Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wypadanie włosów, apetyt na słodycze, bóle głowy.

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam 45 lat.Od 2 miesięcy , mocno wypadają mi włosy, pojawiły się już nawet duże łyse place. Nigdy zbytnio nie dbałam o włosy,tylko je farbowałam i myłam, żadnych odżywek. Wcześniej często bolała mnie głowa i często sięgałam po słodycze, po których miałam zaparcia i "rozsadzał" mnie brzuch( także po tłustym). Robiłam podstawowe badania krwi, tarczyca, witaminy, hormony,Byłam u dermatologa i niktnic nie wie, włosy nadal się sypią. Jeśli ktoś miał podobny problem proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menopauza. Zmieniają się poziomy hormonów i dlatego włosy lecą. Przez wahania hormonów zawsze włosy cierpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badania hormonalne już zrobiłam u ginekologa także byłam, jajniki są na rezerwie ale menopauzy jeszcze nie ma ;/ reszta badań w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A elektrolity typu; magnez, potas itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może spróbować warzywnego detoksu? http://terapiasokami.pl/zdrowy-start-detoks nie zaszkodzi badania musisz mieć zerobione ale jak nic nie wykazują... ja stąd dostałam też fajna diete sokowa na wypadające włosy. może do dietetyka zamiast do lekarza? sama nie wiem nie powinni tak olewać człowieka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stronkę fajną podałaś ale moze to candida? wtedy raczej dieta odkwaszająca by się przydała... tu coś o tym jest http://terapiasokami.pl/candida-leczenie moze spróbuj się przebadać w kierunku grzybicy candida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jest jakiś skuteczny lek na tą Candide? Przeczytałam o objawach i w większości są takie same, czytałam o antybiotykach, ale czy coś jest jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spróbuj jakieś suplementy brać? Mi też wypadały włosy i pomogło branie oeparolu przez kilka tygodni, wzmocniły się i jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dzisiaj byłam u lekarza i skierował mnie na badania: kału,moczu, kolonoskopia, gastroskopia i krew. Teraz tylko musze czekać na wyniki czy to drożdżyca czy grzybica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim ci wyznacza termin kolonoskopii i gastroskopii to bedzie wiosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klacynda
Przyczyn pewnie może być wiele, ale wydawać by się mogło mało istotne niedobory witamin i minerałów potrafią zrobić prawdziwe spustoszenie w organizmie. Taka na przykład witamina b12 jest odpowiedzialna za wiele istotnych funkcji układu nerwowego i krwionośnego. A jej niedobór może prowadzić nawet do zaburzeń czucia czy niedokrwistości. Sprawdź sobie http://www.vigorup.pl/witamina-b12.html A to już poważna sprawa... Dlatego ja na co dzień biorę zestaw mikro i makroelementów Vigorup. No i na szczęście czuję się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam problem z wypadaniem włosów, myślałam wręcz że wyłysienie, pewnego dnia trafiłam na tą strone:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Jest tam polecony specyfik na poprawę kondycji włosów, warto go przetestować, załączam zdjęcie z kuracji 2 miesięcznej, efekt jest fantastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×