Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Suchość pochwy. Jak rozwiązać ten problem?

Polecane posty

Gość gość

Witam! Ostatnio wraz ze swoim partnerem zauważyłam pewien problem. Nagla suchość w pochwie, która uniemożliwia przyjemności. Nigdy nie mialam z tym problemu. Mam 20 lat i myślałam, że to przytrafia się głównie dojrzałym kobietom. Kiedy zaczynamy grę wstępną wszystko jest w porzadku. Nigdy nie musiałam używać jakiś dodatkowych nawilżaczy. Jednak chwile po tym jak zaczynamy sie kochać robi mi się sucho, pomimo, że wciąż jestem podniecona. Ten problem jest bolesny dla mnie jak i dla mojego partnera. Zaczelo sie to kilka dni temu. Chcialabym się dowiedzieć jak rozwiązać ten problem, a przede wszystkim jakie są tego przyczyny. Dodam jeszcze, że biorę leki antydepresyje (cital), czy to moze mieć powiązanie z moim wstydliwym problemem? Z gory dziękuję za pomoc! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żel intymny Duralex ok 30 zł i zapominacie o problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to skutek uboczny brania leków trzeba nawilżać. Olej z pestek winogrona będzie najodpowiedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia45654
Mnie pomaga provag żel, nawilża, łagodzi podrażnienia, nie uczula, działa bakterio i grzybobójczo. Kupisz go w aptece, jedno opakowanie wystarcza na miesiąc codziennego stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję bardzo, mam jeszcze jeden problem. Byłam wczoraj u ginekologa i powiedział, że jestem zdrowa jak ryba. Ale ja się nie pokoje bo jak mój facet wyjmuje to zostaje takie białe coś, sluz. Przypomina to trochę biały twarożek, jest bezzapachowe, ale jego to strasznie brzydzi. Czy możecie mi wyjaśnić co to jest? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żela intymny Duralex z apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanad4563
Serowaty śluz świadczy o infekcji grzybiczej, której towarzyszy pieczenie i swędzenie, więc tego na pewno nie przeoczyłby ginekolog. Grzybicę wykluczam. Co do suchości pochwy, posmaruj się przed stosunkiem provag żelem nie tylko nawilży, złagodzi podrażnienia ale również zahamuje rozwój bakterii i grzybów. Ja stosuje go codziennie po kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często jest winą dieta. Picie nasienie lnu kisiel itp... dużo płynów. Często ma wpływ nawet palenie papierosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie jakos dieta nigdy nie pomogla na suchosc, podobnie jak lubrykaty, ktore dzialaly tylko przez chwile, dopiero kiedy zrobilam sobie kuracje globulkami Hydrovag, ktore polecil mi ginekolog(ale sa bez recepty) pozbylam sie problemu! kuracje kilka dni, koszt kilkanascie zl, a ulga wielka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suchość pochwy jest czymś naturalnym podczas karmienia piersią, karmiłam synka przez rok, a córcię przez 9 miesięcy. W obu przypadkach przez cały okres karmienia przed stosunkiem używałam provag żelu, który poprawia nawilżenie w trakcie stosunku i chroni przed otarciami. Żel dodatkowo hamuje rozwój patogenów i łagodzi zaczerwienienie po goleniu sfer intymnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też używałam Hydrovagu, ale w czasie tygodniowej kuracji stosunki są niewskazane, dopiero po jej zakończeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest kobieta, jak sie brzydzi to ma 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup hydrovag, globulki z hialuronianem sodu, które działają jak gąbka natychmiast magazynują wodę i poprawiają nawilżenie śluzówki. Dodatkowo zakwaszają pochwę, co uniemożliwia rozwój patogenów, takie dwa w jednym. Nie musisz przy nich stosować wkładek, gdyż nie brudzą bielizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×