Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość sepik
Ja nie bardzo znam się na cukrzycy, wiec nie wiem jak pomóc. ... Wiec trzymam chociaż kciuki żeby było dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ola - sesja 400 zl , 10 retuszowanych zdjec, 5 stylizacji. 3 z corka, 2 sama. nadruk na jakiems czyms drewnianym wybranego zdjecia. w sobote bedzie 30 tc. ale ja mam tak wielki brzuch jak poprzednio do porodu, wiec musialam wczesniej bo mi ciezko. zwykle od 32 tc do 36 robia, brzuch mam strasznie napiety, ale jeszcze tej pionowe brazowej kreski nie mam. w piersiach nic nie czuje wiec pewnie znow nie bedzie mleka, chociaz jak wroce musze znalesc jakas poradnie moze cos podpowiedza co mam robic. jak nie to trudno, na rzesach nie stane. pogoda tu okropna zimno , wieje albo pada :(( ale pozdrawiam cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Witajcie Dziewczyny :) my poprzedniej nocy walczyłyśmy z jelitówką córki, dosłowanie od 21 co pół godziny wymioty, biegunka i tak do 3 nad ranem a później temperatura 39 czekam czy mnie dopadnie ale miejmy nadzieję, że mnie ominie;) mnie też pod żebrami bardzo boli i dodatkowo drętwieje a po południu brzuch taki ociężały i twardy- chyba też jedzenie na to wpływa bo ten brzuch taki wzdęty bardziej. Macie badane przepływy, lekarz mowi coś o łożysku bo mi niestety nie i nie wiem czy nie iśc znów prywatnie czy nie ma takiej potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja mam co wizyta usg takie szybkie ze nie ogladamy dzidziusia tylko moerzy sibie robie przeplywy czyli co dwa tyg. A niala a Ty mierzylas brzuszek centymetrem na wysokosc***epka? Ile masz? :) ja huz na ten ciezki twardy wueczorny biore nospe juz wytrzymac nie moge:/ dzis mnie juz po 19tej to zlapalo. To wczesnie. Martwie sie troche czy nie za duzo sie lenie, bardzo malo chodze od dwoch tyg praktycznie leze tyle co po domu cos pochodze i porobie a na spacwry nie. W sobote bylam niedaleko to w dridze powrotenej myslalam ze z kazdym krokiem bede sikac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A co do tej brązowej kreski to tez nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ja kreseczke mam bardzo delikatna i bledziutka. A jeśli chodzi o pokarm to od kilku tygodni cos podcieka czasami. Raz jest zolciotka barwa a ra przezroczysta. Obwod brzuszka 84 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Jak leci ta siara to jakby przezroczysta a na wkladce ma kolor zoltawy u mnie. Piersi mi ostro urosly w ostatnich dniach. brzuszek nic, nadal tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
u mnie właśnie nie bada przeplywów bo nie ma takiego usg:( mówi, ze jak chce to wyśle mnie do szpitala ale mówi, że nie ma potrzeby mój brzuch mierzony teraz- czy jest wieczór bardziej wzdęty 95cm coś około 2 tyg temu bylo 92 zobaczę jak będzie rano, kreseczki też nie mam, za to zaraz oszaleje ze zgagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
a jesli chodzi o siarę to jak się kąpię wieczorkiem to widzę taką trochę zółtawą wydzieline pozasychaną na brodawkach ale nie czuje, żeby było mokro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja na zgage biore pol tabletki gaviscon i po jakims czasie drugie pol. Wieczorami morduje najbardzie a w dzien ratuje sie landrynkami mietowymi i miodek mi pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Ja też leżę i pachne i trochę się martwię bo już jestem 11 kg na plusie. Staram się jeść normalnie, teraz więcej jem gotowanego bo mąż też jakaś jelitówkę złapał i staram się zdrowo gotować. Ale samo to, że tylko leżę nigdzie nie chodzę i pewnie będę tyć. :( nie czuje się jakaś bardzo wielka, ale mimo to jednak dużo na wadze przybyło. Wiem ze przed ciążą bardzo się odchudzałam i stad tyle do przodu. W dodatku dużo przed weselem miałam nerwów i też nie przybierałam wiec teraz nadrabiam. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
U mnie też nie ma kropli siary... trochę mnie to martwi ale mam jeszcze nadzieje, że po urodzeniu jakoś ruszy jak zobaczę maluszka:) Myślę że co do tej cukrzycy należy pójść do dietetyka, oni pomogą ustalić dietę żeby ten cukier tak nie skakał. I koniecznie mieć swój nowy glukometr!!! Nie mierzy się cudzym bo zawsze zaburza obraz. Wiem jak moja babcia ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja mam 4kg na plusie a od 23tc praktycznie leze. I ostatnio codziennie jem ciasto, albo maz kupuje albo ja robie, z tej nudy chyba. Dzis tez robilam i sie chlodzi w lodiwce a ze cierpie na bezsennosc to pewnie po polnocy bede degustowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
I jak na razie nie mam zgagi na szczęście tfu tfu tfu :) pewnie będzie łysek :) jeszcze zgagi by mi brakowało :/ ponoć mleko i maślanka najlepsza na zgagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ponoc mleko i maslanka tez sie obczytalam tylko w diecie zapobiegajacej zgadze ma nie byc nabialu wiec triche absurd;) mleko tez testowalam to pomaga na 20min:) a potem wielki powrót:) najleoszy gaviscon:) w tabletkach mam do gryzienia gin polecil:) a u taty w pracy jakas kobieta to lyzeczke cukru na zgage bierze do ust:) tez testowalam ale tez na godzinke pomoze. I o dziwo siemie co ma pimagac na zgage mnie nie pomaga:( a pije codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Tynka ciekawe czy to prawda ze wlosy rosną to jest zgaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
K25i Eee fajny mit ;-) ja z Wiki miałam mega zgage a urodziła się prawie lysa,teraz mam czasami jak coś nie podejdzie mi do jedzenia. Zobaczymy czy będzie miał czupryne czy będzie łysy :-P Co do mleka w tamtej ciąży juz chyba miałam mleko,a teraz nic nie kapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Dziewczyny nie przejmujcie się ta siara. Podobno nie ma to żadnego znaczenia czy po porodzie pojawi się pokarm czy nie. Mi od czasu do czasu poleci, ale to przecież chyba tez nie jest 100% pewne że mleko będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
A z ta zgaga i włosami u dzidziusia to można wsadzić między książki :) ot, zwykly przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
U mnie "siara" od 23 tygodnia. Czasem jak siedze w bluzce bez stanika to normalnie plama na wielkość winogrona i tak na zmianę z lewej i prawej piersi. Dodam że mam mały biust przed ciążą rozmiar B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ale to o zgadze i wlosach to tynka zaczela a nie ja:) I tez pisalam ze siara nie ma nic wspolnego z tym czy bedzie pokarm. W sumie lepiej jej teraz nie miec bo sie czlowiek nie meczy:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
z ta zgagą i włosami to się zgadzam w poprzedniej ciąży też miałam dużą zgagę i córka wprawdzie miała włoski ale nie za dużo, tak samo z karmieniem nie martwcie się na zapas - ja mam naprawdę malutkie piersi prawie wcale nic mi nie leciało w poprzedniej ciąży a karmiłam córkę rok i było dużo pokarmu mierzyłam z rana brzuszek i 94,5cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Tynka a jak tak lezysz i leniuchujesz to nie robia Ci sie zaparcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
Hej. Tynka nie martw się, nie zawsze leżenie oznacza tycie. Ja w poprzedniej ciazy jak musialam lezec 5 tyg to orzez ten czas przytyłam 40 dag albo 90, musialabym do karty ciazy zajrzec. A tez bylam przerazona, ze pewnie nabiore na siebie, spuchne itd. NIe mialam tez siary wczesniej, a mleko pojawilo sie zaraz po porodzie, doslownie za chwile. Jak po szyciu lezalam na lozku i przywiezli mi mala zeby przystawic to od razu bylo. Podobno psychika duzo robi. Jakaś jestem zmeczona ostatnio. Dziewczyny, a bolą was czasami jajniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy wszystkie tak malo tyjecie a i tak wyglądacie jak wieloryby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
Gość no co Ty nie powiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Mmmm jakie komplementy tutaj dostajemy ;-) Mnie jajniki nie bolą :-) chociaż tyle :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Wczoraj wspominałam o tym ze ani kropli siary, ale dzisiaj się przeraziłam. Gorąco w sumie dużo pije i może od tego. Wróciłam z zakupów i tak dziwnie stanik mokry myślałam że taki spocony ale zobaczyłam ze po prostu żółta wydzielina leci mi z piersi... masakra normalnie mleko z wodą. :) nie wiem czy nie za szybko. I nie wiem co zrobić czy kupić sobie wkładki laktacyjne czy co ... Co do tej zgagi to chyba taki przesąd ale tak mi mama zawsze mówiła :P ze jak zgaga to pewnie przez włoski dzidziusia. Ale ja myślę że to sprawa indywidualna. Pewnie dzieciątko uciska wam gdzieś na żołądek i te wszystkie kwasy podchodzą do góry i stad zgaga ... mnie uciska na dole i kopie po jelitach i mam ciągle pierdki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
Tynka kup wkładki nie będzie Ci moczyć bielizny, będziesz się czuła bardziej komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Tynka nie martw sie nie za wczesnie. Pisalysmy Ci ja mialam od 23tc i ktoras jeszcze. Wkladki sobie kup, wyciek siary moze ucichnie a i tak bedą potem przydatne. Mnie dopiero jako czwarta firma sprawdzily sie te z chicco (nie wiem czy bledu nie zrobilam w nazwie) inne byly do kitu i jakby mi sie skora na puersiach luszczyla po nocy. Karola mnie brzuch czasem boli ale nie tak zeby jajniki. Tylko wieczorem lub po toalecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×