Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autor123

170 cm wzrostu

Polecane posty

Gość Autor123

Czy facet, który mierzy zaledwie 170 cm wzrostu może być dla kobiety atrakcyjny? Ja mam akurat tyle, nigdy nie miałem dziewczyny (mam 19 lat) i zastanawiam się, czy to wina mojego wzrostu. Proszę o poważne odpowiedzi Pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz bardzo nikłe szanse sam mam dokładnie 170 i nie jestem poważnie traktowany przez żadną kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liroy ma 160 cm i żyje mu się świetnie. Nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma. Gdybyś miał kuśkę takich rozmiarów to można by płakać. Ciesz się, że skrzydeł czy ogonka nie masz facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, ja nie płaczę nad swoim wzrostem. Już dawno pogodziłem się z tym, że nie zostanę gwiazdą NBA. Po prostu zastanawiam się, czy wzrost faceta ma dla dziewczyny duże znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie ma. Sama mam 170 wzrostu, a do tego lubię chodzić na obcasach 10-12 cm, więc nie. Nie obraź się, ale zmiażdżyłabym cię obcasami, jeżeli wiesz o czym mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem. Nie chcę się o tym przekonywać :) Z racji tego, że sam jestem niski, lubię dziewczyny niewysokie. Takie, powiedzmy, które mierzą od 150 do 165 cm. Chyba nie mógłbym być z wyższą ode mnie, czułbym się jak krasnal przy niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszne jak skóórwysyn. A ty ile masz wzrostu ośle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem. Nie chcę się o tym przekonywać usmiech.gif naprawdę wiesz?to napisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kumpel ma 170cm, a jego panna 164 i chodzi na 12cm obcasach, przez co jest 6cm wyższa od niego. I jakoś żyją. Dodatkowo, on ma spore powodzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznaję, że sam mam trochę ponad 170 cm, ale na brak zainteresowania kobiet w ogóle nie narzekam (może to kwestia innych atutów ;)). Z tego co słyszałem, dla wielu kobiet wzrost ma znaczenie. Najbardziej zaskakują mnie kobiety o wzroście ok. 160 cm i niższe dla których facet o wzroście poniżej 180 cm, nie jest prawdziwym facetem. Na ulicy widzę wielu takich odpicowanych kenów mających ponad 180 cm wzrostu, którzy jak pojawia się zagrożenie, to zachowują się jak totalne lamusy lub, co gorsza, chowają się za własnymi partnerkami. Więc pytanie do Was, drogie Panie (tych co patrzą na wzrost), co Wam daje wysoki wzrost faceta? Poczucie bezpieczeństwa, ładnie to wygląda? Jeżeli tak, to rozczaruję Was, gdyż może na tym ucierpieć Wasz wygląd jak ten wyrośnięty partner ucieknie, a ktoś Wam skapiszonuje japę ;) A może jeszcze jest jakiś inny powód dla którego wolicie wysokich? I podkreślam, mam trochę ponad 170 cm, a mimo to na brak zainteresowania kobiet nie narzekam, więc nie napisałem tego z powodu jakiegoś żalu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie, bo pewnie każda kobieta inaczej myśli i ma inne upodobania :) Znam parę, gdzie oboje mają +/- 170 cm i naprawdę nikt nie zwraca na to uwagi ;) znam też parę, gdzie mezczyzna nie ma nawet 170, a babka wysoka około 180 i są szczęśliwi od wielu lat ;) Myślę, ze jeśli spotkasz dziewczynę, której spodobasz się pod innymi względami, Twój wzrost nie będzie dla Niej żadna przeszkodą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz się z nią przespać zanim zobaczy jak niski jesteś później to już jakoś idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Androgen
Maradona, Messi, Napoleon, prezes Kaczyński... wzrost nie ma znaczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:26 Ja wiem...idealny zgryz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:42 Opowiadaj sobie te bajeczki może sam w nie uwierzysz :) Mój Drogi wzrost ma ogromne znaczenie do momentu jak nie zaczną mieć znaczenie inne przymioty osobiste. I nagle wymarzony zielonooki brunet może zmienić sie w niebieskookiego blondyna z piegami na nosie i stanowić centrum wszechświata :) Pozdrawiam i głowa do góry nie ma co sobie bez potrzeby odejmować cm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:07 Całkiem możliwe tylko to dobrze w pościeli jedwabnej w hotelu ***** zawsze zmienia sie na doskonale, fantastycznie , nieziemsko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddfdffd
Autor123 - weszłam na Kafe żeby założyć podobny temat, a tu proszę. Przeznaczenie? ;) Sama zastanawiam się nad takim facetem. Nie wiem ile dokładnie ma wzrostu (nie mam miarki w oczach), ale chyba coś koło tego. Znam go już od dłuższego czasu, ale mieliśmy kilkumiesięczną przerwę w kontakcie. Mogę jednak powiedzieć, że bardzo go lubię i rozważam taką możliwość. Pewnie jak się zakocham to przestanę rozkminiać kwestie typu wzrost, ale przyznam, że do tej pory miałam dwóch facetów i każdy z nich miał ok. 190. Mimo, że kiedyś zupełnie nie zwracałam uwagi na wzrost, tak teraz ciężko będzie mi sie "przestawić"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość f
20:13 A Ty ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddfdffd
Niewiele - 160 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno jest zwinniejszy w łóżku od takiego dryblasa. Też jestem niski 171 i to ciężki kawałek chleba jestem miły i pozytywnie nastawiony w stosunku do kobiet ale nie chcą mnie :( Staram się je zrozumieć wiem ,że każdy ma jakieś oczekiwania odnośnie wyglądu no ale boli mnie to ,że nie mogę nic z tym zrobić może kiedyś zaczną robić operacje rozciągające ale ja pewnie będę już wtedy stary... Ty koleżanko jak możesz to daj mu szanse może nie wyglądamy szałowo ale mamy dystans do świata i zrobimy dużo dla kobiety która nas pokocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość f
20:25 To 170 będzie dla CIEBIE akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz zabierz mnie dziś Tak się zastanawiam, czy gdyby mnie dobrze zerznal nie przeszkadzalby mi jego wzrost smiech.gif Tylko pytanie ... czy bym się dałaoczko.gif x Może jest czarujący bardziej niż Ci się wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Androgen dziś Maradona, Messi, Napoleon, prezes Kaczyński... wzrost nie ma znaczenia X ej, ty ciole czego jeszcze nie napiszesz aby przypodobać sie kobietom. Wymieniłeś kolesi którzy nadrabiają kasą i bardzo wysoką pozycją społeczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:27 No sorry, ale nie zwinniejszy bo to nie chodzi o zabawę w chowanego czy w dwa ognie tylko o sex :D Myśle, ze każdy ma swoje miejsce ekosystemie :p i bez przesady znam niższych z super laskami i wyższych z niekoniecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:08, który fragment mojej wypowiedzi jest dla Ciebie bajeczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×