Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY... archiwum2

Polecane posty

Gość gość
gość dziś To, że nie było ich na ulicach nie oznacza, że nie byli zawiedzeni, zdegustowani i zniesmaczeni. x Oni będą powtarzać te same argumenty w kółko zaklinając rzeczywistość. To rozmowa jak z betonem :classic_cool: Elektorat umiarkowany nigdy nie był chętny na manifestacje. Elektoratowi PIS niewiele potrzeba by wyłazić na ulicę. Ale myrko czy inny kadarko nie rozumi. Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież tutaj, to jakieś odpady piszą. Dla zdrowia psychicznego, nie wchodzić!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co konkretnego masz im do zarzucenia? czy ograniczysz się do chamskich, personalnych ataków? x arogancja, braki w elementarnych zasadach kultury osobistej i obycia, nieznajomość ojczystego języka (w mowie i piśmie), prostactwo, rynsztokowy język, mowa nienawiści. Są przedstawicielami narodu, osobami wybranymi przez społeczeństwo i reprezentantami nas wszystkich. Jeśli się z nimi utożsamiasz - gratuluję, jesteś miszcz, ale nie rób z siebie kretyna i przyznaj, że granica absurdu gdzieś jednak istnieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie będę się cofał do czasów krzyżaków bo to nie o krzyżaków chodzi a o tych co to "bronią demokracji". ja ich pytam dlaczego wcześniej tej "demokracji" nie bronili. np wtedy gdy w polsce pozwalano na torturowanie ludzi. x bo skoro jej wtedy nie bronili a zabrali się za to akurat gdy władzę straciła "grupa trzymająca stołki" to mam prawo sądzić że nie o żadną demokrację chodzi a o stołki właśnie. no bo sorry ale jeżeli dla kogoś "zagrożenie dla demokracji" to niej jest wtedy gdy władza pozwala na tortury ale gdy DEMOKRATYCZNIE wybrany sejm ustawy uchwala to coś wątpię w jego uczciwe intencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciemny lud to kupi. :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasads1313213212132
Chciałbym was przestrzec przed tym co tu wypisujecie na kafeterii. W Polsce istnieje system do podglądania i namierzania obywateli - system ten obsługiwany jest przez zwykłych ludzi; a nie żadne służby specjalne. Dostęp do tego systemu mają zwykli szarzy ludzie....tzn. wasz sąsiad, znajomy etc może was namierzyć i podglądać. Do tego systemu mają dostęp zwykli ludzie i jak zakładacie tu temat na kafeterii czy na innym forum to mogą was namierzyć tym systemem i podglądać. Cały ekran waszego laptopa/tabletu to kamera. W obudowach(bocznych) waszych laptopów są kamery które nagrywają to co robicie nawet jak laptop jest wyłączony - dźwięk i obraz. To samo z telewizorami wyposażonymi w dekodery TV-naziemnej - te telewizory mają kamerki z mikrofonem przez, które można was podglądać... Cyfrowe radio DAB+ to kolejny podsłuch w waszym domu.... Routery WIFI też mają ukryte kamery z mikrofonem do których można się łatwo podłączyć... System do podglądania sprzężony jest ze wszystkimi dostawcami internetu w Polsce i można was łatwo namierzyć. Można też namierzyć was przez komórkę i oglądać z bliska dzięki satelicie gdy niebo jest bezchmurne.... Uważajcie na siebie bo wasze komputery nagrywają to co robicie i działa to na poziomie sprzętowym(niezależnie od systemu operacyjnego). Odczytują nawet wasze myśli w głowie przez fale WIFI... System ten umożliwia namierzenie was nawet z drugiego końca Polski(wioski i miasta). Widać waszą twarz, pomieszczenie oraz to co robicie aktualnie na kompie – wszystko jest też nagrywane.... System ten działa w Polsce od wielu lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....Kopacz do kopania , Oracz do orania, Grabarczyk do grzebania, Tusk do paki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jeśli się z nimi utożsamiasz - gratuluję, jesteś miszcz, ale nie rób z siebie kretyna i przyznaj, że granica absurdu gdzieś jednak istnieje" x granicę absurdu to wy cały czas przekraczacie. dlaczego wymieniłeś tylko polityków pisu u których "chamstwo" widzisz. a ś.p. bartorszewskiego za nazywanie mnie bydłem, sikorskiego za nazywanie mnie "watahą" którą trzeba "dorżnąć" to nie dodałeś do tej listy? bo poza obrzucaniem wyzwiskami tych ludzi to żadnych argumentów na ich "chamstwo i arogancję" nie podałeś. czyżbyś "zapomniał" że nie wystarczy kogoś zelżyć lecz przydało by się to jakoś uzasadnić? ja chciałem się od ciebie dowiedzieć jakie masz wobec tych ludzi zarzuty a nie jakimi słowami potrafisz im naubliżać, no i pytanie dodatkowe czy na miano chama zaslugują wymienieni wcześniej - bartoszewski i sikorski za to co mówili? czy komorowski za "nieznajomość ojczystego języka" prostactwo, niesiołowski za "rynsztokowy język" który trudno z kimkolwiek innym porównać nawet. więc dlaczego oni nie znaleźli się na tej twojej "czarnej liście"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe , czy nadinspektorzy z jewrokołchozu zainteresują się tą niedawną sprawą ponieważ można byłoby złapać oczywistego przestępcę od razy w Brukseli i u siebie , bez specjalnych poszukiwań 'W 2014 r. w ramach struktur Centralnego Biura Śledczego Policji stworzono dwie grupy, które zajmowały się inwigilacją dziennikarzy i ich bliski – przyznał dziś podczas konferencji prasowej Komendant Główny Policji insp. Zbigniew Maj. W ten sposób szef policji potwierdził wcześniejsze doniesienia prasy o podsłuchiwaniu dziennikarzy, którzy opisywali nagarnia polityków PO m.in. podczas wizyt w restauracji „Sowa i Przyjaciele”.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy wybory????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego "rynsztokowy język" nie przeszkadzał ci u nagranych przez kelnerów polityków PO? dlaczego nie umieściłeś na tej liście panów belki i sienkiewicza, pana wojtunika i innych których już nawet nie pamiętam? czyżby ich "rynsztokowy język" ci nie przeszkadzał hipokryto? takie są właśnie wasze standardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to jest normalne że minister obrony powołuje się na Słowaków a ci zaprzeczają że coś z nimi konsultowano i proszą by się więcej nie powoływać ? To są realne szkody PISu jakie nam wyrządza. Kto nas będzie poważnie traktował w NATO ? Oni tam za granicą czy to w USA, czy na Słowacki czy nawet w Turcji wiedzą kto rządzi naszym MON a jak jeszcze widzą takie działania jak ostatnio to na pewno zrewidują swoje podejście do nas. Tego nie widzicie tylko pie/r.dolicie farmazony gdzie był KOD ileś lat temu ? No tak się stało że go nie było, może sytuacja nie była tak zła? Wypisywanie tych ciągłych pytań, gdzie byli itd. to jest tak żałosny argument mający na celu ewidentne uniknięcie niewygodnych tematów jak chociażby ten powyżej przykład z MON i nie tylko. Jestem pewien że są tu opłacane przez PIS trolle bo nie wierzę żeby normalny człowiek był tak głupi :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o aferę podsłuchową to ja wielokrotnie ganiłem PO za to i napawa mnie do teraz obrzydzeniem . Ale to przeszłość Każdy argument na PIS który teraz rządzi jest zbywany argumentem że PO to i tamto. To poziom dyskusji z magla , dobranoc :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalny człowiek jest taki "głupi" bo normalny człowiek widzi ogrom kłamstwa jakim operują "obrońcy demokracji". widzi to że ci cali "obrońcy demokracji" to obrońcy tylko i wyłącznie stołków i dlatego nigdy wcześniej przeciw ewidentnym zagrożeniom dla demokracji nie protestowali a teraz się tak uaktywnili i tak im "demokracja" cenna się stała. u pisu przeszkadza im nie wykonanie jednego wyroku TK, u PO nie przeszkadzało im nie wykonanie prawie 50 takich wyroków. u pisu przeszkadza im "chamstwo i rynsztokowa mowa" u PO im to w ogóle nie przeszkadzało, itd itd. ja nie głosowałem na pis z powodu "chamstwa" PO tylko z powodu ich nadużyć i podporządkowywania interesów polaków interesom zagranicy (polityków i firm) i robienie z nas eksploatowanej kolonii wiec to że jakaś pawłowicz od czasu do czasu zachowa się gburowato mi wisi i powiewa. ale skoro was tak to razi to tak samo was powinno razić u każdej poprzedniej ekipy. dlaczego tak nie jest? ano dlatego że jesteście kundlami na usługach trzymających stołki (opłacanymi albo ogłupionymi) i pawłowicz i macierewicz przeszkaza wam dlatego tylko że istnieje a te wasze zarzuty są wyssane z palca. jakby macierewicz był nawet święty to byście na niego pluli za to że chodzi w czarnych butach (tak jak hitler, bo hitler też chodził w czarnych butach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opisałam Pawłowicz, Macierewicza, Kurskiego i innych bo mnie o to zapytałeś :o :o :o :o Oczywiście, że Niesioł jest takim samym chamem bez ogłady. Co do reszty (poza Tuskiem, bo tego gościa bez względu na wszystko nie trawię) - to, że komuś się zdarzy niefortunna czy wręcz ohydna wypowiedź SPORADYCZNIE nie oznacza, że jest chamem. Sam przyznasz, że jeśli chodzi o Niesioła, Pawłowicz czy posłankę Wróbel - to jest ich język, oni takim posługują się na co dzień, dla nich to chleb powszedni. I znowu ta retoryka: wymieniłaś posłów PIS to napisz co sądzisz o tych z PO, bo o nich już nie napisałaś :o :o Tumaczy się wam od 3 stron a wy dalej nie kumacie tego, że jeśli ktoś całym sercem nie trawi pisiorów NIE OZNACZA, że wielbi i kocha PO, a także że jest elektoratem nowoczesnej i petru :o :o :o Nie dociera?!? To, że pisiory homoseksualistów traktują jak chory twór natury też oczywiście odkręcisz, nie? To, że już jawnie zapowiedzieli, że Biedroniowi nie tak łatwo będzie utrzymać swoją prezydenturę też nie uważasz za zagrożenie demokracji, nie? Podobnie jak fakt, że dofinansowywać będą dziedzinę naprotechnologii, ale na in vitro szans już nie ma? To nie ciemnogród, to nie odbieranie szansy tym, którzy na nią czekali całymi latami i wreszcie dano im polizać tego cukierka, nie? To, że zasiłki dla niepełnosprawnych tną już teraz to też fikcja, pewnie wina Tuska, hm? Oraz to, że kuszenie 500zł na dziecko -wbrew temu co mówili i obiecywali- obejdzie najbiedniejszych, bo stracą przez to inne świadczenia? Możemy tak do us/ranej śmierci, nie porozumiemy się. Będziecie albo milczeć w odpowiedzi na konkretne pytania (jak Otulona i Iftara) albo odkręcać kota ogonem (jak ty, gościu od Niesiołowskiego i Bartoszewskiego; a propos Bartoszewskiego - może przypomnisz kontekst jego wypowiedzi co? :o I teraz polecę twoim klasykiem: o "spieprzaj dziadu" i "małpie w czerwonym" już nie napiszesz? :o 🖐️ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***o s********j z tymi wywodami na pol strony kto ten belkot myslisz bedzie twoj czytac idioto ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby ustalić, że od tej pory nie wolno w tym temacie wspomnieć o PO, jej posłach, o byłym rządzie, temat by zdechł. To są wasze JEDYNE chciałam zauważyć kontrargumenty na WSZYSTKO. Czytam codziennie, każdy jeden post. Wśród zwolenników rządu nie ma tutaj ANI JEDNEJ, powtarzam: ANI JEDNEJ argumentacji ich poczynań, które nie wiązałyby się z kodem, po, tuskiem czy w ogóle byłym rządem. ANI JEDNEJ. Dziękuję, dobranoc. To by tłumaczyło czemu się tutaj nie udzielacie, kiedy nikt poza wami nic nie pisze. Sami do siebie o PO przecież pisać nie będziecie, nie? No. Jesteście żenująco śmieszni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja głosowałem na pis tylko dlatego że obce koncerny w polsce wykazują latami straty i jakoś nie bankrutują. czasami zmieni się forma własności zeby zyskać jakieś ulgi podatkowe i tak ciągnie się to już od lat. a polski przedsiębiorca musi się użerać z urzędami i kontrolami i ciągle go n*******lają jakimiś karami bo on się nie obroni. polski podatnik od 8 lat nie miał podniesionej kwoty wolnej ale podatek od banków i marketów to "nie może być wprowadzony bo konsumenci to odczują" ojejej. ciekawe że oni się tak o nas troszczą jak banki mają płacic podatki ale jak my je mamy płacić to już wtedy nie. głosowałem na pis bo nie mogłem znieść już tej propagandy w tv gdzie każdego komu nie podobało się przyznawanie coraz większych praw pedałom nazywano "homofobem" i ordynarnie ubliżano. nie mogłem znieść już tej propagandy gdzie mimo że pewnie z 90 pro ludzi jest przeciw przyjmowaniu uchodźców to większość zaproszonych do studia ubliża nam od "ksenofobów". kogo te media reprezentują w takim razie bo na pewno nie społeczeństwo? i mimo że większosc tych imigrantów to młode byki to na planszy ilustrującej program jest kobieta z dzieckiem. no i oczywiście głosowałem na pis bo nie chce państwa które "istnieje tylko teoretycznie" jak to przyznał minister rządu który tym państwem 8 lat rządził i oficjalnie twierdził że jest z***biście. i nie chcę do lekarza albo do sądu czekac kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona - TO PO JAKI CH/UJ ciągle pytacie z Myrem "gdzie byli ci obrońcy demokracji"???????? Sama sobie przeczysz, ale dawaj, chętnie posłucham jak znowu będziesz odkręcać kota ogonem pisząc, że nie rozumiem tego, co piszesz :D :D :D (uprzedzę cię: to, że piszesz "jakie to ma znaczenie" oznacza, że skoro nigdy nie protestowałaś, głupio by było, gdybyś kiedykolwiek zaprotestowała. A to z kolei ośmiesza twoje oburzenie z poprzedniej strony odnośnie wypowiedzi myra i gościa). :o :o :o :o 🖐️)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego p********ia sie czytac nie da zmykam na trening !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za radę, ale mam lepsze rozwiązanie ;) Zostawię schorowanych na głowę psycholi samych na topie. Bo po raz 4ty w ciągu 2 dni nie odnosisz się rzeczowo do ANI JEDNEJ rzeczy, którą do ciebie napisałam. Cóż, życzę ci tego, aby z roboty na produkcji jak najszybciej wrócił Myr - będziesz miała godnego siebie interlokutora, który nie będzie zadawał niewygodnych pytań, będzie cię głaskał po głowie i zapewniał w tym, jaka jesteś wyjątkowa, niepowtarzalna i unikatowa (wszak niełatwo zaciążyć potrójną, bezdzietną rozwódkę chyba, nie wiem, nie znam się) Adijos 🖐️ Aha. I nie chwal się tak (już 3 raz na 3 czy 4 strony), że siedzisz na politycznych topach od 11 lat. To obciach i klęska, nie życiowy sukces, Otulona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Sam przyznasz, że jeśli chodzi o Niesioła, Pawłowicz czy posłankę Wróbel - to jest ich język, oni takim posługują się na co dzień, dla nich to chleb powszedni. I znowu ta retoryka: wymieniłaś posłów PIS to napisz co sądzisz o tych z PO, bo o nich już nie napisałaś pechowiec.gifpechowiec.gif" x nie przyznam bo mi to kompletnie zwisa i w ogóle mnie to nie obchodzi. nic szczególnie chamskiego z ich ust nie słyszałem. jakbym chciał magistrów elegancji to bym sobie takich poszukał i na nich głosował ale nie magistrowie elegancji mają rządzić krajem. nawet prostackie maniery komorowskiego mi nie specjalnie przeszkadzały. przeszkadzała mi jego głupota i związki z WSI. przeszkadzało mi to że PO i reszta "grupy trzymającej stołki" a nasz naród za nic i sprzedadzą nas za czapkę gruszek. że będą dzień i noc łgać w telewizji a między sobą sami przyznają że doprowadzili państwo do stanu takiego że "istnieje tylko teoretycznie". i dlatego zagłosowałem na pis i to ich różni od PO. i dlatego uważam to co robią za dobre dla polski. a wasze ataki są po prostu załgane bo prawdziwych argumentów nie macie ale pluć chcecie czy to za wynagrodzeniem czy z głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iftara, Ty gruba świnio, p********y babusie niedor****ny, wklej swoją fotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
g****o z tej kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdolę, jakim ta kafeteria jest gównem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a czy te posty się nigdy tu nie pojawią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:24 idź idź, a białko zamiast w mięśnie, wstrzyknij sobie w potylicę :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:32 Już raz mieliśmy pisiorów za rządzących. Przypominam, ze rządy zaczęli od rezygnacji z koalicji, o której trąbili całą kampanię wyborczą. Podobnie jak o podatku liniowym zresztą. Wybiórcza i krótka ta wasza pamięć, nie ma co. I znow - nie odnosząc się do PO coś dobrego umiesz o nich powiedzieć? Osiągnięciach, dokonaniach, wizjach, o tym, co obiecali, a z czego już się wycofują/wycofali (kwota wolna od podatku, emerytury, zasiłki dla inwalidów, etc) czy dalej będziecie jak mantrę powtarzać to samo co na poprzednich 100 stronach? Niech zgadnę. Nie jestem wyborcą PO. Nie obrażaj mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×