Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Dzien Dobry 🖐️ Jak to sie mowi potocznie 'nie moge miejsca sobie znalezc w domu ',to znaczy duzego wyboru nie mam ,ale nie moge sie uspokoic . Wzielam ksiazke ,ale zaraz odlozylam ,bo i tak nie wiedzialabym o czym czytam . W srode musze byc bardzo wczesnie w szpitalu ,a ze droga wymaga dlugiego czasu ,przed wjazdem do Poznania na krotkim odcinku jedzie sie ok.godziny w korku ,tak wiec jedziemy juz jutro po poludniu i bedziemy nocowac w hotelu blisko szpitala .Tak wiec musze sobie odpuscic na jakis czas zakupy torebkowo -ciuchowe :-) Jak przezyje to co mnie czeka ,to natychmiast po powrocie do domu upieke muffinki i zjem chyba ze ...dwa :-).Glodna jestem !!! 😭 Pogoda tez nie nastraja optymistycznie ,tak wiec dno na maxa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:) pewnie i tak na zakupach nie mogłabyś skupić się na nich i mógłby być nietrafny wybór... Mądrze to zorganizowaliście by zanocować w pobliżu szpitala. Dzisiaj by Cię nie drażnić cicho...szaaaa!!! na temat jedzenia, ok? ;)ale pewnie jakiś kisielek możesz zjeść?:) U mnie już nie mżawka tylko deszcz równo pada. Napaliłam w kominku by pomieszkać w ciepełku. ...ojej..Daa:)nie możesz tak czarno widzieć tego pobytu. Przecież to ma służyć temu byś mogła lepiej funkcjonować i cieszyć się codziennością:)czego Ci mocno życzę👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He Cal ,ta przyjemnosc hotelowa bedzie nas kosztowala 450 zl.bo to za dwie doby .Ja w srode zostaje w szpitalu ,a Ulan bedzie jeszcze tam nocowal nastepna noc ,no chyba ,ze (tfu,tfu,tfu ) musialabym zostac dluzej ,to pojechalby do domu . U nas juz grzeja ,takze jest cieplo i w takie dni jak dzis ,to moznaby zamarznac :-) ,chyba ,ze ktos lubi sie cieplo ubierac ,ja nie . Tak ,kisielek moge ,ale nie bardzo lubie .Troche rozgniecionego ziemniaka zjem .Zawsze sie glodzilam przez kilka dni ,chodzilam slaba ,z bolem glowy i jeszcze niekiedy bylo 'nie tak' i cos mnie trafialo :-).Teraz w mojej obecnej sytuacji ,to moze bedzie inaczej . Wiesz co jest najgorsze ,to 'chlanie ' 😭 ,na sama mysl sie trzese ,Kurde !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam poniedzialkowo. Jakie wrazenia z dzisiejszej manifestacji kobiet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) o Czarny poniedziałek dobiega końca. Wydarzenia te jakoś czarno nastroiły nie tylko mnie. Mam nadzieję, że rząd wysłucha głosu ludu i w tej sprawie. Natomiast dobrym akcentem dzisiejszego dnia była wiadomość, że mamy nadpłatę za prąd i dwa miesiące mamy już zapłacone:) U mnie nadal pada chociaż wcześniej były chwile bez deszczu. Daa:) kurcze, wymyślili by w końcu jakiś smaczniejszy ten płyn do picia przed badaniem. Ja bym chyba te picie mieszała z wodą tak by było więcej wody. Obyś nie musiała zostać tam dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Kolorowych wszystkim. Jutro juz nie bedzie tak czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) I Ja nie manifestowałem więc nie mam wrażeń z tym związanych. Prawdę mówiąc katolik w tej kwestii nie ma żadnego pola manewru. I Ja chętnie bym dzisiaj zaprotestował w temacie braku prądu. Tylko nie wiem czy ten protest adresować na zakład energetyczny czy raczej na wiatr którego porywy są dość mocne. Ale póki co energia powróciła do gniazdek i do pstryczków. I dobrej nocy wszystkim życzę :) I Kolorowych ...... I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Cal ,szkoda slow ,4 litry trzeba 'swinstwa'wchlonac ,ale to jeszcze nie wszystko co mnie czeka ,kiedys pogadamy . Juz jestem wstepnie spakowana .Torba pelna tak jakbym wyjezdzala na wczasy :-). My za prad placimy co dwa miesiace ,sa biezace odczyty ,takze nie mamy nadplaty czy niedoplaty . No nic ,ide polozyc te stare kosci :-) Dobrej nocy 🖐️ ...Saam ,tez jestem katoliczka i popieram protest ,chodzi mi o pewne aspekty protestu .Nie pora aby sie rozpisywac o tych sprawach ,ale zdarzaja sie dramatyczne wydarzenia w okresie ciazy i nie wyobrazam sobie tego ,ze lekarz w takim momencie nie bedzie chcial udzielic pomocy ,bo bedzie sie bal ,ze pojdzie do kicia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzień dobry! o Oj Daa:) wczoraj tak mnie zdołował fanatyzm KK, że pogasiłam wszystko i poszłam spać. Nie myślałam, że jeszcze coś napiszesz. Co do czarnych wydarzeń to nie ma tego złego...chociaż utwierdziłam się w słuszności swojej nicości co do religii bo już przez chwilę miałam zapędy w tym kierunku... A wiele ludzi też pewnie dzięki temu zrozumiało ,,co się święci,, na przyszłość. Przecież dana jest wolna wola i sumienie więc bezpardonowe wchodzenie ludziom w te sprawy nie skończy się dobrze:-o i to ma być wolna Polska???? Poniosło mnie, wybaczcie ale nie wszyscy potrafią żyć z jarzmem na garbie:( Daa:) jedź szczęśliwie i tak samo wracaj jak najszybciej cała i zdrowa:) o miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie się wypogodziło i jest czysty błękit na niebie. Oglądam w tv relacje z "wczoraj" i nawet podoba mi się ta Rzeczpospolita Babska Solidarność :D, mamy siłę:classic_cool:i wczoraj kobiety to pokazały. o Saam:) nie bój się, możesz pisać, Ty nic nie winny;):D ja już się zbieram powoli do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Cal ,dzieki bardzo 👄 'co ma byc ,to bedzie ' ,kropka :-) I to na tyle ,przed wyjazdem musze polozyc te moja biedna glowe na chwile ,tak mnie boli 😭 Do milego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! :) cześć Celinko 🌻 I Witaj Danusiu 🌻 I Od rana pogoda niezbyt ciekawa była ale teraz już pokazuje się słońce. Jednak ciemnych chmur nie brakuje i lada chwila może padać deszcz. I Danusi Życzę jak najmniej uciążliwości i oczywiście dobrych wyników. Natomiast Celnice spokojnej i szybko mijającej pracy. I Temat aborcji lub zakazu aborcji jakoś mnie nie pasjonuje ani nie wciąga. Również nie irytuje bo umiarkowanie słucham radia a telewizji oglądam jeszcze mniej. Być może dlatego że temat mnie już raczej nie dotyczy ale tak jak wspomniałem jako katolik muszę określony pogląd na ten temat mieć. Ciekawi mnie tylko jaki procent z protestujących przeczytało projekt ustawy i wie co w nim jest. Ja nie przeczytałem więc nie poddam go ocenie. I Myślę że dziesięć przykazań nie robi z człowieka niewolnika i nie odbiera mu wolnej woli. Jeśli ktoś chce być zbawiony musi przestrzegać przykazań. Ale to w dalszym ciąu jest tylko jego wola. Natomiast jeśli chodzi o Rzeczpospolitą Babską Protestująca to nie wiem jaki odsetek kobiet było na protestach ale pewnie część dała się zmanipulować a część była z przekory. Jeszcze inna część protestuje z zasady że trzeba protestować. Nikt na topiku nie mówił o konkretach więc i ja ogolnikowo. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj obchodzimy wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. To patron zwierząt, ekologów i ekologii. W dniu tym został wyznaczony Światowy Dzień Zwierząt. I "Św. Franciszek w stosunku do człowieka i przyrody wyrzekł się chęci dominacji oraz wyznawał ideę braterstwa wszystkich stworzeń. Głosił, że wszyscy mieszkańcy Ziemi są braćmi, bez względu na charakter, poglądy, narodowość, stan majątkowy i każdy, kto prosi o pomoc, wróg czy przyjaciel powinien być wysłuchany i przyjęty. Światowy Dzień Zwierząt został ustanowiony w 1931 roku na konwencji ekologicznej we Florencji i rozpoczyna Światowy Tydzień Zwierząt (World Animal Week) trwający do 10 października Obchody Dnia mają na celu zmienić zachowanie ludzi w stosunku do zwierząt i uświadomienie im, że zwierzę to istota żywa, a nie rzecz i ma swoje prawa. Obchody celebrują organizacje ekologiczne i działające na rzecz ochrony zwierząt, organizacje non-profit, a także wegetarianie." (Wikipedia) I Trzeba wyszukać w lodówce jakiś lepszy kąsek dla Zuli. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jako dobry katolik i mąż pewnie wiesz,ze grzeszysz siedząc i tutaj:-0co tutaj w ogóle robisz?.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wieczorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) po pracy o A ja dla swoich kotków też przyniosłam lepszy kąsek bo saszetkę karmy Scheba. Okrasiłam im nią suchą karmę. A pachnie tak, że i mi się zachciało jeść😭:D o Saam:) chciałam naświetlić ale doszłam do wniosku, że nie ma co się tu rozpisywać na temat czarnego marszu. To temat bardziej złożony niż przestrzeganie dekalogu. Na dodatek taka dyskusja zaraz zwabi troli i po co nam to? he, he, a od kiedy dyskutowanie, żarty, wymiana doświadczeń i myśli na forum jest grzechem:D ech ...i jak tu się nie wkurzać gdy nic nie wolno:D:-o o dobrej nocy życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety jestem zwykłym czlowiekiem a ten jak wiadomo bez grzechu nie jest. Więc jeżeli już mam grzeszyć to dlaczego nie tu i dlaczego nie z tak sympatycznymi kobietami jakimi są moje topikowe koleżanki? ;) I dobrej nocy wszystkim życzę :) I kolorowych zwierzakowych ..... I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o Kurcze, jak oglądam w tv co się dzieje pogodowo w niektórych rejonach kraju to mam obawy czy ktoś dzisiaj napisze.Na wybrzeżu wichury i wysoka fala a na poludniu na podkarpaciu czyli u Ferdzi stan alarmowy powodziowy i też nie wesoło:-o U mnie mocno zimno ale póki co nic poza tym. Nie pada a wiatr umiarkowany. W górach spadł śnieg i daje się to odczuć w rześkim powietrzu. Biometr zapowiadają niekorzystny czyli trzeba ratować saamopoczucie czym kto może, ja mam czekoladę i pepsi:) Na szukanie miłej piosenki nie mam czasu bo gotuję żurek i trzeba pędzić do pracy. o Saam:) no i jak to teraz rozumieć?:D Miło, że jesteśmy jako koleżanki warte grzechu:D ale jako odpowiedzialne kobiety nie chcemy Ciebie narażać na grzeszenie i odległe skutki tego. Wiadomo jak trudno mężczyźnie nie ulec pokuszeniu przez kobietę:P:D A może przez tę wypowiedź chciałeś sprowokować gościa do rozmowy? ;) A może ja dzisiaj czepliwa jestem. Niestety zaczęłam ten aspekt przerabiać filozoficznie wyciągając wniosek, że coś w tym jest. Nic nie dzieje się bez przyczyny:) o miłej środy wszystkim:)....oj zaczyna padać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieje jak nad morzem w październiku. Dobrze że nie noszę kapelusza bo zapewne dzisiaj bym go stracił. I dzień dobry :) :) I cześć Celinko 🌻 widocznie biometr wyjątkowo jest dla mnie niekorzystny bo pomimo stanowczego nalegania nie udało mi sie zmusić pokładowego komputera do rozpracowania Twojego filozoficznego wywodu. Tak więc nie wiem o co chodzi :D I Ja dzisiaj wracam po ciemku do domu. Mam nadzieję że jakieś zwalone drzewo nie zatarasuje mi drogi. Piły spalinowej nie wożę w bagażniku więc chociaż telefon trzeba naładować. I Spokojnego popołudnia wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedne źródła podają że dzisiaj jest Światowy Dzień Nauczyciela a inne że Światowy Dzień Belfra - Tępiciela. Myślę że oba można spiąć jedną klamrą. Poza tym dzisiaj Dzień Agenta. Oczywiście święto wzięło się od jednego z najbardziej znanych agentów czyli Agenta 001. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo. Dzien belfra bardzo mi sie podoba. Przypomina mi czasy szkolne. Niektorych nauczycieli bardzo milo wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Zuziu 🌻 ja z perspektywy lat miło wspominam cały okres szkolny. Również tych nauczycieli którzy uparli się że mnie wyprowadzą na ludzi. Po części chyba im się to udało :p Ja nigdy nie marzyłem o tym aby uczyć cudze dzieci. Myślę że kiedyś było sporo nauczycieli z powołania. Jak jest teraz to nie wiem bo już zupełnie straciłem kontakt ze szkołami. Za sześć, siedem lat nadzieję mam że znów zacznę żyć szkolnymi problemami. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Saam - Ja dlugo myslalam , ze Ty jestes nauczycielem.Ja kiedys chcialam zostac nauczycielka. Ale to bylo dawno temu. Jaka jest szkola teraz to nawet nie wiem. Kazde pokolenie ma swoja wlasna wizje tego jak ma sie uczyc. Mysle , ze nam doroslym tez przydaje sie jakies odswiezenie wiedzy od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) o A ja czasami mam sny o szkole. Przeważnie albo siedzę w ławce i gorączkowo szukam zeszytu z zadaniem domowym i w końcu się okazuje, że nie mam tego zeszytu a belferzyca już do mnie prawie podchodzi:-o Albo szykuję się do wyjscia do szkoły i wciąż czegoś nie mam zapakowanego gdy w końcu okazuje się, że na zegarku jest już taka godzina, że mam spóźnienie na co najmniej dwie lekcje😭 to są takie horrorki po których z ulgą się budzę i wtedy cieszę się, że idę do pracy:D o Ja też jechałam z pracy nocą, w deszczu. Ale z koleżanką bo niedaleko mnie mieszka. Saam :) ok.poczekamy aż biometr będzie lepszy:) myślę, że też szczęśliwie dotarłeś do domu? o Zuzia:)teraz zupełnie jest inna szkoła niż kiedyś. Woźna siedzi za niby kontuarem w wejściu, podaje komórke i numer do świelicy byś zadzwoniła sobie i zameldowała, że przyszłaś odebrać dziecko ze świetlicy. Mówię o podstawówce i tych mniejszych dzieciach:) o Dobrej nocy wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×