Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość ania0527
Hej dziewczyny. Czytam was od poczatku i chcialabym do was dolaczyc. Mam juz corke 14 miesieczna i teraz jestem w 17tc. Mam na imie Ania mam 21lat jeszcze. Mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do siebie. Termin wg om mam na 30 wrzesnia a wg usg na 4 pazdziernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Sepik ja rosół to umiem tylko vifon zloty kurczak haha:) noe umiem zup, ryzanke tylko i kalafiorową a z dyni nie jadlam nawet. Tez nie lubie zaprawianych smietaną, fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ania 0527 masz juz jedno dziecko to Ty nam sie tu bardzo przydasz:) bo sie znasz:) wiatamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Hela Ela jak wyjazd odpada a potrzebnr rzrczy wszystkie mają to kupcie im jakąs fajną pamiątke typu figurke Oskara czy cos w tym stylu. Oskar moze za tani na taki prezent ale cos zeby sobie postawili i mieli pamiątke fajną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0527
To super ciesze sie he he. Co do tej imprezy to pamietam ze na ktoras rocznice dziadkom kupowalismy taka jakby rozlozona ksiazke i tam zyczenia byly i dedykacja od kogo i do tego my kupilismy taki gruby koc , ciotka zestaw garnkow bo babcia chciala , jakas ciotla jakis zestaw filizanek czy szklanek. Moze cos w ta strone poszukaj. A moze dziadki maja jakies swoje zainteresowania. No moja druga babcia to ucieszyla by sie z wycieczki np do czestochowy he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela a może zdjęcie całej rodziny takie większe w jakieś pięknej ramie lub album ze zbiórką różnych zdjęć np.z uroczustości w których uczestniczyli Dziadkowie jeśli lubią fotografie i lubią sobie powspominać. Witam nową Mame sądze,że Twoje doświadczenia związane z bobasami przyda się nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Dziewczyny czy ktoraś jest na l4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Ja jestem na L4 od 5 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
I jak to dziala? Placil Ci juz cos zus? Na ile dostajesz zwolnienie? To do Ciebie pisalam na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka2710
Ja jestem od 6 tygodnia ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
K25i ja na l4 wybieram się w maju. Będę w połowie ciąży:) teraz jestem w trakcie awansu zawodowego i chce ten miesiąc jeszcze pochodzic a więc tyle ile muszeŻeby nie zaprzepascic całego roku i go ukonczyc. Zastanawiam się co ja będę robiła całe dnie:) ale czasem zazdroszczę Wam, że możecie sobie rano polezec w lozku itp:) ja teraz wstaje na 7 do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ania0527 milo nam wszystkim będzie jeśli z nami pozostaniesz:) myślę, że rady mam, które mają już dzieci sa nie do przecenienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela_ela
Witamy nowa mamę , im nas więcej tym weselej , super ! Dzięki dziewczyny za sugestie naprawdę bardzo pomogły , dzisiaj wieczorem poszukam czegoś jeszcze zanim zasne. Babcia uwielbia różnego rodzaju sprawy kryminalne rozwiązywać i oglądać a dziadek historia, krzyżówki itp Myślę że właśnie jakąś pamiątkę zamówię z ich imionami wygrawerowanymi lub coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Witamy Aniu:) many ten sam termin wg om:) Zamierzam pracowac poki bede mogla bo w domu za duzo rozmyslam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0527
Ja w pierwszej ciazy mozna powiedziec ze "pracowalam" do jakiegos 23tc i potem raz na jakis czas pomagalam. Bo zaszlam w ciaze jak skonczylam szkole ale mialam jeszcze praktyki i egzamin zawodowy i swoj slub w pazdzierniku wiec do konca pazdziernika bylam na chodzie potem listopad w domu i to byl najwiekszy blad bo bylam bliska depresji potem w grudniu troche pracowalam z ciotka bo jestem po fryzjerstwie i ona ma zaklad a styczen i luty czekalm na malaa:) teraz siedze w domu ale zupelnie inaczej jest jak sie nie ma zadnego dziecka niz jak teraz mam core ro nawet nie ma kiedy dobrze usiasc:) Jesli tylko bede potrafila poradzic cos komus to sluze rada jak najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Chyba poczulam przed chwilą ruchy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Tak to ja. Do końca maja mam jeszcze umowę. Płaci mi ZUS ale pracodawca jest na adresacie przelewu. Także nie wiem jak to jest... hmm to już chyba 3 Ania na październiku witam witamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Karola 8912 ale super! To musi być fajne uczucie:) a przypomnij, w którym tygodniu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Karola ale masz fajne :)na pewno cudowne uczucie! Ja jutro idę do lekarza... uwielbiam patrzeć na tego malca o go podglądać :) witam nowa mamusie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Witam nowa mamę. Pisałam rano ale nie wysłałam i tak zeszło mi cały dzień. Dziś pochmurnie i padało a u Was? K25i ja myślałam że też nie umiem rosołu czy innych zup,w sumie to odzywialismy się z mężem drugimi daniami jakieś mięsa ryze makarony ziemniaki proste rzeczy no ale w końcu trzeba było gotować coś zdrowego dla dziecka i własnie od tamtej chwili zawsze w niedziele gości u nas rosół. Inne zupy/zupy krem tez nie stanowią problemu. Co prawda dalej pozostaje dla mnie zagadką jak szwagierka robi pyszny i aromatyczny sos z rolad bez odprawiania :-P Dowiedziałam się że żona brata tez w ciąży termin na listopad,szał w tym roku urodzeń :-P spicie juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0527
Ja nie spie wlasnie zazywam kapieli wodnej he he. Przespalam sie w dzien z mala to nie wiem kiedy usne cbociaz jak ja usypialam to jeszcze chwila i bym odleciala. Ja uwielbiam gotowac, zupy kocham dla mnie miesa moze nie byc ale znowu maz to hmmm jak to mowi zupa to nie obiad. U nas dzis rano bylo okropnie ale potem sie wypogodzilo i mala nawet na dwor wyszla. A macie mamuski juz jakies imiona obstawione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Kurde hmm ja chce zeby kasa do mnie na konto szla to musze do zusu podskiczyc i dac nr czy jak? Ja poszlam na zwolnienie bo sie zle czulam lekarz sugerowal i tez ze wzgledu ze lepiej mi sie to oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Kurde hmm ja chce zeby kasa do mnie na konto szla to musze do zusu podskiczyc i dac nr czy jak? Ja poszlam na zwolnienie bo sie zle czulam lekarz sugerowal i tez ze wzgledu ze lepiej mi sie to oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Dla dziewczynki to było jakoś prościej wybrać,mój mąż chce Kacperka mi jakoś tak nie szczególnie to pasuje,za to co mi pasuje to jemu się nie podoba na szczęście jeszcze daleko to wyboru imienia. No właśnie może Wy podrzucicie jakieś typy swoje. Noo zazdroszczę kąpieli jak ja kochałam gorącą wodę szkoda ze nie wolno. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja ma w rodzinie dalszej dwóch Kacperkow i jak slysze to imie to juz sie boje bo takie rozrabiaki, ze nie wiem skad takie pomysly mają:) siostra ma Filipka, ja gdybym mia chlopca to bylby Oskar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0527
Ja tez uwilbialm goraca ale ratuje sie taka dosc ciepla i taka kapiel trwa z 10 min ale to ram z raz w tygodniu tak to szybko szybko i juz. U nas chlopak bedzie Igor a z dziewczynka wiekszy problem bo to co mi sie podoba to srednio mojemu sie podoba ale znowu on sam nie ma zadnych typow. A moze zadzwon do swojej pracy tzn do ksiegowosi i sie zapytaj czy im masz podac nr konta czy sama do zusu sie zglosic. Mysle ze jak macie fajna ksiegowa to ona to zalatwi za ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Kacper to uwazam ze bedzie rozrabiak ktory sobie poradzi w zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja tylko z szefową msm kontak i ona mi odpowiedziala ze no chyba do zusu musze. Bo u mnie bylo tak ze pensja byla do ręki ze wzglsdu ze kasy bylo wiecej jak na papierze:( bardzo kombinują i teraz nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
K25i no ja mam sąsiada i tam jest Kacper rozrabiaka ze hej rozpuszczony jednak ale to raczej wina rodziców choć znak zodiaku tez tutaj ma do rzeczy,jak czytam czasem znaczenie imion i znak zodiaku to pasuje do tych osób jak nie wiem. Igorek fajne choć mojemu by się nie spodobało. Ja nie pomogę z zusem może faktycznie zadzw.do pracy i zapytaj. Lecę spać bo padam dobrej nocki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Umnie to 15 tc. Ale podobno w drugiej ciazy szybciej sie czuje. W pierwszej poczułam w 18;jeszcze nie wiem czy chłopiec czy dziewczynka ale od jakie Czasu podoba mi sie Iga. Ale wiem ze maz pewnie będzie przeciwny a wcześniej przy pierwszej córce rozmawialismy ze ewentualnie drugiej damy na imie Magdalena bwiec wymyslila IGA Magdalena chociaż generalnie jestem przeciwna podwójnym imionom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×