Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość sepik
Hehe powiem Ci K25i ze sama nie wiem do czego te platki. Wydaje mi sie ze do namoczenia np wcześniej prania jakby za bardzo brudne bylo. Ale nie wiem :D maz to kupil :D zreszta jak ja chcialam robic pranie i prasowac ciuszki to moj maz twierdził, ze to za wczesnie i ze nie beda świeże zanim urodze. Wiec powiedziałam mu, ze pod koniec ciąży to wogole nie będzie mi się chciało prac i prasowac. Zdecydodawal, ze on to zrobi. Zobaczymy....narazie czekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K25i a mówiłaś ze mąż juz ma urlop, klamczuszku. Każdy trzyma kciuki żebyś urodziła jak najszybciej i zniknęła wreszcie z tego forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
K25i ja sobie pomyślałam że w pośpiechu mąż napisał że jesteście na porodowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
K25i czemu tak chcesz urodzic przed terminem? Powinnaś sie cieszyc, ze ciaza donoszona :) tak się martwilas:) bedzie dobrze! Do wrzesnia juz niedaleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Platki mozna niby rozpusxic w ciepłej wodzie i wlac do pralki rozpuszczone juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Dzwoniłam do całej tej firmy adamex i problem polega na tym że do końca sierpnia w tej firmie z urlopy a ze to mała firma to dopiero z zamówieniami rusza dopiero we wrześniu. A zamówienia czekają od czerwca bo zaczely sie urlopy a te wózki są ręcznie szyte. Zdecydowałam, że aż tyle nie mogę czekać. Pojadę i może uda się wybrać jakiś inny model A jeśli nie to pani obiecała mi że dostanę rabat na czyszczenie więc po prostu oddam do czyszczenia i już. Myślę, że nie stał za długo na wystawie bo we Wrocławiu jest straszny popyt na te wózki. I schodzą na bieżąco. Jakbym dostała od kogoś ze znajomych wozek to przecież też nie byłaby to nówka sztuka. Przecież jego nikt nie używał tylko trochę pomacał w sklepie :P tragedii nie ma. Wolę to, niż czekać 3 miesiące bo to już lekka przesada. A kupie sobie ten specyfik do dezynfekcji co polega K25i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Sepik bo juz sily nie mam. I wydaje mi sie ze do terminu jeszcze tak daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Kurczę dziewczyny chyba mnie jakieś przeziębienie łapie :/ dobrze się czułam wszystko było ok a teraz jakoś zaczęło mnie gardło boleć i chyba spływa mi cos mi z cos nosa :( jakies dobre sposoby na katar i przeziebienie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszle Mamy, Ja z zapytaniem czy kupujecie kombinezony dla maluszkow? Jesli tak to jaki rozmiar i czy pluszowe czy inne? Czy kombinezon jest niezbedny? Czy nie wystarczy przykryc maluszka w wozku kocykiem i odpowiednio grubo ubrac ? Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest niezbędny, ale w żadnym razie pluszowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
wlasnie mierzylam obwod brzucha. wyszlo mi 107 cm ! ale mam wielki brzuchol. Ty_nka - daj znac co zdecydowaliscie z wozkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ola nie taki wielki ja mam ciagle 106cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty_nka
Ola Jak będę się czuła na siłach to pojadę jutro pooglądać te wózki i jeśli coś mi się spodoba to wybiorę inny a jesli nie to bierzemy ten który widzieliśmy w sklepie i wypiore go i zdezynfekuje tym co pisała k25i Ale coś czuję że chyba łapie mnie przeziebienie bo z nosa mi spływa do gardla i boli mnie i czuję się niewyraźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
k25i - juz kilka osob mnie pytalo ile czasu po terminie juz jestem, bo ledwo sie ruszam i jestem wielka ... i troche mnie to denerwuje bo ile moge mowic ze 34 tc i jeszcze daleko. ciekawie ile cm za miesiac bedzie. Ty_nka - ja bylam przeziebiona poprzedni weekend, tylko herbata z cytryna i miodem i lezec i spac. po 4 dniach samo przeszlo. ale to strasznie meczace bylo, wspolczuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ola naprawde? A ile masz wzrostu? Bo u mnie mowia ze nie widac ze to do porodu kazdy sie smieje ze maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ola naprawde? A ile masz wzrostu? Bo u mnie mowia ze nie widac ze to do porodu kazdy sie smieje ze maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ja tez jestem w 34 tyg. Wlasnie maz mi zmierzył brzuszek. 89 cm....moze to za malo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Ja tez 34+6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Luiza a na kiedy Ty masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Kształt brzucha figura i inne rzeczy tez wplywaja na obwod brzucha. Ja jestem niska i wydaje mi sie ze mam duży brzuch a dzis uslyszalam id znajomej ze maly skoro na początek października mam termin ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się mierzy od kości lonowej do dna macicy... a nie obwód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
a swoj brzuch moge mierzyc jak mi sie podoba. mam 165 wzrostu i raczej jestem drobna, caly dzidzius na zewnatrz dlatego efekt bomby. sasiad meza nawet wczoraj zaczepil czy juz w tym miesiacu miejsce na wozek robic przy wyjsciu :P juz sie bezsenne noce zaczynaja u mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Sepik wg miesiączki 1.10 wg usg 27.09 ale chyba nie dotrwam do terminu strasznie mnie ciągnie i boli a miednica to już trzeszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
K25i Ty chyba podawalas jak się oblicza wagę dziecka bo na prenatalnych mi mówiła ale nie jest to nigdzie zapisane ,kość udowa razy cztery ,dobrze pamiętam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
K25i ostatnio podawala jak wzrost sie mierzy. 7x kość udowa. Mój lekarz nie podaje mi ile ma wzrostu Dzidzius. Mówi, że na tym etapie nie robi się tego. Tylko wagę i zastrzega sobie pomylic sie o 250g w jedna i druga stronę. Jak widać co lekarz to inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Luiza a ostatnia miesiaczke miałaś Kiedy? Ja dokładnie mam teraz 34+4 i zastanawiam się czy te terminy różnią się nam. Ja ostatnia mialam 02.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
ja dziś 35+0 , termin wg om 30 września, wg usg 25 września, ostatnia @ 24 grudnia, obwód brzucha 100cm, rośnie ładnie jakiś czas temu było 97 cm, a mi tak ciężko na żoładku i ta zgaga okropna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Sepik ja miałam tak jak Aniela czyli 24.12 ostatnią miesiaczke . Mam długie cykle co33/35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Dzisiaj 35+0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Z tym że ja mam od 25 tc krążek i rozwarcie wew lejkowate więc wątpię żebym dotrwala do terminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×