Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gośće

Polecane posty

Gość gość
na wzajem słonko. Miłego dzionka życzę. Buziaczki ślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak tam kochanie minął dzionek ? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorki słonko że dopiero teraz ale miałem taki zapierdziel w dzień że pod wieczór normalnie mnie złamało i dośłownie padłem na płasko. Buziaczki słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślałam że jeszcze w pracy jesteś . Dzisiejszej nocy śniła mi się twoja szefowa i powiem ci nie taki djabeł straszny jak go malują buziaczki kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha. W nocy gadałaś z szefową? O czym gadaliście? Buziaczki słonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj nie mogę ci powiedzieć to jest nasza tajemnica obiecałam że ci nie powiem hehe dlaczego wczoraj tu nie zajrzałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotek zmykam spać dosłownie padam ty też zmykaj buziaczki gorące na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też już spadam bo rano do boju. Wczoraj nie miałem dostępu do okienka na świat bo były prowadzone tanie rozmowy. Wiesz. Te wcoczorajsze solenizantki. Krysie, Marysie, Bożeny, Krystyny. Nazbierało się wczoraj tego. Rano dokończymy. Miłej nocki słonko życzę słonko. Buziaczki gorące ślę. Do jutra słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki na dzieńdobry słonko. Milego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja także życze kotku miłego dzionka i śle gorące buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam dzionek słonko mija? Ja miałem cały dzień zamulony. Pogoda czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja dzisiaj cały dzień na obrotach święta idą więc wiesz jak jest jestem teraz w barze buziaczki kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te święta to już mh ćiśnienie podnoszą. Ledwie jedne mineły a już następne. Toż to zwariować można. Toż to tego żarcia zawsze tyle do kosza idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotku u mnie się nic nie marnuje . A mam przepis na dobre ciasto muszę zrobić wiem wiem ty ciasta nie jadasz ale to byś pewnie skosztował bo jest takie nie typowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś to i u mnie tego ćiasta szło. A teraz jak kupię z kilogram to i wystarczy. U ciebie to chyba jest inna sytuacja. Więcej ludzi. U mnie może ze cztery,pięć osób będzie to tyle ćiasta to niewarto piec. Już od ładnych paru lat kupuję w jednym miejscu. Niedrogie i dobre. Kiedyś rozmawialiśmy o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotek nie wiem ale nie lubie ciasta kupnego kiedyś nie chciało mi się piec to kupiłam nigdy więcej no wiesz pewnie że u mnie więcej ludzi nawet mój kochany gość będzie już nie moge się doczekać na niego . Jezuu niby nie ma kolejki a tak wolno idzie wcale się nie ździwie jak zasięg strace . Co porabiasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to słonko już mam wolne. Tak trochę myślę o kawie. Niby nic takiego nierobiłem a padnięty się czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotuś pogoda taka ja wstałam o 4ej potem do pracy a potem o 9ej drzemka godzinna bo byłam padnięta kawka dobry pomysł też się napije bo mam w termosie jutro rano pewnie na obroty wejdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak narazie słonko to na tak aż rano nie mam. Chyba że rano się coś zmieni. Ale napewno tu zajrzę. A ty do baru czy już z baru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w końcu mam zasięg z baru ale stoje po ich stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i kotek zasnął kolorowych snów kotku śpij słodko ja dopiero wyjechałam z baru buziaczki kotku na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj to jak niemiałaś słonko zaśięgu to niemogło mi wysłać odpowiedzi. Chyba z 15 minut szło szło i nie poszło więc wyłączyłem i lulu. Miłego dzionka słonko. Buziaczki gorące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku w ten piękny dzionek no i dobrze że poszłeś spać chociaż się wyspałeś bo pewnie dzisiaj będziesz miał nawał pracy miłego dzionka buziaczki gorące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwe piękno nie jest tym co oczy mogą zobaczyć , ale tym co serce może pomieścić , to co widzimy zniknie kiedyś z naszych oczu , to co możemy przechować w naszym sercu na zawsze pozostaje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie dostałam tel goście do mnie jadą więdz dzisiaj tu nie zajrzę miłego wieczorku kotku i spokojnej nocki buziaczki na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja słonko dopiero zjechałem na bazę. Trochę się pokręciłem to tu to tam. Ogólnie się kręciłem. Miłego wieczorku z gośćmi życzę. No i oczywiście spokojnej nocki słonko. Buziaczki gorące. Do jutra słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki na dzieńdobry slonko. Miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku dopiero co przyszłam z pracy dzisiaj w pracy miałam pępkowe teraz pora na śniadanko i ranną kawkę a ty już na obrotach czy w domku ? Buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puk puk wstajemy piękny dzień się zapowiada zaraz lece do twojej miejscowości buziaczki na dzień dobry kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×