Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość ola684
zdjecia robilaM, dzis widzialam kilka zdjec do wyboru. jestem niestety az zalamana. mialy byc sliczne profesjonalne a wyszla totaln lipa ... :((((a nie mam budzetu na kolejna sesje ta byla wystarczajaco droga. z pierwszym dzieckiem nie zrobilam, teraz chcialam miec cos wyjatkowego i lipa :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Dziewczyny a na jak długie spacery wychodzicie z maluchami? Nie chciałabym przesadzic, ale wczoraj z godzinkę spacerowalismy i z 1,5 stal wózek w ogrodzie, tak mu się dobrze spalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka2710
Dziewczyny jak usypiacie swoje maleństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Aniala mi polozna powiedziała, że po prostu trafiło mi się dziecko bardziej charczace :D i taki jego urok narazie :) ale powiem Wam, ze na początku każde chrzakniecie mnie budzilo. Kompletnie nie potrafilam w nocy wypoczac. Teraz juz jest lepiej, staram się nie wyskakiwac z łóżka za każdym razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Znow nie widzę postów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
moze zalozyy nowy watek np. Mamy na Październik 2016 cz.2 ten watek dzaial dzien a potem 3 dni nic nie wyswietla, niemozna normalnie popisac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Aga z nasz maly tez często sie przesika i nie mam pojęcia jak to wylatuje :) choć częściej sie to zdarza jak maz go przebiera :) Polozna nam mowila, ze nie powinno sie siusiaczka w dol ustawiac tylko do gory lub delikatnie w bok. Załóżmy nowy wątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
A nam wszystkie mówiły że siusiak ma być w dol . Ze to stare szkoły że się do góry dawało ..... to już nie wiem Pań zawitkowski specjalista też daje w dół na filmikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Haha no i bądź tu człowieku mądry :D z tym siusiaczkiem to w sumie ja tak bardzo nie zawracam uwagi w jakiej pozycji jest. Raczej jak zakladam pieluszke to tak jak się ulozy sam siusiaczek to zostawiam. A maly zdarza się, że bokiem się posika. Jak on to robi nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ola może wcale nie sa zle te zdjecia :) zawsze jesteśmy bardziej krytyczni wobec siebie wiec myślę, że inni jak je obejrzą będą zachwyceni ;) Ja jutro z mezem i dzidzia wybieramy się na sesje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Angry Birds Film (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://24filmyonline.pl?u=Angry Birds Film 2016 Filmowa animowana wersja najpopularniejszej gry ostatnich lat. Do tej pory grę „Angry Birds” ściągnęło ponad dwa miliardy użytkowników na całym świecie, a w każdym miesiącu gra w nią ok. 60 milionów ludzi. Film zabierze nas na egzotyczną wyspę zamieszkaną przez szczęśliwe kolorowe ptaki-nieloty. Na rajskiej wyspie żyją jednak także ptasi outsiderzy - temperamentny Red, szybki jak wiatr Chuck i nieco wybuchowy Bomb. Idylliczny krajobraz wyspy przerywa przybycie tajemniczych zielonych świnek... Angry Birds nadlatują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×