Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy są tu wizażanki? Ubaw z was po pachy, wasze Teżeciki i inne pseudo mundrości

Polecane posty

Gość gość

to lepsze niż kaberet :D co jedna to bułkę przez bibułkę, a już nazywanie konkubenta towarzyszem życia to ryk i tarzanie ze śmiechu :D dzięki wam możemy się pośmiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My dzieki wam rowniez. Kafeterianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako bywalczyni kafeterii jeśli idzie o merytoryczną stronę wypowiedzi to zdecydowanie wolę Teżetów itd niz gnój umysłowy który tu wypływa strumieniami z niektórych czerepów. Wściekłe ujadanie i używanie języka którego by się nie powstydził niejeden gimnazjalista to nie powinien być powód by uważać się za lepszą od wizażanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kafeterianki przynajmniej nazywają sprawy po imieniu :P a wam to na mózg padło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wizażanki to takie pańcie pudelki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne określenie -wizazanki - :-D. :-D :-D Oj znam takie paniusie -siusie! Ę,ą a we łbie siano :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, wyzywacie się w większości od szmat i suk. To jest nazywanie rzeczy po imieniu :D Dlatego mam niezłą zabawę jak czytam macierzyński - największe dno na całej kafeterii. Nawet na erotycznym ludzie normalniej się do siebie odnoszą niż te świętojebliwe mamusie co to macierzyństwo jest największą radością dla nich. Na ulicy taką spotkasz - będzie milusia, słodziusia. A potem wieczorami wściekle będzie napieprzać w klawiature i tłumaczyć komuś dlaczego jest szmaciskiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty wizażanka rynsztok zostaw na bok, piszę o zwrotach przy normalnych dyskusjach, a nie obelgach, chyba, że sama tu przyłazisz powyzywać a na wizażu zgrywasz słodką dziunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cały wizaż to taki słodko pierdzący portal :) Jakby pisali z gościa jak u nas , to pewnie potok epitetów ot i cała tajemnica kultury wizazu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" ty wizażanka rynsztok zostaw na bok, piszę o zwrotach przy normalnych dyskusjach, a nie obelgach, chyba, że sama tu przyłazisz powyzywać a na wizażu zgrywasz słodką dziunie. " Primo, nie siedzę na wizażu raczej. Secundo - GDZIE Ty tu masz normalne dyskusje? Bo nawet jest jest kilka normalnych wypowiedzi to w 99,99% są przeplatane rynsztokiem. Rynsztok nie zawsze musi oznaczać wyzwisko - ale ogólny jad, nienawisć i brak szacunku do drugiego człowieka. Jednak czytając historię z dzieciństwa kafeterianek dowiedziałam sie, ze właśnie w ten sposób traktowano je w domu. A w tajemnicę wizażu nie wnikam - po prostu lubię widzieć jakie ludzie mają spleśniałe wnętrza, mimo, że usiłują je polukrować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co was tak boli? Ze potrafią się kulturalnie do siebie zwracać, że używają przyzwoitego słownictwa, nawet jak się nie zgadzają? Dla rynsztoku z kafe to nie do ogarnięcia?:) na kafe jestem tylko dlatego, że nie trzeba się logować, jakoś nie chce mi się tworzyć profilu i wirtualnej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teżeciki są the Best :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teżeciki są the Best :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to Teżyciki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teżet to skrót od "ty Żydzie!" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TŻ przyjął się na tyle, że nawet na męża piszą TŻ. Poza tym konkubent kojarzy się pejoratywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teżecik to Towarzysz Życia, choć w realu nazywa się to konkubent :-D Ale łone takie ylokwentne, że konkubent to wstyd, natomiast towarzysz życia to prestiż :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:47 One są zdrowo kopnięte ;-) One też nie uprawiają seksu, one serduszkują :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To już nie moja wina, że wlazłaś na mamuśkowy, gdzie większość ma OZM, na wizażu jest multum wątków o wszystkim, nie tylko ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala9999
Albo filtry przeciwsloneczne... W kazdej porze roku, o kazdej godzinie dnia i nocy. Najlepiej od pierwszego dnia zycia aż do usranej śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To może wejdź na wątek o seksie, a nie młodych matkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio normalne pogaduchy bez wyzwisk to dla was taki ból, że aż trzeba o tym zakładać tematy? boli was, że tam się nie nazywa kobiet prostytutkami, a mężczyzn gachami? kurde nie wiedziałam, że tam tak jest chyba czas się tam zalogować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pogaduchy bez wyzwisk, tylko nazewnictwo! Nazewnictwo jest po prostu okropnie infantylne. Także nie o wyzwiskach mowa i sobie nie dodawaj baśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest to jak jaraja się szamponami za zeta i piszą opinie, oceniają xdddd nawet paranienormalni zrobili skecz o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co jest złego w ocenianiu kosmetyków? Poza tym, nie wszystkie recenzje są pozytywne, co pomogło mi parę razy uniknąć wyrzucenia kasy w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To zamiast mamuśkowego idź na wątek o analu, czy to też za łagodny temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze słyszę o jakichś wizażankach. Może miałaś na myśli wizażystki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:54 To wizażanki uprawiają a-n-a-l?!!! OMG tego się po nich nie spodziewałam! Cały obraz subtelnej, delikatnej i niosącej się jak obłoczek nad ziemią wizażanki legł w gruzach. Moje życie już nigdy nie będzie takie samo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojeju, no patola stąd musi się jakoś dowartościować. Akurat ocenianie kosmetyków na wizażu to najlepsza sprawa i 90% rzeczy tam sprawdzam. Ale no ja rozumiem, że tutaj każdy banknotem 10zł się podciera (stąd potem pytania jak 4 osobowa rodzina ma przeżyć tydzień za 100zł) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wizażystki?! :-o A czy userki kafeterii to kafeteryjki?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×