-(w takim razie życzę spokojnej zmiany;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wszystkich sobotnio. Saam - A moze to nie jest lenistwo tylko Twoj organizm domaga sie wypoczynku. Czy Ty potrafisz odpoczywac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Cal ,co za pomylka :-o .Przepraszam moje ukochane Frezje :-) ,bylam jeszcze nie 'doszla' gdy to pisalam :-) Wiecie ,wkurzylam sie dzis w Piotrze i Pawle .Wiolka pisala ,ze u niej czeresnie sa po ok.19 zl ,te nasze .W Piotrze byly nasze po 21,99 i wzielam ok 45 dkg .Potem po zaplaceniu rachunku ,przelecialam wzrokiem ,a patrze zazwyczaj na te wyzsze sumy (juz kilkukrotnie bylam tam 'kopnieta ')i okazalo sie ,ze nabito cene czeresni po 29 z groszami .Wrocilam i kasjerka nie wiedzac co z tym poczac (jakas nowa )poszla do kolezanek i wyobrazcie sobie jedna z nich poszla i zmienila cene na te wyzsza .Istnieje zasada ,ze placi sie tyle ile widnieje na towarze .Suma sumarum oddalam te czeresnie ,dla zasady ,nie ze wzgledu na cene . Po Piotrze (juz tam mi sie odechcialo chodzic ,bo czesto sie myla )pojechalismy zamowic miod i zgadalysmy z pania od tegoz miodu o czeresniach i ona mowila ,ze na rynku sa po 6 zl.Powiedzialam o Piotrze ,a ona dala mi z poltora kilograma czeresni bo ma swoje ,nie wiedzialam o tym :-) Aby sie nazywalo ,ze jadlam tego lata truskawki to tez kupilam ok .70 dkg w tym Piotrze (polskie )i sa dobre . Cal ,mowisz ,ze mam przyjsc do Ciebie na zakupy :-).Kochana ,za ten 'zwrot moglibysmy pojechac na koniec swiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop ,Hop :-) Wiolka ,no i jakie babusie pieklas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ,jeszcze raz :-)i musze isc zmywac po obiedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popołudniowe hej ! :) Witam koleżanki które doszły i które przyszły 🌻 -y I Piwnica pomalowana :classic_cool: Nie wiem skąd Celinka o tym wiedziała bo przecież trzymałem sprawę w tajemnicy :D w sumie to rano nie byłem pewny czy akurat to będę robił. Być może Zuzia ma rację że to nie lenistwo a zmęczenie rano podpowiadało mi by nie zaczynać większych robót. Ale postanowiłem że odpoczywał będę jutro. Koniec malowania tylko na dzisiaj bo jeszcze została klatka schodowa prowadząca do piwnicy i przedpiwnica ale to już innym razem. Natomiast jeśli chodzi o wyobcowanie Fergie to zasługa mojego telefonu a nie moja. Wybiera poprawną wersje. I lecę na obiad bo podobno rosół się ugotował. A ja głodny jestem jak wilk. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) o No to się Daa stęskniłaś za nami:( czasami zaglądałam tu ale pisać nie było jak a tylko machnąć z uśmiechem to nie było sensu. A teraz po całym intensywnym fizycznie i psychicznie dniu ogarnia mnie lenistwo ;) i już szykuję gniazdko by się ułożyć. Miłego wypoczywania Dobranoc wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :-) I To była pracowita sobota. Po obiedzie pojechaliśmy z żonkilą na cmentarz odwiedzić bliskich i zrobić porzadki. A potem po szybkiej kawie trzeba było zrobić pobieżny przegląd ogródka. Późnym wieczrem zabrałem się się za placki ziemniaczane bo smak na nie mocno mnie przypilił. Teraz trzeba ruszać do wanny póki nogi jeszcze chcą mnie nosić. I dobrej nocy wszystkim życzę :-) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello all :) Wreszcie dzisiaj sobie trochę odpocznę od pracy ;) jutro znów kierat od nowa, dzisiaj to ja mam kupę pracy w domu zaległej i nie będę miała czasu nawet tu zaglądnąć :( Więc: Miłej niedzieli Wam życzę 👄 x Do znów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doberek Nie napisałam jakie Daa bo wieczorem nie wiem czemu,nie było u mnie internetu.Piekłam majonezowe z nuttellą;-) A teraz jak to mówią komu w drogę,temu kopa:-Dmiłej niedzieli mordeczki życzę,no i dobrego nowego tygodnia. Ferdżi nie wkur....się już tak ostro ok?Bo pamiętaj,jak Ty się smutasz,to mi też jest smutno:-D Aaaaa bym zapomniała.Daduś kocham Cię❤️ Trzymajcie się cieplutko😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam niedzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! :) I Cześć Jolu 🌻 I Hej Wiola 🌻 I Witaj Zuziu 🌻 I ja podobnie jak Jola mam zamiar dzisiaj odpoczywać, dlatego nie ruszam się z domu. Wcześniej już się ruszyłem bo byłem w kościółku i na małym spacerze. Przy obiedzie dużo roboty nie będzie bo jest rosołek z wczoraj.Drugodaniowe schabowe to się szybko zrobi. Surówka z białej kapusty też nie zajmuje dużo czasu. Trzeba oszczędzać siły na wieczór bo dzisiaj bardzo ważny mecz. Jakby co to ja obstawiam wynik 2 : 0 , oczywiście dla naszych. I udanego dnia wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Dzień Zakochanych .... niestety w dalekiej Brazylii , ale przecież nikt nie broni nikomu być dzisiaj zakochanym i zamanifestować to także w naszym kraju. A jeżeli nasi piłkarze dzisiaj wygrają zapewne wielu się w nich zakocha na długie dni. I w kalendarzu świąt nietypowych widnieją następujące: - Święto Biura Ochrony Rządu _ Dzień Stylisty Paznokci - Šwiatowy Dzień Sprzeciwu Wobec Pracy Dzieci - Międzynarodowy Dzień Falafela - Dzień Komornika Sądowego I Imieniny dzisiaj obchodzą Janina Jan i Onufry I ciekawy cytat znalazłem na dziś „Ko­biety dzielą się na ta­kie, przez które ma się sa­me zmar­twienia, i na ta­kie, króre nas przed ty­mi zmar­twieniami bronią.” - Stanisława Fleszarowa-Muskat I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Kurcze, jestem w pracy. Pusto się zrobiło z racji meczu a ci co robią zakupy nie są zainteresowani meczem. Tu teżpustki ale może chociaż Daa zajrzy i coś napisze: jak naszym idzie? ja optymistycznie obstawiam że będzie 2:1 dla naszych. A co ? :D Czas mi się kończy😭 tymczasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,hej ,hej :-) Dzien Dobry 🖐️ Dzis niedziela ,tak wiec bylam bardzo zajeta :-) Jolka ,mysle ,ze juz sie obrobilas i odpoczywasz :-) Wiolka ,tez Cie kocham 👄 :-).Dojechalas szczesliwie corus ?:-) Saam ,tez mialam schabowe ,ale zapiekane w kapuscie kiszonej ,pychotka :-) Cal ,no poki co 0:0 ,wkurza mnie sedzia ,kalosz jeden Juz zaczela sie druga polowa ,wiec ide polozyc sie na boku i emocjonuje sie dalej :-) Trzymajcie kciuki za naszych :-) ...Cal ,goooool :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Widze , ze wszyscy przezywaja mecz. Jaki wynik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mecz wygrany, brawo nasi Co prawda piłkarze nie trafili w moje typowanie ale oczywiście nie mam im tego za złe. Okazji do zdobycia bramek było wiele, jednak jedna absolutnie wystarczy aby cieszyć się z wyniku. Przy okazji potwierdziło się powiedzenie że w meczu podobnie jak w życiu druga połowa jest zdecydowanie ciekawsza. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×