Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość Aniala
przepraszam, że się tak wcięłam:) zrobiłyście ochotę na kiełbaskę tylko ja mam strasznie zgagę i już widzę co by było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
narobiłyście ochoty na kiełbaskę ale ja mam taką zgagę, że byłoby ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniala, ale sliczny brzuszek juz masz... u ciebie to juz nie mozna powiedzeiec, ze sie po prostu najadlas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
ja w ciąży z pierwszą córką byłam na studiach a jak się urodziła to pisałam pracę magisterską i się broniłam, pamiętam jak w sylwestra pisałam pracę bo byłam sama w domku z córką bo mąż grał w zespole na imprezach ( teraz sobie odpuścił i dobrze:) karmiłam córkę do roku dlatego w nocy budziła się tak gdzieś w wieku 8 miesięcy raz na jedzonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
ale mam tylko taki wieczorem wtedy bardziej wypycha i w obcisłych ubraniach:) rano i pod luźnym swetrem praktycznie nie widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
najgorsze były pierwsze miesiące a właściwie miesiąc z kamieniem aż zapisywałam sobie w zeszycie o której karmiłam zdarzało się, że były zapiski np. 2.00, 3.00-4.00, 4.30 , 5.30 itp. czasem dawałam butle po kąpieli, żeby trochę dużej pospała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala ladny brzuszek:) juz wiem czemu te mamy w ciazy takie dumne chodzą po prostu chcą go pokazać calemu swiatu:) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Sama nie wierze w to ze miakam taki przyplyw energi ze wysprzątalam sobie lazienke perfekt, ale juz mnie te sily opuścily i nie mam mocy na kąpiel:( podskakuje wam brzuszek? To jest bicie serca czy to są ruchy? Teraz odpoczywam i patrze a on sobie skacze i szkacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala na zgage gin mi polecil dla kobiet w ciązy tabletki do zucia miętowe gaviscon:) jest tez opcja mleczka, ja wybralam tabletki. Mnie dopada wieczorami zgaga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
No cóż. Ja albo jestem strasznie nie zorganizowana albo nie wiem. Czasami zdarza mi sir mieć tluste włosy bo sie po prostu nie wyrabiam. Moja Weronika moze nie urządza w nocy jakiś cyrkow ale w dzień malo spi i nie zawsze a raczej rzadko mam czas na wszystko co chciałabym zrobic. Jakoś specjalnie nie przygotowywałam sie do macierzyństwa. Ale pierwszą pieluche zmienił mąż. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Jak tak sprzątalam dzis tej w lazience to przyszko mi do glowy glupue pytanie chyba ale chce odpowiedzi. Czy dziecko powinno miec osobny kosz na brudne ciuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Karola juz po Twoim pisaniu sądze ze nie jestes taką ,,zajechaną zyciem mamą" jakie widuje i mnie przerazaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k25 to rytmiczne podskakiwanie brzucha to nasz puls. :) zobaczysz, jak dzidzia zacznie sie ruszac, to wyglada to inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela_ela
Aniala bardzo ładny masz brzusio! Ja z moja córka miałam tak ze miałam czas na wszystko jak się urodziła , jeszcze sobie chodziłam na siłownię i fitness wieczorami jak mała spala , ona zostawał z tata a ja spokojnie sobie mogłam wyjść. Spala całe noce od 20 , karmiłam ja ok 23 i później na śpiocha o 5 rano a ona spala conajmniej do 10 czy 11. Pamiętam na początku chodziłam z nią na basen w poniedziałki o 11 to nieraz była zła jak osa bo musiałam ja budzić żeby się zebrać na czas. Myślę że jak kobieta nie dba o siebie to czy będzie miała dzieci czy nie , będzie zaniedbana. Natomiast jeśli lubi dobrze wyglądać i dbać o siebie zawsze znajdzie chwile żeby się ogarnąć. Znam matke co ma jedno dziecko które cały czas u po babciach i ciociach , a laska zawsze pazury brudne , ubrania poplamione w domu syf ale znam i takie co mają po 3 dzieciaków ,prace na pół etatu , w domu błysk , obiadek ugotowany codziennie i one zawsze schludne czyste i porostu wyglądają estetycznie i ładnie. Myślę że będzie wsYstko z nami dobrze dziewczyny , każda przyszla matka ma obawy ale w większości przypadków są tylko puste stresy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Hela ela ladnie to nazwalas chce wierzyc ze to puste stresy:) podbudowalas mnie na noc:) jupi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela_ela
Aniala bardzo ładny masz brzusio! Ja z moja córka miałam tak ze miałam czas na wszystko jak się urodziła , jeszcze sobie chodziłam na siłownię i fitness wieczorami jak mała spala , ona zostawał z tata a ja spokojnie sobie mogłam wyjść. Spala całe noce od 20 , karmiłam ja ok 23 i później na śpiocha o 5 rano a ona spala conajmniej do 10 czy 11. Pamiętam na początku chodziłam z nią na basen w poniedziałki o 11 to nieraz była zła jak osa bo musiałam ja budzić żeby się zebrać na czas. Myślę że jak kobieta nie dba o siebie to czy będzie miała dzieci czy nie , będzie zaniedbana. Natomiast jeśli lubi dobrze wyglądać i dbać o siebie zawsze znajdzie chwile żeby się ogarnąć. Znam matke co ma jedno dziecko które cały czas u po babciach i ciociach , a laska zawsze pazury brudne , ubrania poplamione w domu syf ale znam i takie co mają po 3 dzieciaków ,prace na pół etatu , w domu błysk , obiadek ugotowany codziennie i one zawsze schludne czyste i porostu wyglądają estetycznie i ładnie. Myślę że będzie wsYstko z nami dobrze dziewczyny , każda przyszla matka ma obawy ale w większości przypadków są tylko puste stresy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela_ela
K25i nic się nie martw , to wszystko przyjdzie z czasem , jeszcze zobaczysz że w ciągu tych kolejnych miesięcy Twój instynkt macierzyński się bardziej rozwinie a po porodzie to już będzie z Ciebie prawdziwa matka polka. Ja tez nie miałam kontaktu z dziećmi jakieś 10 lat zanim miałam moja core , na samą myśl o przewijaniu mnie naciagalo a jak mała się urodziła to porostu poczułam to macierzyństwo w sobie o wiele bardziej i okazało się ze moje miesiące nieprzespanych z nerwow nocy były bez sensu. Lecę spać bo normalnie jestem jak zombie. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Jejciu ile tu wpisów:) co do mojego przeziębienia czy tez alergii, to sama nie wiem... Poza katarem, kichaniem, wierceniem w nosie i lzawiacymi oczami nic mi nie jest. Tylko jeszcze zmeczona i słaba byłam. Wracalam z pracy po 15 i spalam. Wstawalam, kapa łam się i znów nyny. Może faktycznie w ciazy katary sa czeste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
K25i ja jestem z tych mamusiek rozmiar dzieciecy:D 34 to podstawa w mojej garderobie. Jestem bardzo waska w talii i pod biustem (staniki obwod 65). Co wcale nie jest takie super jeśli szuka się czegoś dopasowanego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ja akurat mam cały czas do czynienia z dziećmi. Taki zawód. Tak więc długo nie marzyly mi się dzieci bo mialam mnóstwo ich na codzień:) myślę, że każda z nas dojrzeje do roli mamy. Ja też mam obawy, ale to chyba jak każda z nas.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Nie wiem kiedy ona te ubrania przywiezie bo teraz leci samolotem ale jak juz bedą na miejscu to dam znac, bo mnie by zalegaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
A co do grilla. ... marzy mi się od co najmniej 2 tygodni. ... mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
A z tymi ciuszkami to jak faktycznie jest? Osobne kosze na pranie? Wogole osobne pranie? Dobranoc dziewczyny; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Odobne pranie to raczej tak bo są tez proszki plyny do dzidziusiowych pran ale co z tym koszem? Slodkich snow Mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
My many dla corki osobny kosz I do tej port jej ubranka piore osobno. Dzieki za polecenie tabletek na razie ratuje sie mlekiem od zgagi nasila sie drapanie w gardle az zwymiotowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Dziewczyny ale poplynelyscie :-P tyle wpisów.. witam nowe mamy,śliczne macie brzuszki,ja wypowiem się podobnie jak I can u mnie to jakbym utyla a nie w ciąży była :-P Spokojnie jak urodzi się maleństwo to zapewniam Was ze będziecie wiedziały co oznacza każdy płacz,kwiek i wql. Instynkt jak każde zwierzę podobnie i my mamy takie coś;-) sorry za porównanie. Moja mała przesypiala noce odkąd skończyła miesiąc wiec chodziłam wyspana ;-) każde dziecko jest inne,nie miała kolek ząbkowanie to wql ja nie ruszyło. Byłam na prenatalnych no i tak jak pisałam 80% chłopak,mąż wniebowziety. Hm wy tak o tej kielbasie a ja bym pieczonek zjadła z garnka znad ogniska z kefirem mmmm. Mi wybijają się reklamy jakieś wkurzające to jest. :-/ życzę kolorowych snów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Dzien dobry Mamuski!!! Mam dla was zdjęcia brzucha ale z rana ... wszystkim w moim otoczeniu wydaje się że ten brzuch jest za wielki Hehe to zdjęcie z dosłownie przed kilku minut.Dodam ze to moja 1 sza ciaza i jestesnw 14 tc. https://zapodaj.net/919eccffae774.jpg.html https://zapodaj.net/ba461f20f8f89.jpg.html ... wiecie co strasznie chciałabym wiedzieć czy tam jest dziewczynka.a może są tu mamy które teraz są w ciąży ale z inną płcią w środku odczuwać jakieś różnice? W jedzeniu piciu jakieś inne smaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Aniu ładny brzuszek:) moja siostra w pierwszej ciąży też miała od początku spory- w 4 miesiącu już było konkretnie widać ja niestety nie pomogę bo u mnie drugi raz prawdopodobnie dziewczynka i muszę powiedzieć, że czuję się bardzo podobnie w obu ciążach - najpierw ochota na ogórki kwaszone, lekkie mdłości bez wymiotów, zgaga, raczej brak ochoty na słodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) goscaneczka, ale ladny brzusio...ja wlasnie swoj sprawdzilam. Nie widac, zebym byla w ciazy... wydaje mi sie, ze dwa 2-3 tygodnie cos powinno malego wyskoczyc :P ja z corcia w ciazy wygladalam swietnie, zadnych wypryskow na twarzy, zadnych wymiotow..smierdziala mi ...papryka :D (no za nic ni moglam sie zblizyc do papryki..bo smierdziala mi tak -jakby od srodka gnila) Teraz tez nie wymiotowalam..za to pryszcze mi cos chwila wychodza..szczegolnie na plecach :O jem i slodkie i kwasne... I CHYBA ma byc chlopczyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka0
Skoro o dolegliwościach mowa i ja dorzuce swoje 3 grosze. Nigdy w życiu nie miałam imfekcji intymnej a teraz mnie dopadła. Lekarz mówi,że ciąża sprzyja takim schorzeniom. Dał czopki i jeszcze 6 dni. Najgorsze jest to,że po nich przez cały dzień mam bardzo dużo upławów i pomimo zabezpieczania bielizny zawsze mam stracha jak idę gdzieś dalej,że sprawią mi psikusa i będzie plama na dresach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×