Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Gość gość
Calinessa jaki biometr? Biometer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość -jaki biometer? biomet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolnoć Tomku w swoim domku! I dzień dobry! :) I Ciasny ale własny. Mowa o domu. Niektórym udaje się mieć wlasny i przestronny. Kalendarze podają że dzisiaj Światowy Dzień Mieszkalnictwa. Ja mam wlasny i nawet nie ciasny. Ale zamieszkiwanie w nim ostatnio zrobiło się niezbyt wygodne i dalekie od wymarzonego. Na zmiany póki co szanse niewielkie ale nadzieję trzeba mieć. A nóż widelec okaże się że ten niedawno w samotności zmarły amerykański miliarder był moim wujkiem. W pogodzie coraz chlodniej ale może się coś poprawi bo wiatr słabnie. I Udanego dnia życzę wszystkim :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o Faktycznie prawidłowo jest biomet:) ja ten wyraz znam tylko ze słyszenia a że tv kłamie:D to tak wyszło:) Dzięki Gość, całe życie człowiek się uczy! o Noż jak to? 3 września też był Światowy Dzień Mieszkalnictwa. I też miałam wolne:) więc dziś pomieszkam we własnym domu jeszcze mocniej bo dalej z nieba kapie. o Saam:) powiedziałeś A to ja powiem W:D czyli wiersz A.Fredro ,,Paweł i Gaweł,,, którego fragmencik zacytowałeś: Paweł i Gaweł w jednym stali domu, Paweł na górze, a Gaweł na dole; Paweł, spokojny, nie wadził nikomu, Gaweł najdziksze wymyślał swawole. Ciągle polował po swoim pokoju: To pies, to zając - między stoły, stołki Gonił, uciekał, wywracał koziołki, Strzelał i trąbił, i krzyczał do znoju. Znosił to Paweł, nareszcie nie może; Schodzi do Gawła i prosi w pokorze: - Zmiłuj się waćpan, poluj ciszej nieco, Bo mi na górze szyby z okien lecą. - A na to Gaweł: - Wolnoć, Tomku, W swoim domku. - Cóż byłe mówić? Paweł ani pisnął, Wrócił do siebie i czapkę nacisnął. Nazajutrz Gaweł jeszcze smacznie chrapie, A tu z powały coś mu na nos kapie. Zerwał się z łóżka i pędzi na górę. Sztuk! puki - Zamknięto. Spogląda przez dziurę I widzi... Cóż tam? cały pokój w wodzie, A Paweł z wędką miedzi na komodzie. - Co waćpan robisz? - Ryby sobie łowię. - Ależ, mośpanie, mnie kapie po głowie! A Paweł na to: - Wolnoć, Tomku, W swoim domku. - Z tej to powiastki moral w tym sposobie: Jak ty komu, tak on tobie. o miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Późnopopołudniowe hej I cześć Celinko 🌻 I witaj Zuziu 🌻 I W odwzajemnianianiu wybryków sąsiada to ja bym radzi' mł powściągliwość. Można się zapędzic w kozi róg wystarczając coraz to większe dziala. Trzeba rozważyc czy może lepiej odpuscić. Oczywiście jeżeli nie jest to wielkie uchybienie. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie jestem za tym odpłacaniem pięknym za nadobne ale przeważnie w życiu jest tak jak w morale tego wiersza. o Dużo nie pomieszkałam w domu😭mimo deszczu i rozładowanego akumulatora. Dzieci mnie porwały do Lidla, kupiłam tam "wielofunkcyjną"(tak było napisane na metce) kurtkę dla M. Nareszcie dał się przekonać do kaptura. A że od jutra mam 4-dniowy maraton na 6 rano pożegnam się już na nie wiem jak długo bo po tych zmianach pewnie będę obecna-nieprzytomna:D o Dobrej nocy i miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie maratony to ja mam sześć dni w tygodniu. Trzeba to dzielnie znosić aż do emerytury. Natychmiast jeżeli chodzi o mieszkalnictwo to ja dzisiaj swojemu około dwóch godzin poświęciłem. Czy będzie mi się lepiej dzieki temu mieszkac to się okaże. I dobrej nocy wszystkim życzę :) I I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :) I Pora weekend zaczynać :classic_cool: w moim przypadku będzie to weekend z pracującą sobotą. Przestało wiać ale pogoda całkiem się nie poprawiła bo kropi deszcz. Na szczęście do pracy nie przyjechałem rowerem i będę miał dach nad głową wracając. I Dzisiaj Swiatowy Dzień Uśmiechu a także Matki Bożej Różańcowej. Póki co powodów do radości i do uśmiechania się za dużo nie było. Wypłata na konto pewnie też jeszcze nie wpłynęła więc nie poprawi nastroju. Może po południu coś się zmieni. A jeśli nie to pozostaje wziąć różaniec i pomodlić się. Zresztą modlić się można również będąc w dobrym nastroju. I udanej reszty soboty wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wczesnym wieczorem:) o W sumie ja już mogę się uśmiechnąć :)bo: -przestała mnie boleć głowa, -wpłynęły dwie wypłaty dość "spore" z rekompensatą wczasów pod gruszą, -Daa jest już w domu tylko słabiutka jeszcze:) o Saam:) do przodu:D jesteś bo już życzysz na sobotę gdy jeszcze piątek;) o Różaniec nie dla mnie bo ...nie mam cierpliwości tyle tych koralików;) Ale różańce pokomunijne dzieci mam schowane w specjalnej szkatułce :) o Uśmiech mi jednak znika gdy pomyślę, że rano znów trzeba wstać i to przez trzy dni pod rząd z weekendem włącznie😭 Teraz trzeba zrobić kilka przelewów i po przygotowaniach do pracy może uda się wcześniej zasnąć. o Tak więc jak by co to mówię już wszem i wobec dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma się z czego śmiać Rano trzeba wcześniej wstać Wcześniej niż innego dnia Choć to przecież sobota. Dlatego już jest po kapieli Saam który sie nie weseli. I hej Celinko 🌻 czym prędzej oddaj dzieciom różańce. Może akurat zechcą z nich skorzystać. Oczywiście jeżeli jeszcze pamiętają do czego służy. Dodam dla jasności że ja nie mam w sobie aż tyle gorliwości. I Dobranoc :) I P. S. Pozdrowienia dla Danusi 🌻 a także dla pozostalych nieobecnych topikowych koleżanek 🌻 -y I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wieczorowo przedweekendowo. Pusto na topiku. Na pewno wszyscy zajeci. Moze jutro bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Gosc - Ty spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dobrze robię czy niedobrze kto sensownie mi odpowie?" I Przy sobocie to może być fundamentalne pytanie. A więc "Pytanie na śniadanie" i Baika I https://youtu.be/ac3-3qDT7mY I dzień dobry! :) I Na dworze dzisiaj u mnie niewiele plusów i siąpi deszcz. Na dodatek znowu synoptycy sztorm zapowiadają. I Udanego dnia życzę wszystkim :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Hop hop !!! Jest tu kto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
O ja cie!!!:) nareszcie się naprawiła kafeteria. Ale juź tak późno źe machnę tylko z łóźka na dobranoc spokojnej nocy☆☆☆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mili 🖐️ Przyszlam powiedziec ,ze zyje ,ale nie moge powrocic do mojej 'normalnosci ':-).Pisze 'do mojej ' ,poniewaz ja jestem normalna inaczej :-).Nie moge otrzasnac sie ze stresu ,ktory przezylam w szpitalu ,po prostu nawet gdyby tam mi nic nie robili ,to i tak bylabym porazona nerwami ,juz tak mam . No niestety znow czegos tam sie doszukali i wycinki poszly na badanie histopatologiczne wiec nerwowka bedzie trwala dalej . Dziekuje za cieple slowa i zycze Wam duzo zdrowia :-) Jutro ,mam nadzieje sie 'zobaczymy ',a dzis zycze Wam spokojnej nocy . Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×