Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość Aniala
No wlasnie u niej 3 dziecko:) w piatek jeszcze byla u mojej corki na urodzinach a w sobote po 14 pojechali do szpitala i tak szybko poszlo:) jutro pewnie beds w domku. Mnie tez ciagle cos ciagnie boli i chyba znowu girkami w dole jest bo daje po pecherzu konkretnie. Do tego twardy brzuch duzo razy w ciagu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
I_can jak miło chociaż jedna osoba :-P Masz rację po porodzie się okaże czy będzie potrzebny teraz nie ma co szaleć ;-) Co do porodów moja szwagierka miała 3 i wszystkie były ekspresowe jakieś 3 godzinki po przyjeździe do szpitala była już po :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
gosc olka - tzrymaj sie, ciesze sie ze sie udalo i gratuluje, teraz wsztskie tu bedziemy trzymac kciuki za was. wszytsko bedzie dobrze. laktator, mysle ze jak wybierzecie model, to w piec minut uda sie pojechac do sklepu i kupic. a wydatek nie maly bo jak bedzie potrzebny to tylko elektryczny, szczegolnie w nocy ( oczy zamkniete a jeszcze recznym machac ... raczej slabo to wyglada). ale na zapas to nie warto, i tak jest duzo wydatkow wyprawkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Mysle podobnie z tym laktatorem. Ja akurat mam elektryczny, ale dostalam go. Tak to pewnie bym nie kupila. Tylko ewentualnie wybrała sobie konkretny model i od razu gdyby zaszła potrzeba użycia go wyslala męża. U mnie w szpitalu jest jest sklep medyczny wiec wszystko można tam kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
U mnie naprzeciwko szpitala są rzeczy dla bobaskow i matek. Dziewczyny a smoczek i np etui na smoczek to sie dezynfekuje? Myje? Czy wystarczy wrzatkiem wyparzyc? Przelac wrzatkiem czy potrzymac we wrzatku? Etui na smoczek mam z platkiku na suwak, a moze wystarczy je umyc dzidziusiowym plynem? Dalam 55zl za to etui to glupio by bylo jajbym stopila wrzatkiem;) to jak z tymi smoczkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. czytam Was od początku ale dopiero teraz do Was przyłączam się :) Gratuluję Wszystkim dzidziusiów :) Ja jestem w 25 tc z Zosią :) Termin mam na połowę października. Jest Was tu dużo z podobnym terminem porodu, dlatego chciałam zapytać czy Wy też czasem odczuwacie takie bóle jak by miała zacząć się miesiączka ?? W moim przypadku trwa to chwilkę i kilka razy dziennie. Zastanawiam się czy to są jakieś niebezpieczne skurcze czy może te Skurcze Braxtona-Hicksa. Na kontroli byłam w zeszły czwartek wszystko jest ok . Jak jest u Was?? macie czasem takie dolegliwości ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Jak w 25 masz juz te bule jakby na miesiaczke to idz do lekarza moze Cie wysle do szpitala na magnez bo jak bylam w szpitalu to w 29dziewczyna byla na magnezie z tego powodu. Ja jestem w 31 i nie mam bólu tylko czasem mi twardnieje jak duzo pochodze. A 25 to chyba zawczesnie chociaz na necie to są rozne opinie. Zreszta na necie jak o skracaniu szyjki czytalam to wszyscy mieli niby objawy ja nie mialam i lekarz pow ze wcale tego ze czuc ze sie skraca. Takze lepiej do lekarza bo 25tc to za wczesnie na porod a ponoc te bole przedpowiadajace nie bola a Ty piszesz ze Cie boli jak na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
Etui na smoczek nigdy nie mialam wiec nie wiem, ale moze masz opakowanie i tam bedzie cos napisane. Misia8813 -kilka razy dziennie? wydaje sie duzo. ja takich nie mam. moze zadzwon do lekarza i zapytaj. mi kiedys na ktg wyszlo ze mam skorcze a ich nawet nie czulam i dostalam magnez oczywsicie. i to bylo juz po 30 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
To na smoczek wyglada tak jak etui na sluchawki do tel. :) a smoczek jak przygotowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia88.. Ja pojutrze zaczynam 25tc z Zosią w brzuszku:) wiec jest u nas roznica kilku dni lub tygodnia:) Tez mam czesto pobolewania jak na okres(w pierwszej ciazy tez mialam) i zavzely mi sie skurcze Braxtona Hiksa czyli takie czeste twardnienie brzucha. Jesli cos cie jednak niepokoi to upewnij sie u lekarza. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ja też nie mam takich boli... na poczatku ciąży tak właśnie bolal mnie czasem brzuch, ale teraz już nie a jestem w 27 tygodniu. Chociaż różne mają objawy i dolegliwości ciążowe dziewczyny wiec nie martw się na zapas. Wcale nie musi to oznaczać nic złego, aczkolwiek warto zapytac o to swojego lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Mi sie wydaje ze smoczek wystarczy wyparzyc wrzatkiem. Sa teraz jakies specjalne pojemniczki do których wklada sie smoczek i po kilku minutach jest czysciutki, ale czy to konieczny zakup? Ja raczej się nie skusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Ja przelewalam wrzątkiem butelki smoczki potrzymalam chwile we wrzątku moje dziecko nie miało z tego tytułu żadnych problemów ;-) jak dla mnie wyparzacze nie są potrzebne szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Czlowiek nakupi tych gadżetów a później o połowie zapomni i wcale z nich nie skorzysta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
To bede wyparzac wrzatkiem jak piszecie:) Ja dzis trafilam w necie na liste zbędnych rzeczy i tak trafilam na paklaknki, smieszna nazwa, akurat bylam na zakupach i kupilam bo wedlug mnie to fajna rzecz, ktora sie moze przydac. Chociazby pojade do kogos z dzidziusiem zmienie pielusze i zasmrodze komus kosz a tak to sie schowa w zapachowy woreczek i nie zasmrodzi kosza:) fajny wynalazek i to nie jest nic drogiego to nie wiem czemu trafil na liste zbednych rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A w sumie tak kupic, podgrzewacz, wyparzacz i np stojak na umyte butelki i blat w kuchni zagracony. Podgrzewacz i stojak juz mam ale jak zaczynam o tym myslec to moze faktycznie przy pierwszym dziecku sie dosc szaleje z zakupami, chociaz mnie duzo p*****l pani w tej churtowni odradzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za odpowiedzi. Bylam u lekarza i stwierdził ze to może być infekcja pęcherza i tak promieniuje w takie bole jak na okres. Porobie badania i sie okaże:) Musze poczytac Wasze posty o wyprawkach bo jeszcze nie zaczęłam sie nawet rozgladać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia8813
Sory za wczesniejszy brak loginu ucze sie dopiero:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Ja się tak wystraszylam że urodze wczesniaka więc opanowalam iternet i coś już tam mam wózek ,łóżeczko ,fotelik i ciuszki wszystko używane ale udało mi się wyszukać super stan, to moja trzecia ciaza z zaskoczenia więc wszystko musiałam kupić ,bo porozdawalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Luiza to chyba mialam tak samo po wypisie ze szpitala z zagrozeniem przedwczesnego porodu sie wzielam za zakupy. Mnie tylko wozka chyba brakuje ale kupie jak mała sie urodzi. Nosidelko mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
K25i chyba pójdę w Twoje ślady i kupię to żelazko turystyczne tylko czekam na ofertę z biedry oni też mają fajne, bo do miasta mam za daleko a łańcuch tylko do ogródka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
K25i chyba pójdę w Twoje ślady i kupię sobie to żelazko turystyczne do prasowania tych miniaturek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
To moze idz w moje slady i niech Ci ktos wyprasuje:-P polowe mi siostra wyprasowala a jeszcze mam sterte popranego;) wiec niedlugo sie zabiore:) takim malym to nawet na siedzaco mozna prasowac. A potem wiadomo przyda sie na rodzinne wypady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Luiza a swoja torbe masz juz spakowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
No rodzina daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Już mnie wkurza na Maxa to FORUM urywa mi cały czas tekst a wulgaryzmów nie używam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Nie mam spakowanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja mam spakowana juz swoja. Dorzucilam juz potrzebne mamine rzeczy na po porodzie:) ja mam termin na 4go wrzesnia z usg a z om na 26sierpien:) zelazko sie sprawdza:) prasuje siedzac na kanapie na obnizonej desce:) wygoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Dzisiaj mam mieć kuriera bo zamówiłam kojec/poduche rogal bo już nie wyrabiam na biodro, mam nadzieję że pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Dziewczyny a mierzylyscie sobie obwody Waszych brzuszkow? :) ja z ciekawości sprawdzilam przed chwila. 83 cm w 27 tc. Ciekawa jestem czy to duży brzuszek czy maly :) Chyba k25i pisala ze teraz będzie przybywal 1 cm tygodniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×