Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

seks podczas okresu

Polecane posty

Gość gość

Uprawiacie seks podczas okresu? jak dbacie wtedy o higienę? Podczas miesiączki moje libido non stop szaleje, kochałabym się cały czas. Niestety mój mąż podchodzi do tego sceptycznie, jest strasznym " czyścioszkiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobcie to w gumie, zazwyczaj facet nie ma nic przeciwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość James282
Ja wpadłem kiedyś na pomysł z tamponem i stosujemy go z żoną czasem. Namów męża na coś takiego. Załóż tampon. Mąż może Ci zrobić minetke w łóżku. Potem Ty mozesz go nakręcić tak by był blisko orgazmu np. lodem i potem na krótko wyjmujesz tampon i możecie się chwile kochać az on też dojdzie. Możecie nawet na sama pentracje wejsc do wanny albo podlozyc ręcznik na łóżku gdy wyjmiesz tampon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, podczas okresu staram się tego unikać bo to dla mnie trochę dyskomfort, ale jeżeli jest ochota i sprzyjające okoliczności to od czasu do czasu czemu nie...Mój mężczyzna czasem sam nalega, twierdzi że to przecież normalna sprawa. Cieszę się że jest tak pełen aprobaty i akceptacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod prysznicem czy w wannie nie ma przecież problemu, prawda ? Z tamponami bym uważała, niewygodne i moze to sprawiać ból, po co aż tak sobie utrudniać, jesli się kochacie to jest pełna akceptacja, powinna być przynajmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella  86
W czasie okresu staram się unikać, ale ciało i popęd rządzi się swoimi prawami, a libido mam wtedy maksymalne. Seks normalnie jak w pozostałe dni bez gumki, minetka w takie dni odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość James282
Ale chodzi mi o tampon tylko na czas gry wstępnej i właśnie wtedy można zrobić kobiecie czystą minetke. A potem na sama penetracje można wyjąć tampon przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas okresu, ze stałą partnerką, tak to nic dziwnego, ja nie miałem przed tym oporów w takich sytuacjach. Z przygodną partnerką bym się nie zgodził. W tym czasie kobiety zwykle mają dużą ochotę na sex ale wiadomo, że trzeba nieco zadbać o higienę, przydaje się gumka. Pod prysznicem też to jest dobra opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Higienicznie nie tego :O, ale doznania...nieziemskie. Przynajmniej dla mnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czasie okresu jest większe ryzyko infekcji. Poza tym dużo krwi. Te kilka dni wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię! Lubię nawet lizać ci.pke jak jest tuż po umyciu! Moze byc z krwią. Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Panie "Dracula", może wywiad z wampirem? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry koń i w błocie pociągnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×