Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak dorobić na Forexie?

Polecane posty

Gość gość

Jak można dorobić cokolwiek na Forexie? Słyszałam, że to jest dobry sposób, żeby trochę ożywić domowy budżet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba sie duzo uczyc i uczyc i uczyc. I probowac. Gdy juz zdobedziesz wiedze teoretyczna, opracuj wlasny system gry i strategie i zacznij grac. A najwazniejsza rzecz, emocje odstaw na bok. Powodzenia. Pamietaj ze 82 % ludzi w Polsce traci na forexie bo zle sie do tego zabiera. Nie popelniaj ich bledow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finansistka78
Dokładnie tak - jak już ogarniesz teorię i trochę załapiesz doświadczenia, będzie coraz łatwiej. Oczywiście nadal będzie się to wiązało z większym ryzykiem, ale wydaje mi się, że i tak da się z tego wyjść na swoje. Może na początek pomyśl o jakimś szkoleniu? Tutaj: http://gregsecker.pl/bilety?source=brand1 możesz sobie poczytać o tym, które ma się odbyć 30 stycznia w Warszawie. Będzie mowa o tym, jak wykorzystać specjalne oprogramowanie do tego, żeby odstawiało za tradera najtrudniejszą robotę. No i ogólnie prowadzący jest tego zdania, że na Forexie może zarabiać każdy i stara się to właśnie przekazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forex jest super ale trzeba miec duza wiedze jak inwestowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inwestować należy po prostu, ja inwestuję www.mforex.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie trzeba sie na tym znac zeby tak inwestowac, ja wybralem prostsze rozwiazanie - pozyczki pozabankowe. Takie rozwiazanie oferuje Klub Inwestorow, inwestowac mozna nawet male kwoty, no i ryzyko niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×