Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dostajecie albo dostawałyście lanie?

Polecane posty

Gość gość
FinnegansWake, czym dostawałaś i jak wyglądało twoje lanie? kto bił mocniej? Jakie było najmocniejsze lanie, jakie dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostawałam wszystkim, ręką, butem, kablem, co mieli pod ręką, tym bili. Najczęściej w głowę albo w twarz. A kablem po plecach i po nogach. Nie wiem kto bił mocniej, ojciec uderzał raz a porządnie, że się przewracałam. Matka biła i kopała aż się zmęczyła. efekt podobny. Najmocniejsze lanie? Byłam w 3 klasie podstawówki, kolega z klasy poszedł do swojego ojca i opowiedział mu historię, że ja powiedziałam, że mnie molestuje sąsiad. Ojciec kolegi przyszedł z tym do moich rodziców, a oni urządzili mi 8 godzin przesłuchania w stylu gestapo. Pytali, czy to powiedziałam, jak mówiłam że nie, to mnie bili, znowu pytali, znowu bili, kazali się iść umyć, znowu pytali i bili i tak przez 8 godzin, aż się przyznałam, że to zmyśliłam i opowiedziałam. A teraz najlepsze: nigdy w życiu czegoś takiego nie powiedziałam, okazało się, że kolega sam to zmyślił i przyznał się ojcu po kilku dniach. Dostałam jeszcze wp*****l za kłamstwo. A do szkoły nie chodziłam dwa tygodnie, oficjalnie miałam zapalenie oskrzeli. Naprawdę wyglądałam jak bitki wieprzowe. całą twarz miałam siwą, nie mówiąc o reszcie ciała. Jak mnie bili to krzyczałam i płakałam, przez cały dzień, calusieńką sobotę i nikt nie zadzwonił na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jestes zboczona/y ? jak mozesz wypytywac o takie rzeczy ? Toz to chore ! dziewczyna ma ogromna traume a ty wypytujesz kto mocniej bil ! daj jej spokój !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po cipce też dostałam. Klamra od paska niechcący chyba walneka. Miałam krew wtedy miesiaczkiwa i mi cieklo. Wszyscy się smieli. Ja się czuje zgwałcona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FinnegansWake ile masz teraz lat ? masz kontakt z rodzicami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co piszecie to znęcanie się jest i przemoc względem kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie 30. Mam kontakt z obojgiem. Z ojcem rzadziej, bo mieszkam 500 km ode mnie, z matką widzę się prawie codziennie - to samo miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytajcie w Google to TOK FM - matki okrągłego stołu. Już wam to pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To twoi rodzice są rozwiedzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy szukałaś gdzieś pomocy, zwierzałaś się komuś, czy ktoś wiedział, że byłaś tak bita?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ty możesz normalnie z matka gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu bo się bili wzajemnie. A tata ci ci powiedział po rozwodzie z mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ci powiedzieli rodzice po rozwodzie mama z tata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy szukałaś gdzieś pomocy, zwierzałaś się komuś, czy ktoś wiedział, że byłaś tak bita? x Wyobraź sobie, że za ścianą u sąsiadów dziecko krzyczy, płacze, przeprasza i woła o pomoc. Godzinami. Głuchy by się zorientował. Wszyscy w bloku wiedzieli. Nikt nie reagował. Jak byłam w 6 klasie podstawówki, to poszłam do szkolnego pedagoga. Nie powiedziałam wprost, że mnie biją. Pedagog wszystko przekazała mojej mamie i kazała jej nauczyć mnie, że się nie opowiada w szkole o tym, że mnie rodzice nie kochają. Oczywiście dostałam wp*****l. Wiedziałam, że nie mogę się skarżyć, bo inne dzieci mają gorzej. Ja miałam jedzenie, jeździłam dwa razy w roku na wakacje. A że mi czasem mama rozbiła głowę o szafę, albo ojciec o stół w kuchni, to się nie liczyło. Miałam być wdzięczna, więc byłam wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu bo się bili wzajemnie. A tata ci ci powiedział po rozwodzie z mama x nigdy żadne na drugie nie podniosło ręki. Po prostu nie mogli się dogadać, nie byli ze sobą szczęśliwi i się rozwiedli. Miałam wtedy 16 lat, nic mi nie mówili, wiadomo było, że się rozwodzą i tyle. Po rozwodzie się wyprowadziłyśmy z matką od ojca i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaj ci ci napiszę. Matka Sur ciebie trzyma.I przebywa bo wie że jest sama i chce opieki na starość. Tak właśnie cię temu wynieść próbuje. Powiedz jej kiedyś jak cię będzie traktować nadak jak szmatę. Ze Ina się po to przy tobie trzyma i ze jest zaklamana. I że jak nadal ci będzie ubijać to się nią nie zajmowirdz i ze zdechnie jak pies i w bólach tam ch ktir ty od niej miałaś. Uspokoi się bo się będzie bąka ze zostanie sama niedolezna bez opieki twojej. I powiedz ze nie zasługuje na opiekę bo ona się też tobą nie opiekowała tylko jak psem opiekowała jak zwierzęciem. I Ina też taka bestiakska opiekę powinna siadać. Zobaczysz będzie cię szanować i przepraszać za to co zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ty możesz normalnie z matka gadać x normalnie. To było naście lat temu. Wiem teraz, dlaczego mi to robiła, ale nigdy jej nie wybaczyłam i nie wybaczę. Trzeba żyć dalej, chowanie urazy nigdy nikomu nie wyszło na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ojcu przez tel wygarnij krzywdy i każ dawać kasę i powiec że in tylko to może dac bo nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co mi kasa od ojca? Mam własną. On ma swoją rodzinę, bardzo fajną z resztą. Mam naście lat młodszego brata i fajna macochę, czasami ich odwiedzam. A matka? Ona swoim zdaniem nie zrobiła nic złego, wyrosłam na normalną kobietę, więc jej zdaniem zrobiła wszystko, co było najlepsze. A opiekować się nią na starość i tak nie będę, bo z nas dwóch to ja umrę pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale powiedz ze ci teraz chce opieki. Bo ja wiem że rodzice wtedy udają dobrych i ze nie bili mówią niektórzy bo ktoś im musi zmienić pampersa na starość i zasypką d**e piekaca zasypać. Mimo że dziecku piekła dupa w dzieciństwie. A stare trzeba od sików piekace wytrzec i smarować aby nie piekło i nie bolało. Io niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tata bije tego brata czy nie. Pewnie ma dobrą mamę która na to nie pozwala aby twój ojciec to tona. Bo się boi ze ja straci. A twoja mama nie była taka kochająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też potrafi go uderzyć, a to jak się odzywa do niego, to jest tragedia. Ciągle się kłócą o to z macochą. Ale mój brat jest inny - jest hardy, pyskaty, otwarty na świat. Ja się chowałam w pokoju, żeby mnie nikt nie widział i wychodziłam tylko na posiłki. Mój brat chce spędzać czas w salonie. W moim domu to było nie do pomyślenia żeby dziecko przyszło do salonu np. oglądać telewizję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to tak ja z rodzicami ogladajam bajki filmy msze święte z babcia i dziadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomocne się ma różańcu świętym o was dziewczyny. Aby Bóg wam to wynagrodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja cipke każdy widział. Mąż były też to wypominal że jestem d***** i ze każdy moja p**de widział. Bo każdy to pamięta i do dziś się śmieje ze mnie i robi żart publiczne. I temu wyjechalam po rozwodzie do innego miasta do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja oglądałam telewizję w gościach jedynie, albo stojąc na przedpokoju, tak żeby coś zobaczyć przez winkiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykre to jest ze dziewczyny mają w życiu przesrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie mogłam przy gościach siadać do stołu a inne dzieci siadaly. Do dziś mam problem w tiwazystwue i się dogadać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie mogłam siadać do stołu, w ogóle jak byli goście na imieninach u rodziców, to ja musiałam siedzieć zamknięta w pokoju i nie wychodzić. Inne dzieci do nas nie przychodziły. A jak byli goście to mogłam zjeść u siebie w pokoju, bo normalnie nie wolno było wynosić jedzenia z kuchni. No i nie dostawałam nigdy nic z tego, co było dla gości, oczywiście. Ale nie mam z tego tytuły żadnych problemów, lubię przebywać z ludźmi, mam duże grono znajomych, nie jestem nieśmiała - wprost przeciwnie, jestem bardzo wygadana i przebojowa. Nikt by w życiu nie powiedział, że tak wyglądało moje życie. I nikomu o tym nie mówię, moi znajomi nie mają pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×