Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy są tu wizażanki? Ubaw z was po pachy, wasze Teżeciki i inne pseudo mundrości

Polecane posty

Gość gość
Boże wy założycie każdy temat byle się pokłócić, wyśmiać, pojechać, naubliżać :o no faktycznie klasa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.15 - no i to nas kręci. Jest krew jest zabawa. A na wizażu nuuuudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No faktycznie sama mam ubaw z tych mądrych pań, czasem tam wchodzę mam konto ale nie można nic napisać co się myśli bo blokują. Konkubenta nazywają towarzyszem życia i też nie można jej napisać że to konkubent bo dostaniesz bloka. Bardzo sztuczne rozmowy, głupie a niby pseudo mądre. Nie mój klimat, wolę pośmiać się na kafe i być sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:26 Kto te bloki daje? Wizażanki są jednocześnie moderacją? Jaki bezsens :o czyli trzeba im włazić w 4 litery by nie dostać bloka buhahahaha co za fałsz i obłuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
towarzysz żul :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teżeciki wymiatają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj wizażanki to takie pańcie pudelki hehe x Bardzo trafne określenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej byc pudelkiem niz wybijającym szambem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serduszkowanie z teżecikiem by wpuścił swoje żołnierzyki i na koniec świeczucia x u nas by było: uprawiałam seks z mężem tudzież narzeczonym by spłodzić dziecko :D taka różnica mędzy kafe a wizażem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomnieliscie dodac jak te infantylne baby wstydza sie uzyc slowa okres i cenzuruja uzywajac "@" hahaha wstydza sie, ze krwawia, pewnie jak dostala okresu jedna z druga pierwszy raz, to zdziwione na pogotowie dzwonily nie wiedzac co to jest, bo u nich w domu byl to temat tabu i nikt nigdy im nie wytlumaczyl, trauma do dzis pozostala, wstydza sie swojej kobiecosci, wiec w ogole nie uzywaja nazewnictwa dotyczacego miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to dorosle baby, stare rozklapiochy niekiedy, matki, ktore urodzily dzieciaki, pisza " @ mi sie spoznia, czy to mozliwe, ze moj Tż bedzie tatusiem", na to druga "a kiedy mialas ostatni raz @? Bo mi tez ostatnio @ spoznila sie o 2 dni" hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto te bloki daje? Wizażanki są jednocześnie moderacją? Jaki bezsens pechowiec.gif czyli trzeba im włazić w 4 litery by nie dostać bloka buhahahaha co za fałsz i obłuda xxxxxxxxx Kiedyś też byłą w takiej grupie na fb gdzie dziewczyny tak chętnie sobie słodziły. Jak ktoś śmiał wyrazić swoją prawdziwą opinię na jakiś temat to założycielka grupy szybko go usuwała :D W mgnieniu oka zostałam wydalona bo staram się mówić to co myślę. I nie mówię tu o obrażaniu. Tylko o zdanie na jakiś temat. Jak się nie przytakiwało założycielce to już się miało przerąbane :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę wizaż bez tego chamstwa i wyzwisk jak na kafe. Często Korzystam też z opinii o kosmetykach, bo sa bardziej wiarygodne niż kafe zawalona spamem. Dla mnie to duży plus wizażu, że wszystkie reklamy sa usuwane i opinie sa przez to bardziej wiarygodne. A na wizażu z kafe się też śmieją. Z dwojga złego lepiej być przesadnie cukierkowatym niż chamskim i wulgarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też wolę przesadne lukrowanie niż walenie tzw. "prawdą i szczerością" prosto w łeb - jak obuchem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie to wali kto, gdzie i w jakim celu sie wypowiada. Ludzie po ciezkim dniu maja ochote sie wygadac co im slina przyniesie i niekoniecznie chce im sie bawic w sztuczne zachwyty i slodkopierdzenie zwazajac na kazde jedno slowo, a tu maja taka wolnosc i przestrzen do otwartych rozmow. A fora jak wizaz sa sztucznie cukierkowe, robione "pod publiczke", kazda wypowiedz jest ustawiona, a potem taka idzie na miasto i dopiero na zywo wyrzuca z papy dokladnie to samo, co ludzie pisza sobie tu na kafeterii bez wychodzenia z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Szkoda, że nie zauważyłaś, że na wątku, gdzie dziewczyny pytają, czy mogą być w ciąży, w większośc***iszą małolaty, które na genitalia mówią "tam", więc "@" jakoś mnie nie dziwi, a także myślą, że do zapłodnienia dochodzi na wargach sromowych, albo jakieś ciąże z palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie, dlaczego wolę wizaż, chociaż zaglądam tu i tu? Bo tam nie ma tych wszystkich idiotów, wyzywających każdego, wyzywających kobiety, którym staje na słowo "błona dziewicza", czy "bad boy". To przecież śmieszne, by faceci siedzieli na babskim forum, jakieś laleczki, które muszą powyzywać kobiety, bo to im męskości dodaje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja pikole, DZIECINADA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie, że dziecinada:) przeciez dorosłość to: chamstwo, wulgarność, walanie każdego w twarz "prawdą" i "szczerością" na jego temat w jak najgorszej formie, im bardziej rynsztokowo tym doroślej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wolisz wizaż a siedzisz na kafe :D to jest własnie ta obłuda wizażanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie, dziecinadą jest usuwanie userek, tylko dlatego, że nie cukrują oh ah, bez wyzwisk, ale mają inne zdanie i dostają bana - to jest dziecinada. Jak dzieci w piaskownicy, jak mi się nie podoba co do mnie mowisz zabiorę zabawki i idę do domu :O A wyzwiska, epitey i bluzki - to nie jest szczyt dorosłości, tylko chamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:46 nie podoba sie to po co tam włazisz? Musisz swoją prawde i szczerość wszedzie i kazdemu głosić? Chora będziesz jak nie naszczekasz w internecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja bany zauważyłam w większości albo za durny trolling, gdzie widać, że temat to prowokacja i wgl jest wzięty z d**y, albo wyzwiska, albo p********ie od rzeczy i nie przyjmowanie normalnych argumentów, pamiętam też gościa, który pół roku siedział na babskim forum i jęczał, że życie nie ma sensu, bo nie p*****ał za młodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś weszłam przez przypadek szukając czegoś w necie, a co zabronisz mi się śmiać z infantylnych zwrotów? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i nie wyzywałam nikogo, tylko rozbawiły mnie te dziwne zwroty tż, @, tempka, serduszkowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie posmialas a teraz wypad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby wizaz to taki kulturalny, słodkopierdzący portal? to drugie na pewno, ale to pierwsze? tyle jadu co na wizazu to ja nigdzie nie widziałam. Raz się tam wypowiedziałam to za pierwszym razem nawet nikt się nie odniósł a zaraz potem zostałam zjechana przez grono "stałych bywalców" i to solidnie, wystarczy wejść na forum plotkowe - tak jadą po różnych grupach społecznych, wyśmiewają, obgadują ludzi, że głowa mała, jakies janusze, grażyny, wszystko to cebula, wszystko je denerwuje, ludzie są głupi, prawda jest tylko jedna i one oczywiście ją odkryły, wszystko inne be... wizazanki dowalają tylko bez przekleństw, swoim slangiem i "kulturalnie" cię zgnoją i sprowadzą do najniższego poziomu jak tylko twoja racja nie będzie zgodna z ICH racją. Hipokrytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wizaż to nie tylko wątki ciążowe, błagam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wolisz wizaż a siedzisz na kafe smiech.gif to jest własnie ta obłuda wizażanek lapka.gif xxx Nie siedzę ani tu, ani tu. czasami zerknę na jedno forum czy drugie. Tutaj, wbrew pozorom, czasami sa ciekawe tematy i można podyskutować nim przyjdą frustratki i zaczną wszystkich wyzywać i obrażać. Na wizażu natomiast pisze na podforum dotyczącym fitnessu, gdzie się coś dzieje, można się popytać i wymienić uwagami. I dziewczyny nie zawsze się z sobą zgadzają, czasami dyskusja jest ostra, ale bez chamstwa i wulgaryzmów. Na kafe na temat sportu popisać nie można, bo ten dział jest martwy. Tam piszą tylko spamerzy, ale nikogo to nie interesuje, aby coś z tym zrobić. Co do serduszkowania i żołnierzyków, to sama wielokrotnie widziałam na kafe tematy wyśmiewające takie zwroty. Więc chyba nie tylko wizażanki takich słów używają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NA wizażu nie rzyga się tęczą, tam się zwraca zawartość żołądka na różowo - to samo tylko tak ylokwentnie niby ubrane hehe one są niby tak poprawne "politycznie" a wbiją ci nóż w plecy przy pierwszej okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×