Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY... archiwum2

Polecane posty

Gość gość
O ich związku wypowiadać się może chyba tylko shatyn i ifka, bo nikt inny nie śledzi tutaj strony w stronę jak ostatni przegryw dzień w dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dobra, poważnie. Rozumiem, że dziecko Otulonej i Myrevina jest maleńkie, tak? No bo przecież oni nie są razem długo chyba? (bez złośliwości się pytam). X Żeby ten top nie był tak rwany na kilkadziesiąt mniejszych, to można by sprawdzić, kiedy przestała chlać, a kiedy, że Myr właśnie wrócił z taśmy i zajmuje się ich synem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pokazuje wczorajszy wieczór - Otulona chlać raczej jednak nie przestała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No przestała na czas ciąży, teraz znowu daje w palnik. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
póki nie mylą jej się topy i nie wchodzi na Dessę, żeby pieprzyć tam te swoje mundrości, nic się nie dzieje, niech pije na zdrowie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otuIona
Nie mogę teraz pisać, gdyż karmię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otuIona
Przepraszam, miało być czytać, wybaczcie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otuIona
Już sama nie wiem, czego nie mogę. Pisać czy czytać. Oto jest dylemat. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otuIona
Kurde, ale wygląda na to, że mogę i czytać, i pisać. To o co Wam chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona niezalo
Nie mogę także zrobić kupy. Od trzech dni. Myślicie, że mogą mieć na to wpływ wlewki do/od/byt/nicze ze spirytusu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otuIona
Przepraszam Was, ale postanowiłam nie odpisywać na idiotyczne posty, aktualnie prowadzę dysputę (trudne słowo) z jedynym mądrym człowiekiem na tym forum, baronem pancernym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko jedyna, co to za rzecznik jest... masakra. Ten dzieciak się naprawdę nie nadaje, czy oni tego nie widzą???? Większą krzywdę robi, niż pożytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądrości otulonej: X otulona_snem 2015.08.13 Temat,bez tematu ot tak zalozony chyba,bez zadnej konkretnej ideii,otwieram sobie jedno piwo,bo upal,a raczej nie upal ale ta wilgotnosc mnie dobija p jak ktos ma koty pytanie czy jedza? bo moje pija jedynie mleko i to z lodowki w miskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem 2008.12.10 sluchaj..ja tez nie jestem aniolkiemsmiech.gif ale u mnie zadzialalo moje wewnetrze poczucie humoru, ktore mysle ze Ty tez posiadasz wiec majac 17 lat lazilam sobie po sklepie , przegladajac ciuchy byla zima..no i tak laze laze, wydawalo mi sie ze z mina wladcza i madra i nagle, przechadzajac sie miedzy tymi szmatami trafilam na lustro..stoje patrze i mysle Boze to ja??smiech.gif to jakas wredna naburmuszona okropna babolasmiech.gif ja nie chce tak wygladac i byc tak odbieranasmiech.gif no i teraz staram sie usmiechacusmiech.gif nie zawsze wychodzi i wredny babolec nie daje o sobie zapomniec, ale warto probowacusmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem 2011.08.10 tak czy siak kolego radze luz,mi tez go radzono nie posluchalam i za "dyskusje" z nim gdzie rzucalam k**wami i pi**ami na niego und ch*jami mialam 4 bany,wiec po Ci ci to jezyk.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem 2011.08.12 Prosze bardzo nie laczyc mnie z osoba Myrevina..moze sie na mnie obrazi ale malo mnie to obchodzi co robi prywatnie, to jego sprawa ja tu pisze bo lubie polityke, i dyskusje z madrymi ludzmi jak Myrevin,wielbiciel, iftar wawcia, Maagdalenka i On.. lub Anouk... X Ahahahaha Wawcia, pedale, zobacz. Kiedyś zamulona uważała Cię za mądrego ludzia, buahahhaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem 2011.08.12 mam kota na kolanach,dwa zimne browary w lodowce,tortille z kurczakiem w piekarniku, i 30 nieodebranych polaczen smiech.gif http://allegro.pl/labrador-ze-zlamanym-kregos lupem-bez-jezyka-pomocy-i1748133784.html otulona_snem 2011.08.12 i malboro frost blue cool.gif X Ciekawa lektura, wciągnęło mnie. X Pijaczka, napruta wiecznie. Nie wierzę, że ona urodziła dziecko. Po prostu nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
killer mandżaro 2011.08.13 otulona_snem Prosze bardzo nie laczyc mnie z osoba Myrevina..moze sie na mnie obrazi ale malo mnie to obchodzi co robi , to jego sprawa ja tu pisze bo lubie polityke, i dyskusje z madrymi ludzmi jak Myrevin,wielbiciel, iftar wawcia, Maagdalenka i On.. lub Anouk... Taaaaaa......pamiętam jeszcze pewnego razu na jednym z nieistniejących topików jakie poematy utrwalaś na jego część.....w stylu"od.....cię się od Myrevina bo on jest niczym szczyty o łagodnych zboczach i jest uosobieniem mądrości i łagodności oraz tolerancji...etc". No to było coś. Także nie bardzo to pasuje do tego jak się teraz tak bardzo osobiście od niego dystansujeszcool.gifjezyk.gif X A ha ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem 2011.08.18 a u mnie to jakis taki durnowaty nawyk po przebudzeniu,pilot cyk i ten tefalen,ljest tam tez pogoda i zegar,a mam do pracy na 9.00 wiec w miedzyczasie kawa,prysznic i latam po chacie i zerkam jezyk.gif http://www.youtube.com/watch?v=_Zk3FrXqA08 otulona_snem 2011.08.18 reszta porannych programow to jeszcze gorsza kicha bo gotuja non stop jakies potrawy,i proponuja krewetki krolewskie na sniadanie ciezko zapieprzajacym ludziom smiech.gif X :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem 2015.01.10 IMHO naietnosci i chuci nie usprawiedliwia bzykanie bedac zonatym,poza tym to pewnego rodzaju egoizm,bo on musialby dozyc 90,zeby doczekac matury tych dzieci,ja mu rzecz jasna tego zycze,ale w praktyce to wiadomo jak to moze wygladac X Myro to chyba doczeka, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona, a teraz kościelny wzięłaś ślub, po tych dwóch wcześniejszych, cywilnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem 2011.08.21 moze gdybym miala dziecko to wtedy bym sie nauczyla oszczedzac oczko.gif ,a kto wie moze w tym roku sie uda jezyk.gif X W Dortmundzie nie wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pjaczka nie pijaczka, ma dziecko, nie ma - w obliczu jej tępoty i ograniczonego postrzegania rzeczywistości to wszystko i tak bez znaczenia :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnaś zmienić złociutka nick z "otulona snem" na "omulona piwem" :o jesteś żenująca, alkoholiczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona już wytrzeźwiała? Bo się zaciął topik i nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mendy ciągle mendzą na tym zj*****m temacie. że też to j****e życia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet Anouk sie z tego topa zawiela. Jedyna madra z tego towarzystwa byla, jedyna. I potrafila rozmawiac na argumenty, SWOJE a nie jedynie opozycyjne dla zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona teraz przylgnęła do barona pancernego :D Czego się spodziewać, potrafi gadać tylko z tymi, którzy mają te same poglądy co ona - na resztę leje ciepłym moczem, bo jej kontrargumentacja jest żadna, zerowa, nulowa, w każdym jednym temacie, co udowadniała tu za każdym razem, kiedy tylko ktokolwiek podważał jej teorie. Może trzeba Barona uprzedzić, że Otulona łowi facetów celem zapłodnienia :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×