Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elfik91

Własny pomysł na sklep internetowy

Polecane posty

Chciałbym dowiedzieć się co sądzicie o moim pomyśle. Wymyśliłem stworzenie sklepu internetowego, w którym sprzedawałbym początkowo wyłącznie koszulki dziecięce. Aktualnie potrzebny mi producent odzieży dziecięcej i jestem na etapie poszukiwań. Jak już znajdę to powoli rozpocznę działania marketingowe. Koszulki moje chciałbym oprzeć na drukowaniu na nich ciekawych grafik wymyślonych postaci animowanych. Dlatego myślę, że zainteresowałbym tym młodsze grono odbiorców w granicy do 13-15 lat. Czy myślicie, że mogłoby mi się to opłacić? Bo w sumie rynek odzieży jest chyba nieograniczony i na dobre koszulki zawsze znajdą się chętni :) Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie sklepy juz sa od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz kasę na płacenie firmom typu Disney za licencję na możliwośc nadruku tych postaci? ;) Jeśli nie to bedziesz musiał sam wymyślić jakieś postaci albo zatrudnic grafika. Poza ty nie ma sensu stawianie teraz sklepu, bo nikt już nie kupuje osobno w sklepach. Lepiej uderzyć w allegro albo serwisy z rekodzielem jak np dawanda albo pakamera. Nie ładuj sie w duże koszty skoro widać, że wpadłeś na pomysł ale tak poza tym to ani nie masz rozeznania rynku ani nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super pomysł, ale czy sprawdziłeś jaka jest konkurencja w tej branży? Pomyślałeś o reklamie internetowej? Sama jestem teraz na etapie poszukiwania strategii marketingowej mojego sklepu. Rozważam AdWords oraz pozycjonowanie. Ostatnio znalazłam ciekawe materiały na ten temat http://funkymedia.pl/pozycjonowanie-na-wage-zlota.html. No i obowiązkowo oczywiście fanpage na Facebooku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×