Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rudzielec_60

Czy tu znajdę

Polecane posty

Gość Rudzielec_60
Niedzielne dopołudnie. Moje pytanie jest nadal aktualne. Czy tu znajdę.... Wczoraj się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w naiazaniu do mojego wpisu z 20:41 mierzi mnie aby to jednak dopisac oczekiwalem, coz tak juz mam, odpowiedzi typu - jajecznica z pomidorami - makaron, oliwa , pomidor, bazylia Zbyt wiele dodatkow psuje smak. Na kolacje zaprosilbym, dal sie zaprosic., aby smakowac( moze nawet pozerac) osobe, potrawe bym tylko jadl. Milej niedzieli Pozniej jeszcze tu zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec_60
Sądząc po godzinie wpisu byłeś już pewnie po śniadaniu lub obiedzie zrobionym zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Gratuluję! Nie lubię słowa mierzi (ma negatywne zabarwienie) wolę korci. Dlatego tupnę i napiszę, że korci mnie, aby zripostować. Gdybyś miał okazję zaprosić mnie na kolację- nie zwróciłbyś uwagi na to co podano. Nawet, gdyby były to Twoje ulubione potrawy, a Ty pościłbyś ponad tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mierzi! korci -(dla mnia)zbyt lagodne, bezemocjonalne Gdybym mial...- ostro pojechalas i Ty szukasz, tutaj ? Kobieto, po takich slowach to dopiero bedziesz miala ,,branie''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mierzi to raczej odtraca, obrzydza nie wiem jak mozna mierzi porownywac do korci ktore zacheca do poznania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz ja zapytam. Po co? Po co szukasz mezczyzny, chcesz go uszczesliwic, pokochac, byc dla niego dniem i noca? Czego oczekujesz? Potrafisz byc? ja tylko pytam i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawie mnie przekonalas prawie, bo dalej mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec_60
Panowie gościowie! Sądząc z różnorodności wpisów jest tu was chyba kilku. Niestety nie potrafię rozmawiać naraz w ten sposób. Szczególnie z osobami, które w jakiś sposób obrażają mnie. Ale cóż. Nie znoszę wulgarności- branie. To chyba wędkarze mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej spadam na lyzwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wdepnęłas na takie forum. Wiec powinnaś się liczyć z konsekwencjami, wrzuć na luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to on lubi grzeszyc nie tylko słwowem :P juz by cie brał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś . Spadam na łyżwy, razem z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna głupia baba myśli że faceci lubią pisać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiedziałam kochanie, ze tu siedzisz i ty do niej zarywasz :) poczatki sa zawsze piekne i kwieciste a potem zima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec_60
Tu nie chodzi o konsekwencje tylko o to panowie gościowie jakie świadectwo wystawiacie rodzajowi męskiemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondzołza
Prawdziwe...niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już masz odpowiedź na pytanie "czy tu znajdę " jak ktoś durne tematy zakłada to ma durne odpowiedzi. Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dedukcja godna intelektualisty :) Chylę czoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panów w wieku określonym przez autorkę, czyli 45-50 lat, jest tu jak na lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec_60
Z czystej przekory założyłam ten temat. Wszak kryterium było jasne- inteligencja!!! Mam tylko nadzieję, że żaden z panów gości nie jest w związku. Gorąco współczuję ich partnerkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sugeruję najpierw współczucie sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec_60
Odpowiedź do 16.39 Tak potrafię być. Ale nie z osobami, których jedną przyjemnością jest obrażanie, wielkie poczucie swojego ego i sprowadzanie wszystkiego do najniższych potrzeb życiowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiego, jakiego /ktorego szukasz, znajdziesz na temacie obok, poniżej. Inteligentny, błyskotliwy, szarmancki o wysublimowanym guście. Chodzący ideał. Kobiety go uwielbiają i adorują. Oczywiscie przystojny i wysportowany o nienagannej co sie rozumie fizyczności w całej okazałości i rozciagłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie ma ani jednego przystojnego faceta,sami nieudacznicy...ktorym sie wydaje ze cos soba reprezentuja.Luster w domu brak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są :) Uwierz na słowo. Tuż obok, na wyciągnięcie dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie uwierz na słowo :p i wyciągnij rękę a go złapiesz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obcesowo powiem, no:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawi Cię wyważanie otwartych drzwi, Rudzielcu? Wszyscy wiedzą, że na tym forum jest chamstwo, są poszukiwacze przygód pozamałżeńskich. Obu płci, bo niedopieszczonych żon jest tu mnóstwo i podczas pryw korespondencji również przekraczają granice wierności i uczciwości wobec męża/partnera. I co z tego? Tak było, jest i będzie, Twoje prowokacje nic nowego nie wnoszą do zagadnienia relacji damsko-męskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec_60
Odpowiedź do gościa z 16.39 Po co? Czas miał pokazać. Ten tutaj uważam za wybitnie zmarnowany. Choć jako doświadczenie socjologiczne bezcenne. Za Szymborską "Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy. Z tej przyczyny zrodziliśmy się bez wprawy i pomrzemy bez rutyny." Dobrej niedzieli wszystkim życzę i wspaniałego realnego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rude to fałszywe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×