Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY... archiwum2

Polecane posty

Gość gość
no i w*********j stąd głupia k****. już mam dosyć tych ujadaczy na ten pis którzy żadnych argumentów nie mają ale wszystko co pis nie zrobi to im źle. nagonka się zaczęła nawet o to że flagi ue nie było na konferecji szydło. czy można sobie wyobrazić bardziej idiotyczne zarzuty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona, gdybys jedździła po świecie albo chociaż znała języki wiedziałabyś, że określenie "loverboy" jest określeniem czułym, śmiesznym, dowcipnym, ale wyrażającym kogoś, do którego mamy ogrom sympatii i pociągu. To nie "kochaś", jak się zwykło na polski tłumaczyć. Nie obruszaj się tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asasads.Święta prawda.Wiedzy rodacy.To nie teorie piskowe.Sama nie wierzyłam na początku.Nikt nie wierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"uż raz mieliśmy pisiorów za rządzących. Przypominam, ze rządy zaczęli od rezygnacji z koalicji, o której trąbili całą kampanię wyborczą. Podobnie jak o podatku liniowym zresztą. Wybiórcza i krótka ta wasza pamięć, nie ma co." x a ja przypominam że za tych "strasznych" rządów pisowskich gospodarka rozwijała się jak nigdy wcześniej i nigdy później. deficyt budżetowy był obniżany, podatki też, napływ kapitałów inwestycyjnych rekordowy więc się nie ośmieszaj krytykowaniem tych rządów bo żaden buzek, miller że o tusku nie ma co wspominać nie może się z tymi wynikami nawet porównywać. a podatek liniowy to miała PO wprowadzać a nie pis. pis NIGDY o podatkuliniowym nie mówił. wasza bezczelność przekracza wszelkie granice po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotrowicz: "Prokuratura ma być instrumentem władzy" :D :D :D I co wy na to, robaczki? Bez komentarza czy zarżycie radośnie? Aaaaaaaaaaaaa, wiem!!!!!!!!!!!!!! "Prawo rządzącego", tak Iftara? :D :D :D Prawo I Sprawiedliwość na całego, podobnie jak wolność i niezawisłość. Żenada. Do kwadratu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:00 Mieli wprowadzić W KOALICJI z Pisem, nie bądź bezczelny :o :o :o :O :o Do faktów odsyłam, a nie szwankującej pamięci :o :o :o http://mniejpodatkow.pis.org.pl/raport.php Pis wycofało się z koalicji, a potem nie przepchnęli projektu ustawy platformy :o :o 🖐️ gospodarka się rozwijała, owszem. Czekaj czekaj, przypomnij mi. Przed czy po kryzysie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"I znow - nie odnosząc się do PO coś dobrego umiesz o nich powiedzieć? Osiągnięciach, dokonaniach, wizjach, o tym, co obiecali, a z czego już się wycofują/wycofali (kwota wolna od podatku, emerytury, zasiłki dla inwalidów, etc) czy dalej będziecie jak mantrę powtarzać to samo co na poprzednich 100 stronach? Niech zgadnę." x ja mam rozliczać pis po dwóch miesiącach rządzenia? czy twoja bezczelność ma jakiekolwiek granice? to się już naprawdę nie mieści w głowie. ja na pewno rozliczę pis z tego co robi ale po dwóch latach rządów a nie po dwóch miesiącach. oskarżanie o "niedotrzymywanie obietnic wyborczych" po dwóch miesiącach rządzenia to jest nie żadne rozliczanie a zwyczajna nagonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój, przecież wg tych psycholi kryzys to wymysł Tuska i Putina, jaki kryzys :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:03 Czy tak jak z tym podatkiem liniowym mam ci podesłać linki z wywiadami pisiorów, którzy już oficjalnie odwołali rzeczy, o których napisałam wcześniej? Naprawdę chcesz się już do końca skompromitować? 2 miesiące minęły - owszem - ale z kilku obietnic wyborczych, które to mieli już w słynnej teczce 100 ustaw, które były rzekomo tylko do klepnięcia i to w pierwszej kolejności, już się oficjalnie wycofali. Chcesz ich bronić, jesteś za nimi - spoko, możemy dyskutować. Ale nie rób ze mnie debila, nie mam pamięci jak mieczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w sumie wszystko spoko, że się wycofują, tylko ostatni kretyn miałby nadzieję na faktyczne obniżenie wieku emerytalnego, czy 5 stów na KAŻDE dziecko albo obniżenie kwoty wolnej od podatku, tylko ostatni kretyn. Tylko dwa pytania: 1) ilu tych kretynów jest? Liczba moze być zatrważająca 2) dlaczego dla niektórych to wszystko było do przewidzenia, tak boleśnie do przewidzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czekaj czekaj, przypomnij mi. Przed czy po kryzysie? " x najwidoczniej "pomiędzy kryzysami" bo przed pisem też nasi władcy mieli "permanentny kryzys". deficyt budżetowy ciągle rósł a jak czasami nie rósł to rosły podatki i robiono "reformę reformy poprzedniej reformy" żeby nas tylko coraz bardziej ogolić (w wyniku "reformy ubezpieczeń społecznych" średnia emerytura została zmniejszona z ponad 60 proc ostatniej pensji do 30). więc jakoś tak poza pisem to każdy z łajdackich rzadów tłumaczył swoje łajdactwa i niegodziwości wobec polaków rozmaitymi "trudnościami" na które oczywiście wpływu nie miał. trzeba być niewiarygodnie głupim żeby w to wierzyć. x to samo jeżeli chodzi o oskarżanie pisu o to że nie było koalicji z PO i że pis nie realizował ustaw PO. poziom łajdactwa potrzebny do rzucania tego typu oskarżeń przekracza wszelkie granice. ciekawe jest natomiast dlaczego PO ich nie realizowała jak już doszła do władzy w 2007? nie odpowiadaj, przecież dobrze wiem - to wina pisu i kryzysu bo przecież PO "nie chciała ale musiała" nam podwyższać podatki. jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona nie ma żadnego dziecka, dajcie spokój. Siedzi babol 24/7 na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czy tak jak z tym podatkiem liniowym mam ci podesłać linki z wywiadami pisiorów, którzy już oficjalnie odwołali rzeczy, o których napisałam wcześniej?" x podsyłaj, chętnie się z ciebie pośmieję. jeżeli to będą takie same łgarstwa "jak z tym podatkiem liniowym" bo podatek liniowy nigdy nie był postulatem pisu. ciągłe powtarzanie tego kłamstwa świadczy tylko to tym jaką jesteś załganą kurwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:10 Tak dla przyzwoitości mógłbyś napisać "a, no tak, faktycznie obiecali ten liniowy, sory, coś mi się popieprzyło". Ale, jak cudownie przewidziałam, będziesz chrzanił teraz w kółko o PO. Świetnie, tylko ja nigdzie nie napisałam, że jestem zwolenniczką PO. Rozmawiamy po prostu o obecnym rządzie i o tym, jak się rakiem wycofuje z ogromu spraw. Tylko idiota tego nie widzi. Albo pisior. (to co z tym liniowym?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jest tylko jedna rzecz, której kobieta nie wybaczy facetowi nigdy. Bycia pierdołą."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciągłe powtarzanie tego kłamstwa świadczy tylko to tym jaką jesteś załganą k**wą. x I w tym momencie mówię ci ch/u/j ci w du/pę aż po same pomidory, żegnam ozięble 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
natomiast podatek liniowy był postulatem PO. ciekawe dlaczego przez 8 lat nie został wprowadzony? no i oczywiście przypomnienie tego faktu jest dla ciebie "skandaliczne" bo przecież "ja ciągle tylko piszę o PO" podczas gdy powinienem łgać i zarzucać pisowi że "nie realizował obietnic wyborczych" nawet jeżeli to były obietnice PO. x i co ciekawe zarzuty wobec pisu o rzeczy sprzed lat 10 nie są niczym skandalicznym a przypomnienie że "zamachu na demokrację" dokonała PO pół roku temu gdy uchwalała ustawę o TK to już tak o ty od trzech czy iluś tam stron piszesz żebysmy już o tym nie wspominali. ciekawy to sposób na dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w*********j k*****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kadarka, co z Piotrkowiczem? :D Komcia jakiegoś wystawisz może? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jeszcze zanim załgana k***o pójdziesz to podeślij mi te linki jak to "pisiory" się wycofują. ale nie podeślesz bo to takie same łgarstwa jak to że pis kiedykolwiek podatek liniowy obiecywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
😴 zmień płytę 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:22 Nie gadam z patolami, sorry, linków patolom też nie podsyłam ale google nie gryzie, poszukaj sam, uczyli w zaocznej podstawówce na informatyce? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja nienawidzę tego tematu. muszę się tu k***a użerać z tymi p**********i łgarzami i zabiera mi to tyle czasu że mnie szlag trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
and so the story goes, tirari tira rira rira rira rira ri, tira ri, tira rira rira rira rira ri, tira ri, tirarira ria rita tiiiiiii :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kilku tekstach w zeszłym roku opisaliśmy patologie panujące w Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych. To finansowana z budżetu placówka, która winna doradzać instytucjom państwowym w sprawach zagranicznych. Za czasów ministrowania Radka Sikorskiego PISM przeobraził się w podmiot prowadzący nieczytelną politykę na pograniczu spraw zagranicznych, lobbingu i biznesu. Instytutem kierował wtedy Marcin Zaborowski, a szefem rady był Jan Krzysztof Bielecki. x http://kulisy24.com/nasze-sledztwa/prokuratura-wyslana-do-dyplomacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
top się wiesza, myr, napisz coś, to się nawet serwery obudzą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Rozmawiamy po prostu o obecnym rządzie i o tym, jak się rakiem wycofuje z ogromu spraw. Tylko idiota tego nie widzi. Albo pisior." x obecny rząd powstał dwa miesiące temu i rozliczanie go z obietnic wyborczych po dwóch miesiącach rządzenia to zwyczajna nagonka i świadczy o tym że jesteś napuszczoną na pis koorvvą która będzie ujadać bez przerwy i o żadnej dyskusji z tobą nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak to myr ma coś napisać, to trzeba czekać do 4-5 nad ranem. Wcześniej nie ma transportu do roboty, to śpi zamiast pisać, a o tej 3:30, do wczesnego śniadanka, zawsze sobie coś tam skrobnie :classic_cool: Było z dedykacją dla Otuliny, to teraz dedykejszyn dla Myrusia ❤️ https://www.youtube.com/watch?v=SOHHXWxZ7L0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej ,niebieskie dziewczyny, nie myślałyście, żeby się na DESSę przenieść? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:25 No właśnie już od 2 stron widać, że ci żyłka pęka. Uważaj, bo w końcu pęknie całkiem i będziesz musiał zbierać kau spod krzesełka :classic_cool: chce ci się? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×