Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Salom ma być przytulny czy nowoczesny?

Polecane posty

Gość gość

Sama skłaniam się raczej ku tej pierwszej opcji i zastanawiam się jak taki efekt uzyskać. Na pewno przydałyby się jakieś tekstylia, ale dotychczas niewiele znalazłam w sklepach takich, które by mi pasowały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie zdecydowanie przytulny. nie podobają mi się te zimne, nowoczesne salony - dla mnie to styl dobry do biura, a nie do miejsca, gdzie się wypoczywa, żyje... lubię prosto, nawet dość minimalistycznie, ale właśnie przytulnie. a więc przede wszystkim ciepłe kolory: brązy, beże, jak lubisz kolory to może zielony, pomarańczowy, żółty. ładny, jednokolorowy dywan (np. shaggy), zasłony, firanki. ciepłe światło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esme88
Ja też raczej skłaniałabym się ku takim przytulnym klimatom. Nie lubię, jak moje otoczenie jest zbyt sterylne, bo nasuwa mi to niesympatyczne skojarzenia. Dużo ciekawych dodatków, które ocieplają wnętrze widziałam w sklepach internetowych, np. w Lotari. Mają tam ciekawe poszewki na poduszki z różnymi motywami. Co więcej - można zlecić stworzenie np. zasłony z podobną grafiką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli brak wam pomysłu na aranżację zapraszam na urzadzeni.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zalezy od poczucia stylu i preferencji, na szczęście sklepy teraz są dość otwarte i bez problemu można znaleźć produkty dla tradycyjnych i nowoczesnych wnętrz - przynajmniej ja mam takie doświadczenia jesli chodzi o dekoracje okienne typu zasłony, rolety itp. Sama mam nowoczesny i zasłony panelowe tego typu - http://maat.com.pl/katalog.html?page=shop.browse&category_id=8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golanka33
moim zdaniem mieszkanie w ogóle powinno być przytulne. Nienawidzę katalogowych sterylnych mieszkań. Lubię dywany, stonowane światło, takie przedmioty które dają mieszkaniu domowości i ciepła. Polecam wam sklep avans.pl jesli urządzacie mieszkanie, ja teraz kuchnie urządzam, kupiłam tam dość tanio zmywarkę i płytę indukcyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie mozna jakoś tego połączyć? Nowoczesny design jaki maja na przykład meble od http://www.ramaro.pl/, które są nie tylko funkcjonalne, ale też tworzą naprawdę przytulny klimat? Dla chcącego nic trudnego ;) Może być i nowocześnie i przytulnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie salon ma być przede wszystkim funkcjonalny, a jak do tego jest jeszcze przytulny to już spełnienie marzeń. Bardzo dużo zależy od wyboru mebli, ja swoje kupowałam w http://www.33meble.pl/. I jestem bardzo zadowolona. Wszytsko mam elegancko pochowane, drewniany stolik kawowy, wygodna kanapę i fotele. Jest naprawdę przytulnie i funkcjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×