Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brunetos244

Lecą na mnie dojrzałe piękne inteligentne kobiety

Polecane posty

A wiecie dlaczego ? Bo jestem mądrzejszy i bardziej dojrzały emocjonalnie od ich rówieśników. W dodatku sam jestem młody i piękny :) taka refleksja mnie teraz naszła, pomyślałem że się podziele Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru, wyjdźcie troche z tego forum, złapcie głęboki oddech zacznijcie żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dojrzałe piękne inteligentne kobiety ? W jakim kraju teraz mieszkasz? Ukraina? Włochy? Francja? Rosja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty zacznij zyc bo ciągle tu pierdoły wypisujesz pod różnymi nickami albo z gościa .Leca?ale długo sie nie zatrzymują co?idź juz lepiej spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWOJ TEKST JEST REAKCJA NA UPADEK TWOJEJ EGO STRUKTURY.BUDZISZ SIE Z HYPNOZY. Rozum ludzki-Twoja logika myslenia w hypnozie w hologramie na Ziemi sa zaprogramowanymi ilizjami-gdyz Ziemia-Wszechswiat sa iluzjami & nie egzystuja w wymiarze rzeczywistosci.To co czujesz teraz i Twoje mysli sa fazami procesu upadku Twojej Ego struktury.Struktura Ego manifestuje w Twoich tekstach swoj sklad w procesie upadku.Ty rozpuszczasz teraz strukture Ziemi i Twoja osobista Ego strukture ktora wiaze Ciebie z Ziemia,zeby powrocic do domu do wymiaru rzeczywistosci. Pozdrawiam. Jestem Twoja kopia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Baśka tylko ciebie tu brakowało :D Ja to tu rzadko teraz wchodze i pisze tylko ze swojego nicka bo niemam nic do ukrycia :) Piękny dzis dzien, nawet to ze spadł snieg mnie niedemotywuje do działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Lecą na mnie dojrzałe piękne inteligentne kobiety <<< x razem z lawiną w Tatrach :P :P :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×