Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY... archiwum2

Polecane posty

Gość gość
s********j capie🖐️ ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"pieniadze ida na to z mojej kieszeni" a tak konkretnie?na nowe samochody dla prezydent i jej swity tez. na sciezki rowerowe tak samo, jak ci sie nie podoba nowa wiata przystankowa na tymienieckiego to tez drzesz morde, ze ci sie nie podoba a jest przeciez z TWOJEJ kieszeni finansowana? na szczescie poki co nie ty podejmujesz decyzje kto i co ma z naszych pieniedzy finansowac. wole zeby wawa dawala kase na final 4x w roku niz zeby fundowala kolejne ohydne gazony z kwiatami w centrum za pol banki albo pierdyliowa sciezke dla pedalow na moim osiedlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis o 22-50 na tvp2 dobry dokument o ISIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin No już w tym momencie jak ja jako mieszkaniec Warszawy dokładam się do tego wbrew mojej woli x Ja wbrew mojej woli muszę chodzić po połamanych chodnikach w ponad 500 000 mieście i co w związku z tym? Myślisz, że chodniki są połamane, bo dają w to miejsce na wośp? Myślisz, że zasiłki są małe, bo dają na wośp? Że w tramwajach są obdarte tapicerki bo dają na wośp? Masz mózg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś (tak na marginalnym marginesiku - tamten post w ktorym wyzwales mnie od kretynek byl do otulonej, co raczej bylo oczywiste po jej wczesniejszym poscie. z czytaniem ze zrozumieniem tez problemy masz? to by wiele tlumaczylo) x nasze gołąbeczki mają wspólny komputer, nie przelogował się pewnie bidaczek i stąd to nieporozumienie. Wybacz mu, w tym wieku umysł juz nie ten :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gołąbeczki? Raczej głąbeczki alebo i głąby. :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iftara, przyszły już do Ciebie te wylicytowane gacie kuchcika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno spotkanie Waszczykowskiego z łódzkim PiSem i dyrektorem Izby Skarbowej w Łodzi, bez konkursu, zostaje jego syn. Temat zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat zamknięty. Zamknięta będzie też niedługo twoja gęba. Jak nas wszystkich zresztą. Brawo, dupki, będziecie mieli taką demokrację, że wam odwłokiem wyjdzie. Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś Prawo rządzącego. x Jacy wyborcy, taki rządzący. Jakby cię z pracy wypie/r/dolili z dnia na dzień mimo umowy o pracę na czas określony i wstawili na twoje miejsce kogoś bez kwalifikacji i przy okazji spokrewnionego z bezpośrednim przełożonym to też byś tak napisała? Pokazujesz tym swoje bezmózgowie, nie nasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szatyn bo ci zylka peknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leki już wzięłaś? czy shatyna widzisz też we własnym lustrze, ciulico? :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezydent spotyka się z prezesem NIEZALEŻNEGO tk. Nagle, ni z gruchy ni z pietruchy mamy odwołanie sprawy, która ciągnie się od kilkunastu tygodni. A ci biją brawa i dla nich temat jest zamknięty. Ja nie wiem co wam wpoili rodzice za młodu, ale zaczynam wierzyć, że wszyscy z tego samego bidula jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pryszczate , brudne polaczki , domyjcie się , skorupy na piętach doszorujcie i pamiętajcie na kolana przed lepszymi ot choćby przed Niemcami, u których w oborze jest czyściej niż u was polaczki w mieszkaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej ej, Ifcia, Ifcia! To teraz szybko się z Otuliną dogaduj, żeby i Ciebie Myrek wbił na pal! :D Pykniesz jakieś dzidziusiątko, pierdykną ci 5 stówek na miesiąc i jakos się dotelepiesz do tej geriatrii za parę lat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym dyrektorem to ta tak zwana dobra zmiana?? Hihihi śmiech na sali. No i pan minister pogroził ambasadorowi Niemiec Czy tylko mi wydaje się to żałosne? Co do WOŚP to zdecydowanie wolę wrzucić złotówkę do puszki niż na tacę. Nawet jak dla potrzebujących z mojej złotówki pójdzie tylko 10 gr. Od księdza nawet tyle nikt nie dostanie. No chyba że dziec****elgrzymów którzy zginęli w jakimś wypadku. A to zdecydowanie za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liczę na to, że kiedyś zaistnieje sytuacja polityczna i odpowiednie władze podliczą koszty jakie budżet czyli my wszyscy, wydaje na organizację Orkiestry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to polskie - sr/ać we własne gniazdo. Czy coś mnie ominęło, czy nie doczekałam się tutaj komentarza w/s umorzenia sprawy Hoffmana i jego kompana oraz ich hiszpańskich ekscesów. Podobnie jak cicho sza z waszej strony w sprawie Tomusia Waszczykowskiego. To już nie kolesiostwo? Ah tak, zapomniałam - to braterstwo, inna sprawa. Pieprzeni hipokryci. Iftara, stara ruro - tobie to pluć w gębę zaropiałą charą, a ty i tak powiesz, że deszcz pada. Jesteś tak ohydnie obrzydliwa w swoich poglądach, że mogliby cię z marszu wziąć na asystentkę Kurskiego, dokładnie ten sam poziom, dyskurs i retoryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara prukwa zaraz napisze, że szatyn. Albo przyleci ta druga kretynka. Iftara przyleciała na forum z nowiną o umorzeniu, nie wiedząc nawet jakie to ma znaczenie i że nie kończy konfliktu. Głupie babsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzinka Adamsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500 zł na dziecko w Nysie tylko dla małżeństw :D :D :D :D Katotaliban welcome to! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgh123
Każdy robi jak uważa, mnie osobiście szkoda, że Owsiak nie gra czysto na całej linii, bo impreza WOŚP ma taką skalę poparcia społecznego, że mogło by z tego być więcej dobrego, można by mądrzej wykorzystać wszystko, co ludzie dają dla celów Orkiestry...bo jak czytam, że Owsiak kupił sprzęt drożej niż było trzeba, albo, że sprzęt daje tam, gdzie nikt nie umie lub nie może go wykorzystać, no to największa szkoda...pomijając jakieś niejasności i powiązania finansowe z mrówkami,melonami,ćwierc mrowkami i jasnymi sprawami... itp...przez takie niewyjaśnione kwestie tracę życzliwość dla akcji tego faceta...ktoś powinien mu rzucić na żywo w TV pytanie-czemu nie zajmie się Pan teraz dokształcaniem personelu, aby umiał obsługiwać Owsiakowy sprzęt, albo był bardziej życzliwy pacjentom...bo co z tego, że technologii nawalą do szpitali,jak dany szpital nie ma na ich obsługe,a firmy slupy Owsiakowe służa jedynie Owsiakom i ich dzieciom..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to sie nazywa branie lapy, kiedy daje sie palec. to sie nazywa zadanie ryby, kiedy owsiak daje wedke. zawsze malo, malo, malo, malo, zawsze wam kuzwa malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iftara się odurza gaciorami kuchcika dlatego tak bredzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalby na szkolenie personelu to byscie pytali ile dostal w lape albo wyciagnelibyscie fakt, ze jego ciotka lub prababka sa pielegniarkami, a juz nie daj boze ordynator w rodzinie i ze oczywiscie swoich musi ustawic. Nigdy sie wam, pieprzeni malkontenci, nie dogodzi. A najlepsze w tym wszystkim jest to, ze to wlasnie dzieki wamtak to pieknie w tym roku zagralo :D Cos wam powiem. Cudnie jest, tak jak wczoraj, isc przez glowne i mniejsze ulice miasta, spotykac wesolych,usmiechnietych i patrzacych na ciebie w gescie solidarnosci, zyczliwosci i swego rodzaju podziekowania ludzi, ktorzy ida sami, w parach, z dzieciakami, ktorzy maja 10-4-25-70-46-16 lat, ktorzy po prostu sa zadowoleni, dumni i usmiechnieci od ucha do ucha. Pokazcie mi taka druga akcje w Polsce. POKAZCIE MI. Szkoda, ze wy widzicie w innych same wady, podstepy, intrygi, ze wasze oczy nie sa zyczliwe, sa przepelnione obledem i strachem. Wasza strata, tylko wasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
{ Co do WOŚP to zdecydowanie wolę wrzucić złotówkę do puszki niż na tacę. Nawet jak dla potrzebujących z mojej złotówki pójdzie tylko 10 gr. Od księdza nawet tyle nikt nie dostanie. No chyba że dziec****elgrzymów którzy zginęli w jakimś wypadku. A to zdecydowanie za mało. } o No to jak z głosowaniem za mniejszym złem. ;) Nadal zło. Tak tutaj, wolę żeby wydymał mnie Owsiak niż ksiądz.. ależ to heroika. :D o A tak na poważnie... I Owsiak i "Ksiądz" i tak od nas dostanie, ponieważ płaci się im naszą kasą nie pytając nas o zgodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I z pierdyliarda rzeczy, które idą z naszych kieszeni akurat TA cię tak boli? :o :o Chryste, co za beton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Astronom na czele PWPW, kolejny znajomek. Zero kolesiostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy coś mnie ominęło, czy nie doczekałam się tutaj komentarza w/s umorzenia sprawy Hoffmana i jego kompana oraz ich hiszpańskich ekscesów. Podobnie jak cicho sza z waszej strony w sprawie Tomusia Waszczykowskiego. To już nie kolesiostwo? Ah tak, zapomniałam - to braterstwo, inna sprawa. x zaorałaś :classic_cool: zmasakrowałaś, zmiażdżyłaś, prze mega :classic_cool: To prawda. Mamy do czynienia z hipokryzją i obłudą. Taki mamy klimat na tym topie. Na szczęście nie wszyscy są pod jego wpływem. pozdrawiam A myrkowi wypadałoby powiedzieć że pieniądze które są często wydawane na bzdury, pieniądze publiczne nigdy by nie były uruchomione na żadną akcję wolontariacką tylko prze/p********e przez urzędasów itd. w związku z tym jeżeli jakaś kasa idzie na "obsługę" WOŚP ( i wcale nie muszę wierzyć w te 40 000 skąd te dane i na ile są wiarygodne ? ) to są dobrą inwestycją : inwestycją nie tylko w ludzi , w ich poczucie solidarności itd. ale też w ten sprzęt dla ludzi. Obyś nigdy nie musiał wybierać czy się leczyć sprzętem z WOŚP czy wcale ;-) W każdym razie: pretensje należy kierować do rządzących że nie dali rady służby zdrowia "uzdrowić" a nie robić z Owsiaka złodzieja itd. Ja się obawiam że nasz kraj jeszcze długo nie będzie w stanie zaspokoić potrzeb ludzi jeśli chodzi o medycynę stąd WOŚP będzie potrzebny jeszcze długo. A jak masz myrku jakieś dowody na Owsiaka bo tak chętnie czytasz kurkę i innych to sam zgłoś sprawę do prokuratury a nas nie katuj już tymi wynurzeniami znad kufla piwa. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie akurat ta... Zawsze w każdej sytuacji gdy dojona jest krowa, która się nazywa "państwowa kasa" wtedy się wypowiadam. Czy to będzie religia w szkołach, zawsze mówiłem że powinna być jak kiedyś, czy to będą teatry, muzea, czy opera. Czy to będą fontanny, pomniki, czy podświetlanie mostów i publicznych gmachów. Teraz WSZYSCY, czy chcemy, czy nie dokładamy się do prywatnego biznesu jakim jest biznes Owsiaka. Więc piszę co myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×