Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość akacja234

Bogusław Gawlik ginekolog

Polecane posty

Gość Mazzzz

Dalej 150.

 

Ale nie to jest istotne bo w dzisiejszych czasach taka stawka od fachowca jest do zaakceptowania nawet na Podkarpaciu.

 

Za tą stawke trzeba oczekiwac profesjonalnego poswiecenia uwagi a nie masowego traktowania i nie liczenia sie z czasem swoich pacjentek. Te kolejki to jakies nieporozumienie.

 

Dziewczyny, kobiety, drogie panie :

To wy wyrazacie na to zgode ze doktor przyjmuje was masowo, ze przyjmuje was zmeczony i dlatego jest coraz bardziej niedokladny i to wlasnie dlatego coraz czesciej slyszy sie i czyta o jego pomylkach.

 

Jest fachowcem w swojej dziedzinie tego nie mozna kwestionowac.

Lecz smutne jest to ze rutyna i biznes zabijaja coraz czesciej w czlowieku jakies wartosci.

 

ale to wy wybieracie... Wy na to dajecie przyzwolenie - chcecie byc traktowane masowo - tylko dopiero przy niezauwazonych nazbyt wczesnie komplikacjach, wadach - widzicie ze jednak nie warto bylo siedziec jak pokorne ciele a przy okazji czesto nieswiadomie narazac zycie swoje i tej malej osobki ktora nosicie pod sercem.

Wymagajcie czasu i profesjonalizmu - placicie za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stawka 150 to raczej normalne jak na wizytę u ginekologa. Moja znajoma chodziła do bardzo fajnej placówki a mianowicie medica2000.com.pl . Profilaktyka młodych kobiet zarówno w ciąży jak i tych, które dopiero planują swoje dziecko. Możesz spokojnie zadzwonić i umówić się na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niewiem jak bylo wczesniej ale ja chodze do P. Gawlika od grudnia, podczas badania USG bada dosc dokladnie, tak mi sie przynajmniej wydaje. Nieraz jest tzw. 'mrukiem' -tzn. trzeba dużo pytać ale zawsze odpowie, doradzi. Jak ma dobry humor to pyta jak sie czuje i sam wszystko mowi. Co do ceny i kolejek zarazem to troche przegięcie, ale kazda z Nas wybiera lekarza. Lekarz bardzo dobry moim zdaniem, jak narazie sie nie nawiodłam i moje dwie siostry, które chodza z drugimi ciążami do niego też są zadowolone. Myślę, że co lekarz to opinia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2017 o 17:57, Gość gość napisał:

*albo

Ile kosztuje wizyta u fabrowicza albo lewtaka aktualnie. Bardzo proszę o informację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×