Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nowa mama w Eastbourne

Jak się mieszka w Eastbourne

Polecane posty

Gość Nowa mama w Eastbourne

Czy jest tu ktoś z Eastbourne lub okolic? Właśnie dostałam pracę w Eastbourne i będę się tam niedługo przeprowadzać z Londynu. Póki co dojeżdżam codziennie pociągiem i podziwiam widoki i zastanawiam się jak się żyje w tym mieście, które rejony są mniej lub bardziej przyjazne do mieszkania z małym dzieckiem, no i oczywiście czy są tu jakieś polskie sklepy. Z chęcią zaprzyjaznilabym się też z innymi polskimi mamami jeśli tu jesteście. Moja córeczka ma 20 miesięcy i na pewno chętnie pozna nowe koleżanki i kolegów. Czekam na odpowiedzi :) Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wyjezdzaj sobie, london jest de best zwłaszcza Ealing i Wembley stadion, gnjcie sobie w tej waszej prowincji heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol ty zasrancu nie stac cie na Londyn dlatego wrociles do mamusi na garnuszek. Gnij w Pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprawda bo bingol wynajmuje chate i pokoje w ealing, sam pisał na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisac to mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa mama w Eastbourne
Super odpowiedzi i bardzo na temat. Kafeteria kiedyś była dobrym źródłem ale widzę, że poziom mocno poleciał. Liczę jednak, że ktoś się odezwie do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanki i koledzy 2 letni buehehe bingol ktos dla ciebie. Nie licz na odpowiedzi do rzeczy gdzie ta bingolska swinia grasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×