Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dostajecie albo dostawałyście lanie?

Polecane posty

Gość gość
A za co masz największy żal. Bo ja za to że rozebrano mnie i cipke każdy widział i okres mi ciekl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to, że mnie nigdy nie kochali. Nigdy nie byłam dla nich wystarczając dobra. A przynajmniej tak się czułam, przez ponad dwadzieścia lat mojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wam do przeczytania fajna książkę. TRAFIONA PRZEZ PIORUNA Gloria Polo. Warto ja przeczytać aby odmienić życie swoje. I można dac ja nawet rodzicom przeczytać. Daj matce np w prezencie. To książka z prawdziwego zdarzenia. Warta więcej niż inne książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytajcie kasy jrytka w godzinę można przeczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Trafiona przez piorun", a nie pioruna :/ Czytałam tę książkę, nie zrobiła na mnie najmniejszego wrażenia, jak byłam ateistką, tak dalej jestem. Na dodatek jest napisana fatalnym językiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak PIORUNA. Ja ze słownikiem pisze. Ale jak chcesz. A z jakiego miasta jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może podam inną książkę ale taka drastyczna jak horror też nie wieże chyba ci tam pisze ale jest straszna OSTRZEZENIE Z ZASWIATOW boaventure Mayer. Fajny horrorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/64614/trafiona-przez-piorun-stalam-u-bram-nieba-i-piekla ==> nie mam zwyczaju się kłócić o coś, szczególnie kiedy wiem, że mam rację. Przede wszystkim, trafiona przez pioruna to nie jest po polsku napisane. A po drugie, sprawdziłam sobie tytuł dla pewności. Ale jak chcesz, to się upieraj. W kwestii języka polskiego i książek ciężko jest mnie zagiąć, to moja praca i pasja. A ostrzeżenie z zaświatów to bzdury jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem jak można własne dziecko krxywdzuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedna k***wski horror najlepszy jaki czytałam. CZERWONA ROZA ellen rimbauer. Z poleceniem Kinga. Znasz. Warto przeczytać. Sory że błędy runie ale z tej pisze szybko i ze słownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta TRAFIONA to nie Książka ale jak by świadectwo słowami. Taki styl to ma. Można ruznie interiretiwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co czerwona różę też czytałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz że Agata christin była dyskektyczką i analfabetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz muszę jeszcze jedna ci polecić która jest mało znana raczej bo stara ale jedna z najlepszych. I to bardzo dobra na genialną. SEKRETNY DZIENNIK LAURY PALMER. Super !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znasz takie????????? Przeczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te dwie ostatnie które polecam są genialne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta ostatnia ti kokega z 10 tacy czytal jak salam wciagnela go bardzo. A czytac ksiaej wogile nie lubił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecisz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, pisarka była analfabetką, błagam Cię. Była dyslektyczką, to prawda i co w związku z tym. Ludzie z dysami znakomicie sobie radzą. Poza tym, te zaburzenia nie polegają na tym, że się nie potrafi odmieniać przez przypadki. Widziałam oryginalny serial pisany przez Kinga, książka mnie nigdy nie zainteresowała. Wolę inny rodzaj literatury.
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecisz mi jakieś książki. Jesteś tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sekretny dziennik laury palmer. Znasz jest świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie też podręczniki o motoryzacji samochodach technice, podruzach itp czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co ty lubisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię ciężkie książki, tematycznie i objętościowo. Eco, Joyce'a, Nabokova, lubię też Zimmer Bradley czy Murakamiego. Z polskich dla rozrywki lubię sobie poczytać Twardocha i Cherezińską na przykład.
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie było zupełnie odwrotnie. To ja z bratem obrywałem lanie przy siostrach a one nigdy. Na dodatek mogły zawsze być obecne przy laniu a dostawaliśmy sznurem na doły tyłek. Przy okazji widziały też co mamy z przodu. Problem był zwłaszcza gdy byliśmy starsi i nasze stojące siusiaki mogła oglądać młodsza siostra. Starsza jakoś nam nie przeszkadzała bo jak byliśmy mali to pomagała mamie w myciu nas i często gołych widziała. Najgorsze było to , że ta młodsza chwaliła się swoim koleżankom, że widziała nas gołych jak dostawaliśmy lanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też dostawałem przy młodszej siostrze. Ona była zawsze grzeczna i nie pamiętam aby kiedykolwiek dostawała lanie. Ja natomiast średnio raz na dwa tygodnie miałem rżnięty goły tyłek skakanką siostry. Zazwyczaj lanie poprzedzało przesłuchanie i wykład na temat niestosowności mojego zachowania. Na koniec zapadał wyrok, zawsze taki sam - lanie. Rodzice wysyłali siostrę aby przyniosła skakankę a ja w tym czasie musiałem rozebrać się do golasa. Wcześniej nie było problemy z rozbieraniem bo kąpaliśmy się razem. Gdy byłem już starszy gdzieś w piątej - szóstej klasie zacząłem wstydzić się siostry i mamy i siłą rzeczy nie chciałem się rozbierać do naga. Zimą próbowałem też zostawić na sobie rajstopy aby mniej bolało, ale gdy siostra przyniosła skakankę a ja jeszcze stałem w ubraniu to rodzice "pomagali" skakanką w rozebraniu. Gdy już wyplątałem się z rajstop i majtek i dostałem kilka skakanek dopiero rozpoczynało się właściwe lanie w wyznaczonej ilości. Na nic zdało się wypraszanie siostry czy zasłanianie siuraka bo ręce po każdej skakance lądowały w miejscu bólu a ja z gołym tyłkiem i surkiem tańczyłem pod skakanką na oczach siostry i mamy lub tata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostawałam skórzanym pasem po wszystkim w co uderzał glównie celowany był w moją dupę!:D Wiadomo że dostawałam za swoje ,,zasługi" i ja też bym nerwowo nie wytrzymała na miejscu właściciela skórzanego paska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas było "sprawiedliwie" bo lania dostawałem ja i siostra i zawsze byliśmy obecni na wzajem przy laniach. Zasadniczo miało być na goły tyłek ale przeważnie zaczynaliśmy dostawać w momencie zdjęcia spodni czy siostra spódnicy lub sukienki. Zimą przeważnie było po rajstopach, ale jak się coś ekstra wywinęło to nie było zmiłuj. Trzeba było zdjąć spodnie i rajstopy i majtki i goły tyłek podstawić po kabelek. A wtedy to już pręgi zostawały na długi czas i przypominały aby być grzecznym. No i w czasie lania nie zwracało się uwagi na siusiaka który często stawał na baczność. Siostra takich problemów nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×