Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ŻabAlka

zapraszam na tabliczkę czekolady spod lady ;)

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia ææ
Maciek rozpowiada innym kobietom o prywatnych sprawach innych czy ktoras robi mu teraz opinie swini ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, Maciek to straszny babiarz, niejedną porzucił i one teraz obrabiają mu dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babiarz może nie, bez przesady. Ale plotkarz tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Maćka sprawa, jaki jest. a kto jest plotkarzem na kafe - widać po waszych postach. może napiszcie mu to pod własnymi niczkami, jeśli macie odwagę. ale chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maciej i babiarz hahahah chcialby nim jeszcze byc szmaciarz :D fantazjowac to obie moze palant :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty bylas jego pierwsza i jedyna, ze tak dobrze wiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Maćka całkiem lubiłam, tylko tym kłamstwem w sprawie Jastarni mnie wkurzył. może zbyt emocjonalnie wtedy zareagowałam, z tym zablokowaniem bloga. no ale było, minęło, nie ma co rozpamiętywać. nic wielkiego się nie stało, nie zrobił mi jakiejś krzywdy ani ja jemu. więc jeśli szukanie kompana do hejtowania jego osoby, to przyszliście pod zły adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
No i chyba temat mozemy uzanc za wyczerpany i wrocic do czekolady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Pulchny - Link sie nie otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kasujecie wpisy o olce to kasujcie cały wątek, a nie tylko częśći ja kompromitujące bo to co zostaje kompromituje osobe moderujaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiewając wątpliwości
gość wczoraj Nie wiesz kto to maciek????? Jego tu wszyscy znają. On prowadzi temat Chestnut kitchen. Ma blog kulinarny pt. Kasztanowa kuchnia. Agnieszka zajmuje sie mackowym blogiem, gość k opiekuje się topikiem Chestnut kitchen, a olka to ktos kogo znają z reala (bo oni się znają) i jej nie lubią i sie z niej wysmiewają, ale nie wiem dlaczego i kto ma raje w tym sporze. X X To jest bardziej tak, że gosc k nie wygrała biliona dolarów, tylko żartowała, z reala znają się tylko Maciek, Olka i Agnieszka. A Olki nie lubią, bo udawała koleżaneczkę Agnieszki, a potem z zazdrości, że Maciek lubi Agnieszkę a nie Olkę, wbiła jej nóż w plecy zwymyślując od najgorszych. Teraz Agnieszka koleguje się z gosc k, a gosc k wypisuje hejty na Olkę, bo Olka okazała się fałszywa i głupia. A Agnieszka już nie bierze w tych telenowelach udziału, tylko kumpluje się z Maćkiem na privie. A Olka nadal powraca na topiki Maćka z nadzieją, że na nią poleci i tak w kółko Macieju:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kuzwa kazdy pisze co innego:D:D teraz mowia ze gosc k to lesba i leci na olke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LOL!:D a wtedy olka myślała, że gosc k leci na maciejke i kazala mu uciekac do agnieszki mimo ze wczesniej jej nienawidziła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty Żabciu teraz nie udawaj niewiniątka, bo Maciejce nie tyko zablokowałaś bloga, ale zniszczyłaś wszystkie wpisy jak mała mściwa dziewczynka, co doznała upokorzenia, hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maciek kiedyś lecial na zabe mimo ze Kamila go tak adorowala..... choc wszyscy inni hejtowali, nawet gosc k, ktora teraz sie z nimi przeprosila i jest dobra kolezanka agi i maciejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila tak jak go kiedys adorowała tak teraz wyzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś A ty Żabciu teraz nie udawaj niewiniątka, bo Maciejce nie tyko zablokowałaś bloga, ale zniszczyłaś wszystkie wpisy jak mała mściwa dziewczynka, co doznała upokorzenia, hehe" X siedzisz po nocach i wywlekasz sprawę sprzed 2 lat - rozumiem, że to wcale nie dlatego, że jesteś małą, mściwą dziewczynką? :) współczuję twojemu potencjalnemu partnerowi, jeśli będziesz mu wywlekała po latach każdy popełniony błąd :D skoro nawet obcej osobie wywlekasz, to co dopiero znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, widzę, że sporo hejterskich wpisów zniknęło. czyżby nawet anonimowi hejterzy wstydzili się i kasowali? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaba to przemadrzaly spec od wszystkiego🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia ææ wczoraj Pulchny - Link sie nie otwiera. To go skopiuj i wklej :) Zuza, masz coś wspólnego ze znikającymi postami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" pulchny dziś Zuzanna Amelia ææ wczoraj Pulchny - Link sie nie otwiera. To go skopiuj i wklej usmiech.gif Zuza, masz coś wspólnego ze znikającymi postami smutas.gif" X pulchny, a czemu uważasz, że zuza ma z tym coś wspólnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo doszły mnie jakieś pomówienia w temacie :O To wolę się u źródła dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Argen
To jest bardziej tak, że gosc k nie wygrała biliona dolarów, tylko żartowała, z reala znają się tylko Maciek, Olka i Agnieszka. A Olki nie lubią, bo udawała koleżaneczkę Agnieszki, a potem z zazdrości, że Maciek lubi Agnieszkę a nie Olkę, wbiła jej nóż w plecy zwymyślując od najgorszych. Teraz Agnieszka koleguje się z gosc k, a gosc k wypisuje hejty na Olkę, bo Olka okazała się fałszywa i głupia. A Agnieszka już nie bierze w tych telenowelach udziału, tylko kumpluje się z Maćkiem na privie. A Olka nadal powraca na topiki Maćka z nadzieją, że na nią poleci i tak w kółko Macieju x Jak w brazylijskiej telenoweli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" pulchny dziś A bo doszły mnie jakieś pomówienia w temacie pechowiec.gif To wolę się u źródła dowiedzieć." X pomówienia? to bardzo nieładnie kogoś pomawiać. bądź tak uprzejmy i podaj źródło tych rewelacji, jeśli chcesz być wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pulchny - jeśli nie podasz źródła, to będziemy mogli przypuszczać, że sam wykasowałeś wpisy, a teraz próbujesz zrzucić to na kogoś. ja też jestem bardzo ciekawa, kto je wykasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety jak to na tym forum ktoś coś takiego palnął ale w sposób dość wiarygodny, to się pytam. Nie żebym z tego powodu spać po nocach nie mógł ale chciałbym, o ile to nieprawda uniknąć podobnej jazdy jak powyżej. Źródło. Czy sądzisz, że specjalnie kolekcjonuję wszystkie durne posty z forum? Absolutnie nie mam zamiaru komukolwiek uwłaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żabciu ale ty odwracasz kota ogonem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×