Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość Day and night
No kafe nie dodaje postów wrr człowiek się napisze a tu dupa:@ No więc pisałam ze mój mały tez ciągle się rusza,intensywnie non stop,wystarczy że na moment usiąde,w nocy tez szaleje juz się boje co bedzie po wykluciu. Także to chyba takie *****iwe dzieci nam się stworzyły. I_can na urlopie czy Coo bo się nie odzywa?? Mam nadzieje ze Wszystko dobrze. Pytanie z innej bajki mam niebieskie panele jaki kolor ścian by pasował jak myślicie? Nigdzie nie mogę znaleźć fotek z takim połączeniem. I drugie pytanie czy któraś z Was ma tapetę na ścianę? Zadowolone jesteście? Czy Lepsza farba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Sepik nie chciałam Cie nastraszyć. Ze mnie jest okropna panikara. Dokladnie takie uczucia mam jakby się zatrzasl. I jakby wysiedzieć w brzuchu nie mógł. Jesli masz intensywne ruchy caly czas to raczej jest ok. Gorzej jak nagle zachowanie sie zmienia u mnie byly 2 dni delikatnych ruchów a dzis caly czas aktywny. Choc wcześniej tez bywalo intensywnie ale tak jak dzis to pierwszy raz. Tynka nie dziwie sie ze nie chcialas tam zostać mnie przed jazda na ktg właśnie zatrzymala właśnie myśl ze musialabym przynajmniej do wtorku zostac w szpitalu bo u nas nie ma opcji żeby zbadali i wypuścili jesli wszystko ok. Zadzwonie jutro do szpitala oddalonego o 30 km moze tam jest możliwość zrobienia ktg bez konieczności zostania na pare dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Moja dwójka była owinięta pepowina ,okazało się dopiero przy porodzie. Syn miał o 1pkt Apgar mniej a córka 10 ,na szczęście nic przez to złego się nie stało ,dwa porodu sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Myślę że szarości i biel będzie pasowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Dziewczyny a liczycie ruchy ? Na tym etapie już chyba powinnyśmy zapisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Do niebieskich paneli wedlug mnie będzie pasować szary delikatny, jakis bledziutki krem lub biel :) day jak napisalas o tych niebieskich panelach to od razu mam w glowie taki sliczny marynarski pokoj z malutkimi czerwonymi dodatkami:) może jakas jedna ściana to tapeta w pasy szaro białe? Chociaż ja nie mam tapety nigdzie. Później jest chyba dużo pracy jak chce się to zlikwidować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Spokojnie Aniala:) czasami chyba trzeba się troszke pomartwic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Tynka jak się czujesz? Lepiej troszke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
Day and night z tego co czytałam to dzięki obserwowaniu ruchów swojego dziecka jesteś w stanie określić jaki temperament będzie miało twoje dziecko. U mojej dwójki sprawdziło sie idealnie- w brzuchu szaleli i do tej pory szaleją :D mały na szczęście jest spokojniejszy i oby tak zostało bo na głowę dostanę hehe ;) A powiedzcie mi czy któraś z was miała taki przypadek... bo za każdym razem USG mi pokazuje że urodzę w dniu kiedy moj mały skończy nie 40 a 41 tygodni... jak to wtedy będzie wyglądało z ewentualnym wywoływaniem porodu? będzie się liczyło zgodnie z wiekiem dziecka czy z terminem porodu? bo przeciętnie wywołują po 10 dniach spóźnienia to teraz się zastanawiam którą datę by brali pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
sepik ma dobry pomysł z kolorami i ze stylem marynarskim:) dzwoniłam do tego drugiego szpitala i jest możliwość zrobienia ktg - koszt 10zł chyba się po południu przejadę bo teraz nie mam z kim:( a jak Dziewczyny dziś czujecie kopniaki? bo ja znów często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Sepik skoro lekarz mówi ze jest ok to tego trzeba się trzymać a jeśli jeszcze dobrze w miare znosisz ciaze to jakby powiedzialabmoja gin tylko w ciazy chodzic :-D lekkomyslna to ja jestem bo mam zalecenie odpoczywać a urzadzam sobie porządki dlatego chyba nie bede bardzo zdziwiona jak np szyjka bd skrócona. Ale staram się być dobrej mysli i faktycznie odpoczywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Dzięki dziewczyny :) nie ma co chyba za dużo myslec bo tylko cos wynajdziemy :) mój mały od rana daje o sobie znac, przeciaga się i wygina. Rzadko sa to bolesne kopniaczki, ale zdarzaja się od niedawna. Milego dnia nam wszystkim !:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Gdybysmy tego internetu nie mialy to bylybysmy spokojniejsze bo o niektorych rzeczach nie mialabysmy pojecia. Dziecko spokojne malo ruchu- wedlug neta zle. Dziecko szaleje, brzuch chce rozerwac wedlug neta zle. A jak mnie cos boli a szaleje to sie tak nie boje bo kazdy mowi ze jak sie rusza to jest. Czasem tak sie wierci ze musze siku wroce i w trakcie tego jak sie chce polozyc musze isc znow do toalety bo tak kopie. W kroczu jak uderzy to tak czuc jakby ciasno bylo i mnie to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Nie wiem ile pampersow zabrac do szpitala bo mam paczke 88szt czy to nie za duzo? Ledwo wejdzie malej do torby moze pol tego spakowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Day wlasnoe ostatnio sie zastanawialam bo my mamy malowane sciany i tapety mają mega piekne wzory i sie zastanawialam co lepsze bo teraz mam na dwa kolory pomalowane a zastanawiam sie jakby gdzies byla tapeta. Bo teraz masz wszystko na tapetach na karzdy styl. Ogladam ten program z Szelągowską czy jakos tak to ona zawsze gdzies cos z tapet dodaje. A ten pokoj co piszesz to ma byc dla bobaska? A jak jest np ze scieralnoscia z tapet? Chyba z dobrej tapety zmyc cos to powinno byc latwiej niz ze scian. Bo przy dziecko pewnie roznie to bywa ze scianami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
U mnie w szpitalu dają 20 szt pampersow. Położna mówiła, ze to w zupełności wystarcza, ale jeśli trzeba to dają więcej. Mysle, że 88 szt to zdecydowanie za dużo :) No ale też żadna z nas nie wie ile czasu spedzi w szpitalu. Najwyżej mąż dowiezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
To moze przetne torbe na pol i wezme 40a potem mi dowiezie ale mam nadzieje ze nie bedzie takiej potrzeby. Jak myslisz starczy 40? Bo mam tez paczke mala 44cos sztuk pampersy te w zielonym ale dokupilam w sobote te biale bo na nich jest ta kreska ze jak dziecko nasika to kreska zmienia kolor. Napewno te pampersy beda mi pomocne. Wiec wezne pol z tej bialej paczki chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Tapety mają piękne wzory i z pewnością cudnie wyglądają, ale jak chcemy się ich pozbyć to już chyba tak łatwo nie jest. Przecież ten klej zostaje. Może troszkę sciany się oderwac jak będziemy zrywać. Ale to tylko moje przypuszczenia, bo nigdy nie miałam tapet. Chyba, ze ktoś sobie zalatwia osobe, która jej to zrobi i nie meczy się z tym sam to ok. U mnie zawsze to maz maluje ściany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Mysle, że 40 napewno wystarczy i jeszcze trochę zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Wcziraj z mezem prasowalismy skarpetki jak na tasmie w fabryce ja prasowalam i on przekladal prawa, lewa strona :) mialam juz wszystko wyprasowane procz poscielki ale co pojdziemy do sklepu to cos sie kupi i juz sie nazbieralo na puszczenie pralki i bedzie prasowanie:) moglaby ktoras mama napisac cos wiecej o wyparzaniu np smoczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Dzięki dziewczyny, że się martwicie. Dzisiaj już lepiej ale nadal rwie mnie z lewej strony i tak jakby w podbrzuszu i z tyłu i ciągnie do nerek ni do nogi :/ ale jest zdecydowanie lepiej niż wczoraj. Też będę leżeć dzisiaj ile wejdzie a jak wrócimy do Wrocławia to jakby lepiej nie było będę dzwonić do swojego gina i wolę do siebie do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Dziewczyny a właśnie jakie pampersy kupowałyście widziałam, że w biedronce te najmniejsze są w promocji za 9,99 te do maluszka Dada najmniejszy rozmiar ale nie wiem czy one są dobre czy lepiej w jakieś inne nie zainwestować? Teraz myślę, że wy już torby popakowane macie a ja jeszcze nic. Ale cały czas mam na myśli, że mam jeszcze czas ... jeszcze 2 miesiące! U mnie mały tez rusza się cały czas jak wariat, ale mnie to nie martwi. Wolę żeby był tak ruchliwy niż żeby się nie ruszał wtedy bardziej mnie to martwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Dade tez produkuje pampers. Jak rozmawialam z kolezankami to duzo zaczyna od pampersow a potem uzywa dade. Ja biore te pampers biale ze wzdledu na pasek. W sobote kupilam w e.leclerk 88szt za 42,99 i do tego za grosz bylo opakawonie chusteczek nawilzanych sensitiv tez pampers. Jak znajde co wyczytalam na bologu to wkleje idnosnie pampersow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
TO O PAMPERSACH Z JAKIEGOS BLOGA Jakie pieluchy wybrać? Najbardziej polecane przez wszystkich – Pampersy – New Baby lub Premium Care oraz Dada z Biedronki. Ja osobiście polecam na pierwsze dni Pampers Premium Care. Dlaczego? Na pieluszce znajduje się żółty pasek, który pod wpływem wilgoci zmienia kolor na turkusowy. Dla mnie – żółtodzioba dzieciowego było to niezmiernie pomocne w ciągu pierwszych dni. Nie miałam jeszcze wprawy z przewijaniem, więc taka „podpowiedź” w formie paska wiele ułatwiała, nie musiałam bez potrzeby rozbierać, doglądać, zastanawiać się, czy pieluszka jest mokra, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
I tam jeszcze bylo napisane zeby nie sugerowac sie wycieciem na pepek bo z opowiesci poloznych wie ze i tak pieluszki trzeba zawijac zeby nie urazic pępka. Takze Tynka czy dada czy pampers to jak widac bez roznicy. Ja stawiam na pampers te biale na pierwsze dni. I mam tez paczke zielonych a potem zobacze ktore przypasuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dzieci urodzonych w sezonie grzewczym fajnym gadżetem do pokoju jest higrometr - termometr (o taki jak ten: http://smartsafe.pl/termometr.html), kontrolując powietrze możemy uniknąć niepotrzebnych noworodkowi infekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Dajcie znać co powiedzą na te częste ruchy, choć ja myślę że to taki urok dzieci. Tez słyszałam że w jakich porach dziecko się rusza to tak będzie później po urodzeniu. No Wiki spała w nocy tak samo jak w brzuchu ale może to przypadek ;-) Sepik dobry pomysł z tymi pasami,ale musiałbym chyba dwie zrobić takie a dwie innego koloru żeby smutno nie było. To nie pokój dla dziecka tylko gościnny będzie,dla Wiki chce jakiś fajny kolorowy zrobić. K25i ja po prostu brałam smoczek i przelewalam go wrzątkiem później na chwile go zostawiłam w tej gorącej wodzie. Tak samo butelka wlewalam wrzątku mieszalam i zostawiłam na chwile. Dziecku nigdy nic nie było ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Day dzieki:) zrobie tak jak Ty ze smoczkami:) mnie sie wydaje ze w necie jest triche informacji na wyrost, ze przez to sie stresujemy. Mam na mysli te ruchy, kurcze bo zaraz sama bede panikowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Dziewczyny u mnie trochę spokojniej z ******* ale mimo wszystko jest ich dużo, może rzeczywiście nie ma co panikować i mamy po prostu takie dzieci:) mam trochę ubranek poprasowanych ale nie przesadzałam prasowałam tylko na jednej stronie, butelkę gotowałam we wrzątku z 5 min to za pierwszym razem gdy była nowa, później tylko przelewałam wrzątkiem tak samo smoczek tylko wrzątkiem. Tynka dobrze, że lepiej się czujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Ja na początku uzywalam tylko pampersa. A później dade apampa na noc badz na wyjazd. A teraz jak skoncze to opakowanie pampersa to chyva zostane tylko przy dadzie bo pi tej zmianie mam wrażenie że pampers sie popsul ma dziwny zapach po nocy jest zimny od sikania i wisi pi kolana. A kilka razy zakladalam jej na noc dade i tqk nie bylo. Tych z tym paskiem nie uzywalam. Na początku to i tak co chwile raczej dziecko robi kupe i np jak ja karmilam piersią to bylo to czescirj niz 3 godz i co karmienie to zmiana pieluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×