Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość gość30
Ja_32 niezawodny sposób na chorobę jak będziesz się kładła spać to włóż po dwa krążki cebuli w skarpetki i tak śpij. ... wiem wiem nie brzmi za ciekawie i zapach w sypialni nieznośny. .. ale pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaKajka
Day and night ;-) to jestesmy w tym samym dniu nawet ;-) ja podejrzewaz ze u mnie stalo sie to1 lutego :-) Gosc 074 jatez mam 8 letniego ale synka . powiedzialas juz coreczce? I ja mieszkam w Irlandii? U was podobnie jak u nas nie ma co tak wczesnie isc karte ciązy zakladaja dopiero ok 12 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaladnatakamala
Ja byłam już dwa razy na wizycie i mi jeszcze nie założyła karty. Czy wam też robią się jakieś afty czy coś na dziąsłach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość night and day
MajkaKajka ja nie mam pojęcia :D hehe Dziewczyny normalnie stresuje się powiedzeniem mamie że jestem w ciąży,normalnie jak 15 latka :P Jak Wam dzień mija? Ja już normalnie nie mam pomysłu na obiady dla rodzinki,moja mała co do zup jest wybredna,najlepiej to tylko pomidorowa i rosół,jakieś pomysły? Ja_32 jak zdrowie ? Milego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość074
Hej hej ;) Ja juz kończę antybiotyk pojutrze ale niestety nerki mi trochę nawalały i nie dało się bez. U mnie niespodzianka bo zaszłam na spirali I dopiero miałam ja usuwania ok 3 tyg temu wiec tez się martwilam czy się utrzyma ciaza ale jest wszystko ok. Jak narazie miałam 2 usg i widziałam sie z lekarzem dwa razy i położna założyła mi kartę ciąży 2 tyg temu. W pierwszej ciąży miałam komplikacje , mala przestala rosnac w 7 mcu i mialam malowodzie ,teraz mam nadzeje ze wszystko będzie ok. Miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość074
Night and day Ja miałam takiego stresa zanim powiedziałam mojemu tacie. Trzy dni odkladalam telefon do niego i nie wiem skąd ten stres się wziął bo on już sam się dopytywal o więcej wnuków od jakiegoś czasu. Moja córka tez juz wie od dwóch tygodni bo trzeba było jej wytłumaczyć dlaczego musi iść do szkoly wcześniej i zostać z kimś innym kiedy my jeździliśmy do szpitala. Ona już ma siostrę przyrodnią i jest bardzo troskliwa w stosunku do niej , teraz cały czas powtarza ze ona czuje ze to będzie braciszek bo siostrę juz ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, jak samopoczucie? moje dziecie chyba sie rozchoruje :O yh, mam tylko nadzieje, ze sie nie zaraze. Zmierze jej temperature jutro z rana i wtedy zadecyduje, czy idziemy do lekarza, czy jednak nie... jak nie urok to s...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość night and day
Moja mała tylko psika i 3 razy zakaszlała,normalnie to by oznaczało chorobę ale daje jej ostatnio tran i chyba coś to daje. Bo jej zdrowie jest masakryczne szybko się zaraża i choruje. Co do tych aft czy coś to nie nie mam nic takiego :D MI w poprzedniej ciąży na drugiej wizycie założyła kartę jak już miałam badania. Gość074 no właśnie ja mam takiego stresa :P Pewnie sama do tego dojdzie i mi powie ,,przecież wiedziałam że w ciąży jesteś,matki to czują hehe " Ja już chce zobaczyć czy wszystko oki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Ja byłam dzisiaj u lekarza ... i wszystko jest ok :) mamy 1,5 cm szczęścia :) <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaaaaaa
Gość30 super wiadomość! :) w którym tygodniu ciąży jesteś?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie :-) znalazłam Wasz temat gdyż sama potrzebuje Waszej opini . Staram się o drugie dziecko. Jakiś czas temu rzuciłam tabletetki, okres miałam miesiąc temu od 19. Dziś jest 24 a ja jeszcze nie dostałam a zauważyłam u siebie następujące objawy:ból brzucha (co prawda przed okresem był ale nie trwający tyle czasu co teraz ) piersi są jakieś większe z widocznymi żyłkami, ból jajnika z kłuciem, złe reaguje na niektóre zapachy i mam taki jadłowstręt do niektórych rzeczy. Robiłam test pare dni temu i negatywny. Czy to może być wczesna ciąża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Zaczął mi się 9 tydzień :) i termin mam jednak na początek października. .. na 5.10.2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
dzisiaj beda mi zakladac karte. wow juz 1.5 cm :D to juz sie tym bardziej nie doczekam mojej wizyty. ciekawie co tam w brzuchu slychac. a humor to mam straszny, płaczliwa jestem az wstyd od tak sobie plakac. moja córcia jest tez coraz bardziej wybredna, a czymś karmic trzeba. wczoraj na kolacje były placki z serkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Ola684 mi nawet nie mów ja wczoraj się rozryczalam ot tak po prostu q później to humor juz się popsuł i w sumie dobrze ze mąż mi nie stanął na drodze bo źle by z nim było :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://f.kafeteria.pl/temat/f1/blagam-pomozcie-p_6461704 - jest nas tyle na kafe że jakby każdy wysłał tego jednego smsa to szybko uzbierałabym potrzebną sumę na operację. Bardzo wszystkich proszę o pomoc. Błagam o smsy oraz przekazywanie 1 %. Ja dopóki byłam sprawna też pomagałam innym, słabszym, biednym, chorym a teraz przyszedł czas że sama potrzebuję pomocy innych... Chętnie się odwdzięczę w jakiś możliwy sposób (mogę np. rozliczyć pit-a w zamian za wysłanie sma i wpisanie w formularz pit 1% podatku dla mnie) lub może coś zaproponujecie? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość102030
dzien dobry :D ola daj znac po wizycie :) gosc30, ja dzis jestem w 8+2, termin na 04.10...czyli co.."spotkamy" sie na porodowce? ;) hehe gosc, to moze byc i ciaza..i spozniajacy sie okres. zrob test jeszcze raz.. skoro ci sie spoznia, to teraz juz powinien byc wiarygodny.. jakiej dlugosci masz cykle? i ktorego dnia cyklu robilas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Gość102030 ja też dzisiaj jestem 8 +2 :) to pewnie się, ,spotkamy,, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
juz po wizycie. karta jest. dostalam bardzo duzo propozycji dodatkowych badan, testow itd. i nie wiem co robic. robicie prenatalne? bo ja boje sie. musze dzis z M. porozmawiac co z tym robimy. myslalyscie juz o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość night and day
Ola684 Ja czekam na wizytę w sobotę będę miała,w tej ciąży będzie mnie prowadziła ta sama P. doktor i zapewne też zleci mi prenatalne które na pewno bede robiła :) Zrób a co Ci szkodzi,czego się boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez prenatalne podstawowe to usg tyle dokladniejsze wiecej opisow przeplywow itp Wedlug mnie jest konieczne Sa 3 badania prenatalne Ok 12 tyg - kosc nosowa, falda karkowa zeby wykluczyc zespol downa, zbadac serce, uklad nerwowy, zoladek, nerki i ressxre ( nie wyobrazam sobire jak mozna tego nie wykonac!!!!) Ok 22 tyg Ok 33 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola877
hej, u mnie chyba już po ciąży :-( wczoraj wieczorem dostałam bóli takich jak przy @ i zaczęłam krwawić słabiej niż podczas @, dzisiaj to samo, ból co jakiś czas i przy siusiani lecą skrzepy, mniejsze, większe... jest mi smutno, jest mi źle ;-( wiem, że nie jestem pierwsza, ani nie ostatnia ale ciężko mi się z tym pogodzić :-( czekam aż krwawienie się uspokoi i jutro zarejestruję się na przyszły tydzień do gina... nie wiem co może być przyczyną, to można zbadać, czy tak po prostu się dzieje? gratuluję Wam wszystkim maleńkich szczęść! :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Wiola moja koleżanka tez zaczęła krwawic a była na początku ciąży trafila do szpitala i trochę tam pobyla a teraz jej syn ma prawie 2 lata!! To nie musi być to może jednak pojedziesz do szpitala albo ginekologa jutro? Głową do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Wiola jedz do szpitala i to jak najprędzej. .. ja też tak miałam w pierwszej ciąży. .. musisz dostać zastrzyk i to jak najprędzej! Jak dojdzie do konfliktu krwi to może być problem... nie bagatelizuj tego ! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy nieciekawe czasy lekarze bezkarnie zdrowych zamykają w PSYCHIATRYKACH!!! Dlatego powinno się zawsze mieć przy sobie partnera przy badaniu pochwy bo wtedy mówi diagnozę która nie zawsze jest trafna potem gdy nie masz świadka partnera powie przesłała się pani i wypad. Również przy porodzie powinien nas wspierać partner bo to chodzi o nasze i dziecka zdrowie Nawet Życie! !! Mamy prawo do obecności męża szpitalu ust 2008 art 21 Prawo Pacjenta! Wiem że ginekolodzy będą wyśmiewa obecność bo intymność to ginekolog i pacjent to jest polska ciemnota! !!! Intymność mamy z mężem nie z ginekologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaaaaaa
Dziewczyny jak tam Wasze 'humorki'? Ja najchętniej to bym wszystkich zatrzaskała fruwającymi talerzami. Mam w sobote egzamin-kosmos na studiach więc i hormony i stres dają taką mieszankę że nie wiem jak ze mną ludzie wytrzymają... To straszne :( Czy są tu jakieś studiujące przyszłe mamy? Ja studiuje prawo, to moje drugie studia, mam 28 lat, ciąża jak najbardziej świadoma, ale jak to będzie dalej to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolaaaa10
Ja jeszcze studiuje, zaczęłam drugie studia i mam zamiar je kontynuować :) co do humorkow nie jest najgorzej ale stresuje się przed powiedzeniem tej nowiny mamie. Mama dopiero w niedzielę wraca z zagranicy. Nie raz podpytywala, sugerowała że chce być młoda babcia jednak dopóki jej nie powiem będę pełna obaw:( Ja już wstałam wyspana..jak tak będzie do końca ciąży to ja i mój B. Się zalamiemy. Dobrej nocki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Olka
Czesc dziewczyny. Bylam wczoraj u lekarza, bo miałam lekkie brązowe plamienie i spanikowalam. Okazalo sie, ze mam tyłozgięcie macicy i stąd plamienie i ona powinna sie naprostować jak bedzie rosnąć a na razie takie plamienia to będzie norma, póki nie ma krwi oczywiście. Z jednej strony się uspokoiłam, bo przecież lekarz wie najlepiej a z drugiej mam pełno obaw. No a pęcherzyk 3,9 mm z echem żywego zarodka, 4 tygodnie i 5 dni, termin na 29 października :) wiec jeszcze się do was zaliczam. :) to tyłozgięcie trochę mnie martwi, no i lekarz mowil, ze jest to nieco większe ryzyko poronienia, ale nie ma co panikować, bo zazwyczaj się prostuje. A jednak jakiś stres musi byc :/ ale ważne, ze znam przyczynę bo bałam sie jak zobaczyłam że plamie. Pól dnia jest mi niedobrze. Wyjazd do lekarza, to byla dla mnie katorga. :/ a jak u was z mdlosciami? Jak sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaaaaaa
Olka ja jeszcze u lekarza nie byłam, ale aplikacje w telefonie pokazują mi termin porodu na 28.10 :) kiedy miałaś pierwszy dzień ostatniej miesiączki? Jesteś moim wwyznacznikiem hehe :) u mnie mdłości zero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Olka
Iza, mialam 15 stycznia, tylko, że ja mialam nieregularne miesiączki, ale podejrzewam, ze owu byla 1 lutego. Wiec to u mnie trochę pokręcone z tymi datami. Teraz ta pierwsza wizytę u prowadzącego ciążę mam za tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaaaaaaaa
To u mnie ten termin pewnie się przesunie bo u mnie pierwszy dzień ost miesiączki to 22.01 a owulacja na 100% 6.02 bo miałam cykl monitorowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×