Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY... archiwum2

Polecane posty

Gość gość
Nikt na świecie o wolontariuszach nie mówi "żebracy". Cała idea wolontariatu przyszła do nas z zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iftar i Shatyn licytują brudne gacie kuchcika:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komu się nie podoba WOŚP owsiaka to niech się sam weźmie za robotę i pomagaj również jak nie w ten to inny sposób, a nie krytykuje innych. Kiedyś ty czy twoje dzieci będą korzystały ze tego sprzętu WOŚP. Powiedz rządowi niech dba o dzieci i seniorów , no i zapytaj dlaczego w szpitalach brak sprzętu, opieki etc. nawet łóżek dla seniorów odpowiednich nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WOŚP zebrała juz ok. 7 mln zł. BRAWO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do myrka i reszty: najłatwiej siedzieć przed kompem i pierdzieć w fotel. oceniać, osądzać innych, wytykać błędy ale samemu niewiele zdziałać Owsiak działa 24 lata i czy to się wam podoba czy nie pomógł wielu osobom. Załóżcie własną fundację pod wezwaniem pierdzącego w fotel hejtera i zbierajcie kasę , potem rozliczajcie się tak jak WOŚP, poddajcie się weryfikacji ze strony urzędów typu skarbówka i NIK i sami się przekonacie że i tak znajdą się hejterzy którzy was będą nienawidzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowe "polactwo" z was wychodzi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma zgody na niszczenie WOŚP Owsiaka przez PiS i Kosciół kat. To juz trwa lata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to że się komuś coś nie podoba to ma sam to robić to argumentacja nie powiem skąd. Idąc dalej tym tropem i tymi torami logiki, jak komuś działanie rządu i polityków się nie podobają, zamiast krytykować i wytykać błędy niech sam założy partię wejdzie do sejmu i utworzy rząd. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś >>> :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś > Czy ciebie juz kompletnie porąbało ? QQQ co to za porównanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona żyje na niemieckim zasiłku, a p******i o dzikim kraju. Dobrze, że takie szmaty wyjeżdżają z Polski. Szkoda tylko, że z fajnego (jak mi się kiedyś wydawało ) Myra, zrobiła robola i troki od gaci. Przykre to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś >>> Q z logika to ty na pewno jesteś na bakier !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A berecik nie spaduje? :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo prawdziwi Polacy, już 9 milionów. To już zbiórka nie na, tylko "przeciwko". Brawo, brawo, brawo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciwko czemu ta zbiórka:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciwko komu? Pomyśl. :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczynał w domowych, resortowych klimatach, pod baczną opieką wysokiej rangi Oficera Polityczno-Wychowawczego. Następnie romans z WSI w spółce Carpatia, przygotowanie na młodzieżowym odcinku i ciach-mach pozycja w Radiu. Konkurencja dla spontanicznej Pomarańczowej Alternatywy i pacyfikowanie subkultur młodzieżowych,a wraz z Kubą Powiatowym zniszczenie niezależnych festiwali. Rozgłośnia Harcerska i kolejne, a gdy Chełstowski z Tereniew uznali, że trzeba do TV, to i pasmo się znalazło i różne świecidełka do zmonopolizowania rządu młodych dusz. Potem już tylko doszlifowywanie zacnego pomysłu "na chore dzieci nie dasz? " i karuzela nabrała obrotów - tak to się zaczęło. Ważniejsze chyba jest to, jak ta imprezka się zakończy. " Do wora, a wór do jeziora" - jak mawiał klasyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Beata ma ładną broszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciwko komu? Pomyśl. x no mysle ale nie wiem wiec pomóz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjdziemy na ulicę i tam - wśród ludzi - będziemy bronić wolności i demokracji, przedstawiając nasze projekty socjalne – mówili kandydaci na przewodniczącego SLD, którzy dzisiaj spotkali się z członkami partii w Łodzi Zdaniem Joanny Senyszyn kraj znajduje się w przełomowym momencie, gdyż "kaczyzm panoszy się w całej Polsce. ...czyli stara żydokomuna plus alimenciarze uchylajacy się od pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny wypasiony jewropejczyk , który wyjdzie na ulice ....- Kamienie w ręce i wojna. Krew, ten święty napój krwi, który zawsze nam przyświecał w ideałach wolnościowych - tak brzmi jeden z wariantów na walkę z rządem, jaki proponuje nie ukrywający swoich politycznych sympatii Jerzy Stuhr. Przykłady na scenariusze walki z Prawem i Sprawiedliwości, aktor czerpie z okresu Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. - Mnie martwi, że zacząłem już wierzyć, że jestem Europejczykiem, że zdarzył mi się taki okres, że mogłem w sobie zniszczyć mur. Widzę, że ten mur znowu wyrasta w mentalności ludzi. Nieważne jest, czy jestem gorszego sortu, najgorsze jest to, że znów zaczynam być wyrzucany za jakąś granicę. Zaczynam się obawiać, że czy mogę powiedzieć w pierwszej kolejności, że jestem Europejczykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same żydowstwo i gejoza ...to należy nagrywać , fotografować i przekazywać potomnym, aby wiedzieli z czym jest , było i będzie ...do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×