Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rudzielec_60

Czy tu znajdę

Polecane posty

Gość gość
Człowiek podpowiada, gdzie ma sie udac a ta :O zajrzyj na tamten watek a spełnią sie twoje oczekiwania i bedziesz pod urokiem pana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ona taka sama jak tutaj wszystkie. Tylko chciała to zrobić z gracją. - Niby że jest inna. Zamiast napisać prosto o co jej choidzi. Facet to proste stworzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z gracja to po plazy albo na wybiegu. czasem prosty przekaz jest jak sito :) a jesli chodzi o mezczyzn to im prosciej tym lepiej i skuteczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej ze słabo ukrywanym poczuciem wyższości. To nigdy nie zachęca do rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja postawa nigdy nie zacheca i co? jakos piszemy, wiec nie uogolniaj i nie wmawiaj jej poczucia wyzszosci. moze ma ku temu powody i nie chce zanizac swojego ...poziomu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale znawców kobiecości tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostała co chciała zakładając taki temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę. Jak obiekt do obszczekiwania zniknął, sfora szybko znalzła sobie inną ofiarę. zza swoich komputerów bardzo łatwo to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie dostała. Po prostu zwyczajnie testowała teren i zrezygnowała. Nie dopisujcie sobie niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam nie wiem o co wam chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rudzielec ma pewnie ze 45 lat. To nie jest dobry wiek na bycie wybrednym. Jeśli o wysokim poziomie ma świadczyć cytowanie szymborskiej, to niech szuka na forum miłośników poezji, tam są jej znawcy i łatwiej znajdzie to, czego szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważacie, że miała na któregoś z nas ochotę? To o to chodzi z tym testowaniem. Przecież wtedy od razu podałaby maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krytyka ta konstruktywna pomaga ale bez przesady. nie wytykajmy sobie wszystkiego bo oczy powykłuwany słowami :) ide. milego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem w świecie realnym już nikt nie chce jej słuchać. Wiec przyszła tutaj błysnac swoimi pięknymi literkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Szymborska to kolejna podpucha. wolałbyś, gdyby cytowała pomidorową? A może faktycznie jest piekielnie inteligenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj jej wpisy. To byl ktoś nietuzinkowy. A my ją zwyczajnie zajechaliśmy. Tak jak to lubimy:-)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 18.01 Czyli samotna, bogata i inteligentna. Ciekawe czy ładna chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko w jakim celu weszła tutaj z takim tematem? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego się już nie dowiesz:-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś napewno ruda :) Resztę zawsze możesz sobie wyobrazić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piekielną inteligencją nie błysnęła. Brakiem poczucia humoru i dystansu - owszem. Wszystko mi jedno co sądzi o nas czy o mnie. Niezbyt interesująca osobowość, przeciętna ale za to z ambicjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pewnie jeszcze mało w życiu się uśmiecha lub wogole. Ech troche mi jej żal. Ale zameczylaby mnie tym swoim pisaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a panowie to inteligentni, uśmiechnięci i przystojni. Jak możecie wydawać osądy o kimś kogo nie znacie. Jesteści żli bo kulturalnie zniknęła i tym soposobem utrała wam nosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na lyzwach bylo super. A tutaj igrzyska. Ale o co? O to, czego nigdy nie bylo? Dziewczyny, czytacie Manuele Gretkowska, tylu przeklenstw, etc. co na jednej stronie jej ksiazki przeczytalem, to wczesniej nie slyszalem w calym swoim zyciu. Przeczytalem, przemyslalem i zyje bogatszy o nowe spojrzenie, na przestrzen ktora nas otacza. W kobiecie spotyka sie dobro i zlo, niebo i pieklo. kobieta ktorej pragne powina umiec byc d***** i swieta, zawsze prawdziwa i autentyczna. Nie oceniam Autorki- nie znam jej. Watpie w to, czy Ona zna siebie. Potrafi przewidziec za x lat? Chyba, ze jest Bogiem. Dzis planujac swa przyszlosc, mozemy tylko Go rozsmieszyc do lez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetna wypowiedź :) to ja byłam z Tobą na łyżwach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chamidla same tutaj i *****cze pospolicie.nie warto się dla was(z małej litery)wysilac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty, to znasz zycie. Skad masz taka latwosc w ocenianiu ludzi, ktorych nie znasz. Na podstawie, kilku zdan spiesznie przez nich napisanych. To wystarczy by powiedziec - Ja ciebie zam. nie wiem po co, ale jednak to napisalem nie zawsze rozumem siebie, a Ty mnie znasz Gratuluje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak, wTwoim wypawdu bylo na lyzwach. Byli fajni mezczyzni? Przystojni, inteligentni, bogaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie wygląda tak, ze oni oceniaja po kilku zdaniach:) po prostu, jesli znajda ofiare to sobie uzywaja nie ma nic do rzeczy plec to co dana osoba probuje przekazac ma byc zlinczowana i tyle nie znaja ale maja prawo pisac rozne ich spostrzezenia lacznie z obelgami :) tu jakos spokojnie i jeszcze idiotki, kretynki i mocniejsze nie królują nie jest najgorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie tak to funkcjonuje zdaje sobie sprawe, ze to forum skupia okreslony profil spolecenstwa ludzi rzeczywiscie szczesliwych, spelnionych tu niewielu nie probuje z tym waczuc, czy cokolwiek zmianiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×