Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to juz zdrada?

Polecane posty

Gość gość

Czy glupie zaczepki na fb z kims kogo kiedys kochalyscie sa zdrada? Gdzie dl was zaczyna sie zdrada? Pocalunek? Seks? Moze zwykle spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zdrada to oszukiewanie partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesli sie nie klamie tylko nie mowi wszystkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy w jakim wieku.Jak sie ma 20lat to tak to zdrada,ale w wieku 40+ po iluś tam latach małżeństwa zdrada to seks choć dla niektórych dopiero dłuższy romans to zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Jak nie mówisz wszystkiego to kłamiesz, np miedzy wami zostało ustalone że sex z kimś innym to zdrada a ty zrobiłaś to z kolegą, twój partner żyje w świadomości że jesteś wierna a prawda jest całkiem inna. Gdybyś robiła to co jest okej to przecież nie bałabyś się powiedzieć ? Albo jak robią dzieci, " mamo dostałem 5 z matmy i 4 z polskiego" ale o 1 z innego przedmiotu nie wspomina, rodzic przekonany że dziecko ma tylko takie oceny również żyje w kłamstwie. Przynajmniej ja to tak odbieram i interpretuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy po 26 lat. Jestesmy 5 lat razem. 2 po slubie mamy male dziecko. Zawsze to maz mnue oklamywal, ukrywal rzeczy ktore potem bolaly itd. Tym razem ja zaprosilam i zaczepilam kogos kto nie przestal mi byc obojetny ale mam wyrzuty sumienia. Ponadto boje sie ze moze dojscbdo czegos wiecej. Dla meza juz dawno przestalam istniec jako kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×