Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość wiola877
Objawy to piersi, bolące, duże, nabrzmiałe, mieszczą mi się już tylko w dwa staniory, muszę kupić sobie kilka większych, albo poczekam aż urosną i będę kupować po dwa w m-cu ;-) bo pewnie będą rosły... Dziewczyny a jak u Was z pracą? Ja pracuję w sklepie mięsnym, gdzie dzienna sprzedaż to 300-400 kg mięsa i wędlin. Same ważymy ten towar w skrzynkach po 25 kg. Nie wyobrażam sobie będąc w ciąży dźwigać to... O wszystko muszę wypytać lekarza, mam zamiar chodzić na NFZ, bo składki płacę już 10 lat to chyba mi się należy ;-) Jeśli będzie miał problem, to mam już innego gina na oku, prywatnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola877
Dziewczynki a czy Wy wiecie, że są tu już 3 wątki na październik 2016 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tu jest najfajniej ;-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrissMerigold
Wiola, dla mnie to oczywiste jeśli chodzi o Ciebie-L4 jak najszybciej. Widzę,że w październiku będzie wyż demograficzny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Dzień dobry Dziewczynki :) bezsenna noc - a teraz musze wstawać do pracy.... czuję że to będzie ciężki dzień :( życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
Dzien dobry dziewczynki. Mam 30 lat, corcie 2.5 roku i potwierdzony 8 tydzien ciazy. Bardzo sie ciesze. Troche dziwnie sie czuje bo co prawda mam mdlosci ale to wszytsko, w pierwszej ciazy na pocztatek schudlam 6 kg, wiec czekam kiedy sie zacznie zeby sie szybciej skonczylo. A moze mnie ominie ta nieprzyjemnosc... Ale sie ciesze ze nas juz tak duzo ! a bedzie z pewnoscia jeszcze wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrissMerigold
Ja też nie śpię najlepiej, wstaje do wc co najmniej 3 razy w nocy...:( Pozdrowienia Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
Czesc dziewczyny :-) Mnie Co jakis czas mdli. .Ale na szczescie nie wymiotuje. Mam nadzieje , ze tak zostanie ; -) Zycze wam milego dnia i zamelduje sie pozniej. .fajnie, ze nas tu tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I u mnie kolejna bezsenna noc :( i - 3.5 kg jak na razie. Jutro pierwsza wizyta u lekarza mam nadzieję, że już będzie mógł potwierdzić, stresuję się troszkę.. Spokojnego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrissMerigold
W którym tygodniu byłyście potwierdzić? Ja na razie czekam-w środę zacznę 6tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
byłam w 6t6d biło serduszko obecnie jestem 8t4d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
u mnie potwierdzono w 7 tyg. juz bylo serduszko piekne wyrazne. ja narazie spie dobrze az zabardzo. w dzien 2h, i o 18-19 juz mnie nie ma znowu i do rana. i chodze oczywiscie nie wyspana. zjadlabym cos ale na nic nie mam ochoty :(((.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość night and day
Witam dziewczyny ;) Noc nawet nawet,niby wyspana niby nie ;) Ja tam mdłości nie mam i dobrze ;) W sobotę dopiero będę u lekarza teraz mam 6 tydzień. Co do piersi to faktycznie dużo się powiększyły,w staniki się jeszcze mieszczę :D najwyżej będę chodzić bez :P Co do pracy to oczywiście l4 i do domu sioo :) Ja w pierwszej ciąży pracował w hurtowni odzieży i tam rozładowywaliśmy tiry z wielkimi siatami ubrań masakra. Życzę miłego dnia i co raz mniej mdłości. Ps: proponuję żeby dziewczyny pozmieniały nicki z ,,gość" na jakiś nick, bedzię lepiej Was poznać kto jest kto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola877
a no wiadomo, że tu "u nas" najlepiej :-) też mam jutro wizytę i już się stresuję, chciałabym już ujrzeć i usłyszeć serduszko... a łykacie już może jakieś witaminki, czy tylko kwas foliowy? my to już powiedzieliśmy najbliższym, synusiowi też, jest przeszczęśliwy i załamany, że tyle będzie musiał czekać na dzidziusia :-P za 24h będę po wizycie :-D oszaleje do tego czasu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Olka
Czesc :) u mnie tez noce ciężkie, budzę sie często, ale nie mam problemów z czestym siusianiem. W ogóle mam wrażenie, ze nie mam objawów :/ tylko rano mnie mdli, bola piersi i chwilami podbrzusze. No ale termin @ minal dawno to chyba musi być to... Teraz mija 3 dzień szóstego tygodnia. Wizytę mam w następnym tygodniu w piątek, wytrzymam ? :) bez wmawiania sobie, ze to co innego niż ciąża. Może zrobie jednak betę szybciej. Mąż mowil, żebym byla cierpliwa i tak na nic teraz nie mam wpływu, trzeba poczekać na lekarza. Wiem, ze ma racje, ale ja juz bym chciała wiedzieć czy to dzidzia :) ehhhh trzeba wytrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka2710
Ja biorę prenatal duo tabletki od samego początku ciąży a jestem w połowie 9 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrissMerigold
Ja biorę kwas foliowy i rutinoscorbin profilaktycznie, bo boję się infekcji. Powiedziałam tylko mężowi. Najbliższej rodzinie powiemy po 12 tygodniu, a reszta dowie się z czasem sama;) Czyli raczej nie ma co iść w 6tc, lepiej zaczekać do 7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) ja już po usg i widziałam serduszko :) jestem teraz według usg w 8tc i 2 dzień :) jestem potwornie zmęczona i nie ma dnia żebym nie musiała spać w dzień 2-3 godziny obowiązkowo. Jeszcze przed poczęciem brałam duphaston i encorton na podtrzymanie ciąży bo 2 razy poroniłam. Jakąś godzinę temu dostałam skurczy i boję się że znowu źle się to skończy :( zresztą takie obawy mam od początku i sądzę że będą mi towarzyszyły aż do 20tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Ja biorę jak na razie kwas foliowy. Ja w tamtej ciąży pierwszy raz byłam w 6 tc i juz widziałam serduszko. Trzeba być dobrej myśli może tym razem będzie silna ciąża i dopiero zakończy się w 9 miesiącu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
magdakate, trzeba byc dobrej mysli :) na pewno wszystko bedzie dobrze :) Ja tez moge spac non stop... obojetnie czy o 11 rano, czy o 18 ;) I musze powiedziec, ze mdli mnie czesciej popoludniem i wieczorem (jak teraz :O ) niz z rana... trissmerigold, ja bym jeszcze tydzien poczekala..a co jesli nie zobaczysz serduszka w 6 tygodniu? Tylko bedziesz sie niepotrzebnie stresowac. A w 7 juz je zobaczysz :) My tez zdecydowalismy, ze najblizszej rodzinie powiemy po 12 tygodniu. A nasza corka zapytala mnie wczoraj "mama, kiedy w koncu bede miala rodzenstwo?". Kurde, nie moglam jej jeszcze powiedziec, bo pierwsze co to jutro by wszyscy wiedzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko jakie malutkie te spodnie :P :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rodzinie już powiedziałam ale tylko dziadkom i rodzicom no i oczywiście moi chłopcy wiedzą. dostali specjalne koszulki że będą starszymi braćmi :) oficjalnie jeszcze nie ogłaszam ale jak ktoś się mnie pyta dlaczego nie ma mnie w pracy to mówię prawdę. :) wieczorne mdłości to u mnie norma chociaż teraz to one trwają cały dzień i nie znam dnia ani godziny kiedy mnie najdą. jednego dnia jest spoko a drugiego umieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
A ile lat mają Wasze dzieciaki? Ja się boję jak moja mała przyjmie nowego członka rodziny. Mam nadzieje ze dobrze. Będzie miała wtedy prawie 3 lata. Współczuję mdłości,ja nie wiem co to znaczy. Ale podobno mijają ok 12 tyg. Ja pewnie powiem w ten weekend będę już po badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola877
Magdakate1 myśl kochana pozytywnie, będzie dobrze, musi być :-* ja przed ciążą brałam kwas foliowy, a od dnia spodziewanej miesiączki (która nie nastąpiła :-)) biore folik mama. Nasz synuś w tym roku skończy 7 lat i od jakichś 3 lat mówi, że chciałby mieć rodzeństwo, najlepiej brata i siostrę :-) to my- rodzice nie byliśmy na to gotowi ;-) teraz na dzień dobry wita się z fasolką i mówi, że ją kocha ale jak już się urodzi, to będzie kochał jeszcze bardziej :-) Podejrzewam, że jakaś iskierka zazdrości się pojawi, to chyba nieuniknione, ale damy radę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola877
apropos mdłości, oby minęły jak najszybciej, w pierwszej ciąży na dzień dobry witałam się z klozetem i trwało to do 5m-ca :-( teraz pojawiają się czasem i oby tak zostało... dobrej, spokojnej i przespanej nocki Wam życzę :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
u mnie corcia bedzie miala dokladnie 3 lata, termin z nia mialam 10 teraz mam 9. ale bedzie jak sie uradza tego samego dnia. beda podwojne urodziny zawsze. my jeszcze nikomu nie powiedzielismy, trzeba poczekac chwile, choc chce mi sie pochwalic. w pierwszej ciazy czekalam prawie d 5 miesiaca ze strachu chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrissMerigold
Mój synek ma 4,5 roku i też gdyby się dowiedział ogłosiłby całemu światu:)Zaczyna mnie brać przeziębienie, chyba jednak przejdę się do ginekologa wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Ola fajnie ze mamy w podobnym wieku dzieciaki. Ja się trochę obawiam jak to będzie. Bo reszta dziewczyn juz ma bardziej samodzielne dzieci. Ale w sumie chciałam mała różnice wieku. U nas będzie 2 tylko z racji ze miałam cesarke,no chyba ze jednak kiedyś pojawi. Się niezapowiedzianie jakąś fasolka. Jakoś nie mogę spać duszno gorąco,przewracalam się z boku na bok. Co do przeziębienia mnie lekkie chycilo zanim się dowiedziałam o ciąży juz wiedziałam że coś jest na rzeczy tak było z Wiki miałam mega gorączkę. Miłego dnia życzę :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×