Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdradziłem żone czuje się cudownie!

Polecane posty

Gość gość

Było wspaniale. Żałuję że tyle lat jej nie zdradziłem całe 4 lata bez zdrady musiałem się z nią męczyć w łóżku. Teraz na pewno będę szukał takich kochanek jakie miałem wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A będziesz czul się cudownie jak zona Ciebie zdradzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe! Rób tak dalej. To pewna droga do rozwodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żal pl ale sobie kobieta bałwana za męża wzięła cieszy się,że mu się udało ją zdradzić, skoro taka miłość głęboka Was łączy,to pewnie i ją popycha jakiś du/pcyn/giel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella  86
Jeszcze bardziej cudownie bedziesz się czuł jak się dowie żona,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak się dowie to i tak się nie rozwiedzie. Niestety nie pracuje i jest zdana tylko na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zona zapewne wniesie pozew rozwodowy a takiemu palantowi o to chodzi i nie sądzę aby bardzo przejął się tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ip owiem wam, że kochanka zapłaciła za hotel i kolację :-) . I jeszcze kupiła mnie fikuśne majty - bokserki w reniferki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to, że zdradacz to jeszcze męska k***aa,haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypraszam sobie! To była ciężka praca! 22 minuty machania dupskiem w górę i w dół! Wiesz jakie dzisiaj mam zakwasy? Następnym razem zażyczę sobie zegarek, bo mój mi się popsuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co z nia jestes. Utrzymujesz ja, zdradzasz. Wez chlopie rozwod i bedziesz sobie uzywal ile chcesz. Nieladnie oszukiwac w malzenstwie. Daj zonie szanse na znalezienie takiego, ktory nie lata za innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona wniesie pozew to mi to jest na rękę nie bede musiał płacić na bachory zresztą bachory niechciane bo ona się specjalnie nie zabezpieczyła bez moje wiedzy wiec niech teraz je wychowuje ja jeszcze jestem młody więc szukam kobiet!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22min i zakwasy ale ogr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz sie zaczely ferie zimowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki wysoki poziom moderacji po prostu nawet topu na poziomie nie potrafią rozkręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i cudownie, tylko wenery do domu nie przynieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrada żony ściaga brzemie nudny w małżeństwie tylko ci co zdradzili wiedza o co chodzi. Ale żone która zdradza trzeba pogonić kobieta powinna być wierna jednak to ona została wybrana a nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor zlal się w jakiś zużyty zawór i czuje się cudownie. A to kurfisko niech sie bierze do roboty i niech ci gotuje i pierze osrane gacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to C H U j wie jak cie nazwać Mężczyzną to na pewno nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretyn albo gimbaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 lata!!! strzymales chu/ja w batach przez 4 lata!!! nagrode powinienes dostac!! pomnik ci postawic!!! jesli takie bezrozumne zwierze powstrzymywalo swojego kut/asika 4 lata to juz na prawde wielki wyczyn!! brawo ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8900ghj788
Teraz powinienes powiedziec o tym zonie i wtedy ci odpadnie jeszcze obowiazek spania z nia i bedzie extra. Faceci mysla, ze kobiety nie maja prawa zdradzac bo niby sa wybrane przez faceta a tak nie jest. Kobieta wybiera faceta i moze wybrac innego a faceci po prostu nie chca utrzymywac nie swoich dzieci wiec nie bierz sie za medrkowanie kiedy nawet dobrze swiata nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa455
I własnie dlatego facet uwaza ze moze zdradzac i to ukrywa. Wie ze jak powie zonie to ona tez bedzie chciala zdradzac! czas to zmienic kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się tak burzycie drogie panie, takiego faceta na męża wybrała kretynka rozkładając przed nim nogi. Gdyby była to mądra i porządną kobieta to poszłaby do łóżka z facetem, ktorego by kochała a nie tylko pozadala bo żadna normalna kobieta nie pokochalaby takiego kretyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradzanie żon mówimy zdecydowane TAK Zdradzaniu mężów mówimy zdecydowane NIE. Zawsze tak było, jest i będzie że to facet wybiera wierną żonę anie odwrotnie. Jak żona się stara to nie będzie zdradzana. Proste zasady panujące od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak trzymaj Bracie! Dymaj wszystkie piczki, ktore na drzewo nie uciekają. Od tego sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam ochote zdradzić swoja tylko sie boje ze mi to posmakuje i juz bede to robil regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×