Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gośće

Polecane posty

Gość gość
haha ja też miałam gościa nie planowego dopiero odjechał plany no cóż mamcia coś wspominała o barze kotku zmykamy spać bo mnie muli chociaż jutro mogę pospać do 6.30 bo na 7 do pracy buziaczki kochanie na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdziu wczoraj zmarzłam w kościele a dzisiaj mnie grypka łamnie i jeszcze rano dostałam tel z zaproszeniem na imprezkę tak będę ją miała na kolorowej sali buziaczki kotku na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki na dzieńdobry słonko. Miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłego dzionka słonko. Buziaczki gorące ślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku sorki że się nie odzywałam ale wczoraj dopadła mnie gorączka że nie miałam siły tu zajrzeć dopiero teraz mi trochę lepiej co tam u ciebie jak jtam zleciał dzionek ? Buziaczki kochanie na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotuś zmykam spać muli mnie już dziękuję za rozmowę brakowało mi już tego buziaczki na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłego dzionka słonko. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku u mnie w domu dosłownie śpital nawet mamcie grypka dopadła miłego dnia buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam kotku minął dzionek ? Buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki słonko. No dziś trochę roboty miałem. Mówisz u ciebie grypa? Dla kobiet jest łatwiej do wyleczenia. Poprostu najlepszy jest rumjanek. Rum się pije, Janek wyrypie, i po grypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha dobre mamcia się uśmiała z tego kotek jutro się odezwę bo mam gości buziaczki na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to słonko miłej nocki życzę. Spadam i ja bo rano do boju. Buziaczki gorące ślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkiego najlepszego słonko. Miłego dzionka życzę. Buziaczki na dzieńdobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łał zaskoczyłeś mnie tymi życzeniami ostatnio kotku nie pamiętam nawet jaki to dzień a mowa o jakimś święcie jesteś pierwszy który złożył mi życzenia dziękuję ślicznie za pamięć i za to masz ode mnie wyjątkowe całuski i kocham cię a także życze miłego słonecznego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a no to dziękuję za te gorące caluski. No i odwzajemniam oczywiście. Jak tam slonko dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotek mamcia kapneła się o święcie dopiero pod wieczór bo usłyszała w telewizji ja jej nic nie mówiłam bo po co oj czuje że to już nie ta mamcia buziaczki kotku na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już nie ta mamcia? Słonko różnie to bywa. Czasem jest się tak zakręcony, czasem mało z siebie nie wyjdzie więc i zdarzy się czasem i zapomnieć o jakichś tam świętach. Wiem to po sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może masz i rację powiedz mi jak tam na chlebek zarobiłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorki słonko ale musiałem udostępnić moje okienko na świat więc niemogłem tu zajrzeć. A dzień? Taki zły niebył. Na chlebek zarobiłem. Idzie wiosna będzie lepiej. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o to super wiadomość kotku zmykam spać muli mnie skarbie spałam tylko 4godz o własne nogi się już przewracam jutro znowu muszę o 4 wstać męka dla mnie ale jak mus to mus ty też zmykaj bo pewnie od rana też na obroty wejdziesz buziaczki na dobranoc i jeszcze raz dziękuję za życzenia dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to słonko odpocząć to obowiązek. O zdrowie trzeba dbać. Jutro też masz zajęć coniemiara więc zmykaj odpoczywać. Miłej i spokojnej nocki życzę słonko. Rano tu się spotkamy. A narazie to buziaczki gorące słonko. Miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puk puk kotku wstajemy kawka stygnie buziaczki kotku na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puk puk kotku wstajemy kawka stygnie buziaczki kotku na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kawa stygnie? No to rzeczywiście pora dzień zacząć. Miłego dzionka słonko. Buziaczki. Dziś w domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba w domku nic mi nie wiadomo o jakimś tam wylocie na miasto chociaż u mnie to tak jak u ciecie czasem tel i się jedzie a teraz przyszłam z pracy śniadanko zjadłam no czas na kawkę a ty w domku jeszcze ? Buziaczki kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jeszcze w domku. Ale czekam na sygnał do wylotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę zadzwonić mamcie wyśle do twojem miejscowości interesy łatwić a ty do mnie łóżeczko jeszcze nie zaścielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha. Żeby to było takie proste słonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem wiem kotku i ubolewam nad tym . Muszę kotku zmykać obowiązki wzywają miłego dnia i obyś zarobił na chlebek buziaczki kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam kotku minął dzionek ? Jestem w barze no dzisiaj nie ma takiej kolejki buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×