Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bree123

Jak dotrzymać postanowień noworocznych

Polecane posty

Gość Bree123

Hej, pewnie jak większość ludzi mam noworoczne postanowienia związane z utratą wagi :):) chciałabym zrzucić 5-10 kg, ale nie za bardzo wiem, jak się za to zabrać. Próbowałam już tysiące diet i wszystko na marne, wytrzymywałam najwyżej dwa tygodnie. Ma ktoś jakieś sprawdzone patenty na dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adelka85
Proponuję przede wszystkim troszkę cierpliwości i racjonalnego podejścia do diety. Nie ma nic takiego jak dieta cud, która w ciągu 2 tygodni sprawi, że staniemy się od razu szczupłe. To jest proces, który musi trwać (zresztą tak samo jak tycie :/) Osobiście polecam stronę www.muscleboss.pl. Można tam sobie dopasować indywidualną dietę i program ćwiczeniowy, korzystając z porad darmowego trenera. Ja trzymam z nim dietę od połowy grudnia i nawet w święta się nie załamałam. Tylko pamiętaj: powolutku do przodu. Z dnia na dzień nic się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystki to chyba nie można sobie tych postanowień narobić za dużo... wybierz takie, które wiesz że mozesz wypełnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilenka
Ja też stosowąłam Foreverslim i jestem jak najbardziej zadowolona z efektów. W końcu udało mi sie przeroczyć przy odchudzani zaklęte wcześniej 10 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkreta
Zdecydowanie polecam Foreverslim.Wcześniej stosowałam inne tabletki ale nie przyniosły one oczekiwanego efektu.Dopiero po zastosowaniu Foreverslimu zmieniło się dużo i nie myślę tu tylko o spadku wagi.Foreverslim pozwolił mi na to abym tak zmieniła swoje nawyki żywieniowe abym w przyszłości nie miał problemów z utrzymaniem wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta jest ważna ale wiem po sobie trzeba przestrzegać kilku prostych zasad i do tego ćwiczyć. Czyli jeść regularne posiłki, nie za duże porcje, pić przynajmniej 1,5 litra wody dziennie i ograniczyć cukry i tłuszcze. A do tego oczywiście ćwiczyć. Na przykład biegać i kupić sobie jakiś sprzęt do domu http://profitness.pl/6-wioslarze#/ wioślarza czy rower stacjonarny. I oczywiście być systematycznym. Bez ćwiczeń nie schudniesz tak jak trzeba, a to wiem po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyszka12
podobno postanowienia, które mamy realizować od nowego roku to te, które najbardziej nie wypalają ;) ja zaczęłam po prostu z dnia na dzień, ot tak, od jutra, beż żadnych konkretnych terminów. w sumie schudłam 18 kg, teraz pracuje nad wyrzeźbieniem sylwetki. sama redukcja trwała jakieś 3 miesiące. odpowiednia dieta i ćwiczenia no i odniosłam sukces :) brałam też jednocześnie tabletki iqgreen, żeby jednak trochę szybciej to szło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka81

Jak? Trochę samozaparcia i pomoc psychologa. Mi to dało dużo i dlatego zdecydowałam się na dietę cambridge bo tam współpracuje się z fachowcami różnych dziedzin.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×