Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brunetos244

Jak tam poniedziałkowe samopoczucie ?

Polecane posty

Gość gość
Piwosz idz z Sysia kaleko, bedzie jej razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu tak długo nie zaniosłaś im cipcio? Po za tym myślałem ze robisz bez umowy skoro u mamy:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia nie boj sie to tylko urzad:D tacy sami ludzie jak my:)) po prostu wykonuja swoja prace: )po prostu nie daj sie zastraszyc!!!:))trzymam piastki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim urzędzie pracy robią takie wredne baby że za taki wyczyn dali by mi kare którą bym se latami spałacał sysia eee:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w urzedach są zawsze mili i usmiechnięci ludzie. Lubie załatwiac jakies urzędowe sprawy bo spotykam sie tam nawet z wiekszym wsparciem niz od rodziny :) Radosnego poniedziałku niech ten dzień bedzie udany dla nas wszystkich :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak bez straszenia to jak będą miały zły dzień to dadzą ci 500zł kary plus te dwa miesiące ubezpieczenia do oddania a jak nie to tylko za ubezpieczenie będziesz musiała oddać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do d**y 1. mam tlusta oblesna kolezanke w pracy ktora siedzi ze mna w pokoju i mnie wk**** swoim oblesnym zachowaniem - dlubie w nosie przez chusteczke a mnie zbiera na wymioty 2. mam dosc mojego faceta bo ciagle sie klocimy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzis ide do lekarza, chyba mam raka gardla... ;-( I to nie takie tam gadanie tylko... Zerzygam sie ze strachu zaraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy kiedys umrzemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh a ja myslalem ze ja mam problemy. Wspolczuje. Zaliczyłem malą wpadke przed chwilą. Smieje sie do kolesie z budowy ze dzisiaj to ja nic nierobie a tu glowny szef przechodził. Troche lipa ale moze zapomnii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chyba wolal nie wiedziec o raku....... :o dzisiaj sie opier/dalam, wczoraj ostatnie egzaminy zaliczone wiec mozna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunetos244 dziś No fajny kawałeczek :) jak tam znalazłeś jakąś fajną dziewczynę nie tylko do zaliczenia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×