Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zasmucona mama

muszę iść do pracy bo oszaleję w domu

Polecane posty

Gość gość
Ale to całkiem normalne. Jest ogłoszenie "szukam pracownika" to idziesz i tam zostawiasz swoje CV. Z takim podejściem to będzie Ci trudno cokolwiek znaleźć. No i co, że się uśmiechnęła i skąd wiesz, że ta "kupka" to były same cv? Idź do takiego sklepu, powiedz, że widziałaś że poszukują pracownika i z kim możesz porozmawiać, bo jesteś zainteresowana rozmową i pracą. Wyjdź z inicjatywą, zrób pierwszy krok. Walczysz o siebie i swoją przyszłość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jej sie nie chce tylko maz wyrzuca do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasmucona mama
Bzdura, niemnie do pracy nie wygania Mąż mówi, żeby zrobiła tak żebym była szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okej zasmucona mamo, wiemy ze Ty chcesz iśc do pracy, dlaczego tylko odrzucasz większość dobrych tu pomysłów? A bo krzywo na mnie spojrzą, bo ci głupio, a bo tam tylko po znajomości, a bo ile osob odpowiedziało itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana ja po 15 latach tez zostałam bez pracy. Przekwalifikuje się na opiekunkę - terapeutke. Są szkoły po licealne bezpłatne np. Sigma tam jest mnóstwo ofert szkoleń. Ja jako nauczyciel nie mogę w swoim zawodzie znaleźć pracy. Robie 2 semestralne studium opiekunki terapeutki i uwierz juz mam zlecenia opieki. Jesteśmy społeczeństwem starxejacym się i to jest furtka dla mojej pracy. Dyplom magistra schowałam głęboko. Polecam ten kierunek. Zanioslam podanie o pracę do Mopsu i zaraz zadzwonili. Teraz pomagam potrzebującym i nie wychodzę z pracy z bólem głowy jak to było w szkole. Dodam, że mam 40 lat. Na naukę nigdy nie jest za późno. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak rozumiem porosyłałaś informacje po znajomych, ze czegos szukasz? Czy nie słyszeli, nie maja nie szukają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patpat
Dzień dobry, na rozwój nigdy nie jest za późno. Czasem warto też rozważyć inne opcje (nie tylko studia), np.praktyczne i bogate w aktualną wiedzę kursy. Konkurencja wśród kandydatów jest duża, dlatego bardzo istotne jest nowoczesne, zgodne z aktualnie obowiązującymi trendami CV, które podkreśli mocne strony i sprawi, że pewne "luki" nie będą rzucały się w oczy. Serdecznie zapraszam Panią do skorzystania z usług http://hrmawu.pl/ . Służymy też wskazówkami jak szukać skutecznie pracy :) Pozdrawiam, Patrycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ekspedientka wzięła to moje cv, uśmiechnęła się, otworzyła szafkę i odłożyła na całkiem spory stosik. xxx moja ciocia ma 3 sklepy i ZAWSZE jak potrzebuje pracownika to przegląda właśnie taki stosik, nieraz nawet w 6 miesiecy od złożenia CV przez taką osobę dzwoni do niej i zaprasza na rozmowę. Nigdy nie daje ogłoszeń o prace bo ma własnie taki stosik w razie czego który przegląda i wybiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zapisałam się kurs sommelierski w http://www.vinotrio.com.pl/ Zostanę ekspertem w temacie win i mam szansę na bardzo dobrą pracę w sklepie monopolowym-takim renomowanym albo w restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekwalifikuje się na opiekunkę - terapeutke. Są szkoły po licealne bezpłatne np. Sigma tam jest mnóstwo ofert szkoleń. Ja jako nauczyciel nie mogę w swoim zawodzie znaleźć pracy. Robie 2 semestralne studium opiekunki terapeutki i uwierz juz mam zlecenia opieki. Jesteśmy społeczeństwem starxejacym się i to jest furtka dla mojej pracy. Dyplom magistra schowałam głęboko. x x i serio wg ciebie to takie fajne? Ja miałam problem, bo faktycznie po moich durnych studiach humanistycznych nie znalazłam w ogóle pracy, potem wychowywałam własne dzieci, az miałam w cv ponad 10 lat pustych. Probowałam szukac pracy jako opiekunka osób starszych . Nastawienie miałam super, motywacje, i chec do pracy, chciałam dac z siebie wszystko. Pierwsza starsza pani, poprzednia opiekunka z nia nie wytrzymała. Chyba miała depresje, cały czas zły humor, mimo ze sie starałam jak mogłam, chyba jej nie przypadłam do gustu. Potem znalazłam prace przy opiece na starszym małzeństwem, było 70 chetnych na te prace za 1200 zł na mc bez umowy. starszy pan, rewelacyjny, jak do rany przyłóz, a jego zona.... zatrudniła mnie jej córka, mówiła, ze z pania sa problemy, bo czasem odpycha... he he chyba chodziło o to, ze bije, jeszcze do tego humorzasta i złosliwa, trzeba było gotowac, a tej babie nigdy nic nie smakowało. Byłam u nich jeden dzien, wypytywała mnie czy mam meża, i czy wiem z kim mam dziecko (!). Po tym jednym dniu stwierdziła, ze musze 'zrobic sobie urlop", bo ugotowałam obiad- był b dobry, wszystko wyszło ok, ale ona stwierdziła, ze musiała mi pomagac cały czas- przyszła do kuchni jak tam go robiłam, i cały czas gadała, ze mam wlac olej, ze kotlet trzeba przełozyc na druga strone - bo chyba myslała, ze ja nigdy kotleta nie smazyłam (miałam wtedy 36 lat i dwójke dzieci, wiec wiadomo, ze sie umie gotowac). Praca ze starszymi ludzmi to czesto jest horror, i w niczym nie przypominaja własnej babci, jak to sobie przedtem wyobrazałam. Do tego cały dzien z kims tak niesprawnym, chorym moze przyprawic o zły nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jeszcze moge dodac, to faktycznie siedzenie w domu jest straszne, i tego zdecydowanie nie polecam. Siedziałam ponad 10 lat i to dla mnie jest stracone zycie, szanse na dobra prace pewnie tez. Ale nie warto sie poddawac. Ja niedawno znalazłam prace, nawet bez składania cv, pracuje w stajni, karmie konie, poje, sprzatam boksy z gówienek, wyprowadzam stwory na padok, strasznie męcząca praca, ale w ciszy i spokoju, sto razy lepsza jak dla mnie od supermarketów, czy opieki na starszymi osobami. Nie wiem jak długo popracuje, ale kazdy dzien jak dla mnie dobry, wreszcie cos robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę przyszłe mamy o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej stanu wiedzy kobiet w ciąży na temat żywności funkcjonalnej :) poniższa ankieta ma formę testu :) dzięki czemu będziecie Panie mogły sprawdzić co wiecie na temat tej nowej żywności jak również dowiedzieć się czegoś nowego w tym temacie Zapraszam i dziękuję za każdą udzieloną odpowiedź :) link: http://www.survio.com/survey/d/A8P9P2V9I2U9T6K7K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również ciekawe artykuły można znaleźć na stronach Zobacz całość: 7 grzechów głównych niani www.warszawaniania.pl Jak zostać dobrą opiekunką do dziecka ? www.warszawaopiekunka.pl Czym kierować się przy wyborze niani dla dziecka? www.nianiapraca.pl Opiekunka na wakacje www.krakowopiekunka.pl Szukając niani – sprecyzuj swoje oczekiwania www.opiekunkadodzieckakrakow.pl Opiekunka do dziecka, babcia czy przedszkole? www.opiekunkadodzieckapoznan.pl Niania z zamieszkaniem we Wrocławiu www.opiekunkiwroclaw.pl Chcesz wrócić do pracy po urlopie macierzyńskim? www.opiekunkalodz.pl Jak wybrać odpowiednią opiekunkę www.opiekunkalublin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że tak ja jak wracałam do pracy to byłam tak zielona co i jak i to co bylo aktualne przed zajsciem w ciaze już teraz nie funkcjonowało. Ja poratowałam się tą stronką https://www.procedurawfirmie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×