Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćzatrucie

Nadcisnienie.

Polecane posty

Gość gośćzatrucie

W pierwszej ciazy zatrucie ciazowe, nadcisnienie, puchniecie bylo zle. Teraz w drugiej ciazy tez sie zaczelo ale duzo lagodniej. 34 tydzien, cisnienie znow szybuje. Czy miala ktoras z was tak, ze nie mogla spac? Ja nie moge zasnac mimo zmeczenia i czuje potworny niepokoj bez powodu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu gdzieś temat o rzucawce ciążowej :-) tam są podobne historie poszukaj autorko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja

Jeżeli cenisz sobie wygodę, to myślę że spodoba się Tobie ciśnieniomierz SmartCardio. Jest on bardzo zgrabny i poręczny. Do tego ma zintegrowany rękaw z urządzeniem co wpływa na pomiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość anja napisał:

Jeżeli cenisz sobie wygodę, to myślę że spodoba się Tobie ciśnieniomierz SmartCardio. Jest on bardzo zgrabny i poręczny. Do tego ma zintegrowany rękaw z urządzeniem co wpływa na pomiar.

No tak, ciśnieniomierz na pewno ją uzdrowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iii

Jak chcesz ze sobą wozić ciśnieniomierz to zobacz sobie takie, które mają zintegrowaną z urządzeniem opaskę. Taką opcję ma miedzy innymi SmartCardio przygotowany przez Sanity i w praktyce dobrze się sprawdza. Pomiar jest robiony szybko, dokładnie na pewno się fajnie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek

Ostatnio szukałem jakiegoś ciśnieniomierza w sensownej cenie i Pani mi poleciła SmartCardio, ogólnie kosztował coś koło 200 złotych, ale sprawdza się dobrze, obsługa jest prosta więc to na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×